33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

"Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da cezaevi"

"Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da cezaevi"
  22 Mayıs 2023

  "Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da ...

        "Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da cezaevi"       

         BolununSesi Gazetesi olarak Tanju Özcan'la ilgili son yayınlarımızda; Tanju Özcan'ın gidişatının gerçekten hayra alamet olmadığını, akli melekelerini yitirmiş olabileceğini yazarak gündeme getirmiştik.  
         Gazetemizin tezi yaygın basında da gündeme gelmeye başladı. 14 Mayıs seçimlerinde CHP listelerinden milletvekili seçilen DEVA Partili İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, ESKİ CHP'li Tanju Özcan'a sosyal medya üzerinden çok ağır sözlerle yüklenerek; "Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da cezaevi. Bu kişi delirmiş ise zaten görev yapamaz" dedi.

         Skandal açıklamalarla gündeme gelen eski CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sığınmacılarla ilgili yanlış bilgi ve iddiaları sosyal medya platformu Twitter'dan paylaşması, ortalığı karıştırmaya devam ediyor. 

       "Bu Nazi kafasının yeri, ya akıl hastanesi, ya da cezaevi"

        CHP listelerinden seçilen DEVA Partili İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Özcan'ın sığınmacılarla ilgili mesnetsiz iddialar ortaya attığını, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ederek suç işlediğini belirtip çok ağır sözler söyledi.

       Yeneroğlu sosyal medya hesabından ilk olarak Tanju Özcan'ın tweetinin ekran görüntüsünü paylaşıp "Sığınmacı ve düzensiz göç konusu aklı selim politikalarla yönetilmesi gerekir. Mesnetsiz verilerle akıl almaz iddialar ortaya atarak halkı kin ve düşmanlığa tahrik edip suç işleyen bu Nazi kafasının yeri ya akıl hastanesi ya da cezaevi, kamu görevi yapması asla kabul edilemez!" ifadelerini kullandı.

       "Bu kişi delirmiş ise zaten görev yapamaz"

        Özcan'ın yanıltıcı bilgi yaydığını ifade eden Yeