Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

AK Parti'ye en çok oy veren ilçeyi ziyaret etti

AK Parti'ye en çok oy veren ilçeyi ziyaret etti
  22 Mayıs 2023

  AK Parti'ye en çok oy veren ilçeyi ziyaret etti ...

         AK Parti'ye en çok oy veren ilçeyi ziyaret etti
           AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Bolu’da 14 Mayıs tarihi seçimlerde Yüzde 52,75’lik oranla AK Parti’ye ilçeler arasında en çok desteği veren ilçe olarak birinci sıraya yerleşen Göynük ilçesini ziyaret etti. Coşkunyürek ziyaretinde 28 Mayıs ve sonrasında AK parti’nin sahada yapacağı çalışmaların mottosunu şu sözlerle ifade etti “Vatandaşımızın gönlüne giden yolu yapacağız”

         AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, 14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’ye en çok oyu veren ilçe olma ünvanına sahip olan Göynük ilçesini ziyaret etti. Coşkunyürek ilçe teşkilatı ile bir araya gelerek aldıkları sonuç için kendilerine teşekkür etti. Göynük halkı tarafından fahri hemşehri olarak görülen Coşkunyürek, geçmiş dönemde ilçeye yaptığı yatırım ve çalışmalarla ilçe halkının takdirini kazanmış ve Göynük yaşayanları tarafından evlat olarak benimsenmişti. İlçede ziyaret ettiği vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Coşkunyürek’e ilçe halkının duyduğu sevgi ve saygı dikkatlerden kaçmadı. Yöre halkıyla kucaklaşan Coşkunyürek, teşekkür gezisi öncesinde ilçe teşkilatı ile gelecek dönem yol haritası üzerine istişarelerde bulundu. Coşkunyürek, önümüzdeki dönem vatandaşın gönül yoluna yönelik çalışmalar yapılması gerektiğinin altını çizdi. Partide yapılan toplantı sonrası Coşkunyürek tarafından ilçede yapılan teşekkür ziyaretine Bolu’dan kendisine eşlik eden parti üyesi avukat Hulusi Apaydın, Göynük önceki dönem Belediye Başkanı Kemal Kazan, AK Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, AK Parti Göynük İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Özkan ve ilçe parti teşkilatı üyeleri eşlik etti. Ziyaretin ilk durağı Safranlar Mahallesi, İbrahimözü Köyünde geleneksel olarak düzenlenen mevlid ve hacet duasına katıldı. Coşkunyürek mevlit programının ardından ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. 

         REKOR YİNE SİZDE OLUR İNŞALLAH

         İlçeye yaptığı ziyarette önümüzdeki dönem partinin izleyeceği yol haritası hakkında Coşkunyürek şu değerlendirmeleri yaptı;

         Göynük’ten Allah razı olsun. Partimize en fazla oy veren ilçe olarak tarihe geçmiş oldunuz o yüzden tebrik ediyorum sizleri. Emeklerinize teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Önümüzdeki hafta 28 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde İnşallah Yüzde 80 olarak verdiğiniz destek Yüzde 85-90 olur. Rekor yine sizde olur İnşallah. 

         HALKIMIZIN İRADESİNE SAYGI DUYUYORUZ

  Bolu’da buruk bir sevincimiz var. Bolu’da Türkiye’de olduğu gibi hem Cumhurbaşkanlığı için yapılan oylamada hem de milletvekilliği seçimleri için birinci partiyiz. Biz AK Parti’nin kalesi gibiydik geçmiş dönemlerde. İlk olarak 3-0’dık sonra üç dönem 2 vekilimiz temsil etti Bolu’yu ki o seçimlerde de çok az oylarla kaybetmiştik. Bu seçimlerde halkın iradesi sandığa tek vekil olarak yansıdı. Halkımızın iradesine saygı duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız her zaman bunu söylüyor zaten, halkın iradesinden başka güç tanımam diye. 

        EKSİKLİKLERİMİZİ MASAYA YATIRACAĞIZ

        Halkımız belki sandık başında bize bir mesaj vermek istedi. 28 Mayıs’tan sonra tüm teşkilatlarımızla oturup eksikliklerimizi yapmamız gerekenleri tek tek konuşacağız. Eksikliklerimizi masaya yatıracağız. Bu eksikliklerin giderilmesi için büyük bir gayretin içerisinde olmamız lazım. Türkiye çok dinamik bir ülke 6 ay sonra yine zaten seçimler olacak. Bu yüzden hiç boşe geçirecek zamanımız yok. Acilen kendimizi çek ederek bu süre içerisinde eksiğimizi noksanımızı tamamlamak için gayret içerisinde olacağız. Benim alanda gördüğüm en büyük tespit şu oldu. Yol yapabilirsiniz, köprü yapabilirsiniz, hastane yapabilirisiniz, ihtiyaç varsa elbette zaten yapmamız gereken kamu binalarını yapabilirsiniz ama vatandaşımız gördüğümüz kadarıyla kalbime giden yolu da yap, gönlüme giden yolu da yap diyor. Vatandaşımız kendisine dokunulmasını, dinlenilmesini istiyor. Bir talepte bulunduğu zaman kendisinin geriye dönülmesini istiyor. İsteğinin olup olmayacağını vatandaşımızın sebebiyle birlikte duyması lazım. Onuda ikna etmemiz gerekiyor. O konuda eksikliğimizi görüyoruz. Bu en önemli konuda eksikliğimizin giderilmesi için elimizden geleni yapacağız. 

        GÖYNÜK BİR BAŞARI HİKÂYESİ YAZMIŞ OLDU

         Biz Bolu’da çok büyük bir teşkilatız. Tüm üyelerimizi topladığınızda 3 bine yakın insan yapıyoruz. Bu 3 Bine yakın partilimizin halkımızın nabzını iyi tutması lazım. Vatandaşın derdini iyi dinlemesi lazım. O sorunlar bize aktarılmazsa o sorunlar birikiyor daha sonra vatandaş kendisiyle ilgilenilmediğini düşünüyor. Tüm bunları yaşamamak için tüm teşkilatlarımızla tüm kademelerimizle ile dört elle sarılmamız gerekiyor. Bu sonuç işte bu durumun bir göstergesi. Ortaya çıkan sonuç bunu gösteriyor. 80 bine yakın oyumuz var. Biraz daha çaba gösterebilseydik büyük ihtimalle ikinci vekillikte bizim olurdu. Demek ki eksiliklerimizi tam olarak görememişiz. İnşallah hem bu Pazar hem de bundan sonraki dönemde eksikliklilerimizi tamamlayarak vatandaşımızı kucaklayarak Türkiye yüzyılı hedefine emin adımlarla devam ederiz. Türkiye’nin yükselişi sadece Türkiye’yi değil tüm Dünyayı ilgilendiriliyor. Belki tarihte ilk defa bir seçim 50’ye yakın ülkede canlı olarak yayımlandı. Bu seçim sonucu dünyada birçok duruma yöne verecek bir sonuç olarak bakıldığı için dikkatle takip ediliyor. İnşallah 28’inde Cumhurbaşkanımıza halkımız gerekli desteği verecektir. Vatandaşımız zaten cumhur ittifakının mecliste sandalye sayısının çoğunluğunu tercih ederek zaten bir karar vermiştir. Mecliste çalışma bütünlüğünün bozulmaması için yönetimde istikrar olması için, karışıklık olmaması için vatandaşımızın bizi 50 puanın üzerinde 55 gibi destekleyeceğini düşünüyorum. Bizim önümüzdeki bir haftalık süreyi iyi değerlendirmemiz lazım. Rehavete kapılmamamız lazım. Bu haftayı gayretli geçirmemiz lazım. Birbirimize yardımcı olmamız lazım. Teşekkür ediyorum. Göynük bir başarı hikâyesi yazmış oldu. Göynük evladına sahip çıktı. Ben buranın bir evladı gibi görüyorum kendimi ve olmaya devam edeceğim. Burada bizim tarihimizin manevi ortamı var biz buraya her girdiğimizde bu duyguyu yaşıyoruz. İnşallah görev aldığımız süre içerisinde bize duyulan sevgiye saygıya layık olmaya çalışacağız. Daha güzel bir Göynük için elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Hepinize emekleriniz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

  • sabahattin Tok23 Mayıs 2023 . 00:11

   Reyise oy verdim vekilere vermedim yanlış adaylar yüzünden bir Vekile düşdü umarım birileri ders alır toplumda karşılığı olmayanları listelere koyarsanız böyle olur merkezdeki oyda Kazımın hatırına geldi ne Arzu Hanımın ne Yüksel beyin toplumda bi hatırıyok mallesef ikisi hakında inanılmaz şikayetler var bunları teşkilat bildirmedimi bildirdiyse neden galeye alınmadı Yüksel beyin gerdedeki oyuna bakın çok net anlaşılır kesinlikle Kazım bey veya başka biri leri olsaydı sıralama iki bir hatta üç sıfır olurdu mesala Arzu hanımın yerine Hicran hanım olabilirdi kendi düşen ağlamaz
  • Bolulu22 Mayıs 2023 . 19:57

   Göynük Bolu'nun en güzel ilçesidir bence tarih kokan havası Akşemseddin şehri gerçekten Melih Gökçek'in yaptığı çevre düzenlemesi yıllardır bozulmamis ve çok güzel bir ilçe meydani yaratılmış buda onundiher gelişmiş ilçelerde. Bir adım öne tasiyor
  • Geredeli22 Mayıs 2023 . 16:35

   Yükselciğim geleceği niye ziyaret etmedin seni beğenmiyorlar mı
  • Göynük 22 Mayıs 2023 . 13:37

   Melih Gökçek zamanından kalma asfalt ve hizmetlerle idare ediyoruz. İnançlı insanlarız üzülüyoruz, ancak şikayet etmiyoruz. Vekil kaybettiniz bu seçim.
  • Selim22 Mayıs 2023 . 13:28

   yolu yıllarca yapma.. oyunu yıllarca al. Çok garip bir denklem... Yüksel bey sen yaktın ak partiyi. 1 vekil mhp ye gitti tepkiler yüzünden
  • Kulturlu22 Mayıs 2023 . 10:28

   Göynük bu seçimde KK diyecektir diye düşünüyorum.
  • GÖYNÜKLÜ22 Mayıs 2023 . 09:58

   Eksikler yıllardır masaya yatırılmıyor. Neden? Hala aynı yollar gidip gelirken utanmıyorlar mı? Yol sorununu sadece Göynük'te çözemediler.
  • Mudurnulu Kemal22 Mayıs 2023 . 09:55

   yapmayın,etmeyin,Reise bu kadar ihanet etmeyin,Ankarada 2028 sonrasına yatırım yapan güçlerin etkisiyle kendinizi birinci sıraya aldırıyorsunuz,bolunun evlatlarını liste dışına atıyorsunuz ve halk buna büyük tepki veriyor,hala da kendi adamnız boluspor başkanvekilini yanınızda partililere empoze ederek haziranda il başkanı yapma planlarınızı devreye alıyorsunuz,bu millete rağmen buna girişmeyin,bu millet yüzlerce gazete başlığını nasıl hazmeder bir düşündünüzmü?
  • Geredeli mehmet22 Mayıs 2023 . 06:48

   Yüksel bey En çok oy veren ilçeyi ziyaret etmişsin bu listeyi kim yapmışsa iki olan milletvekilini bire düşürdü Gerde seni sevmiyor iki dönem milletvekilliği yaptın senin yerinde Kazım bey hatta Arzu hanım olsaydı birnci sıra Gerede Adayı ikinci sıra olsaydı iki milletvekili çıkarırdık ne olur liste yapanlar iyi araştırın bi daha bizlere dayatma yapmayın yaparsanız böyle olur Yüksel bey Reyisin yüzüne nasıl bakacaksın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak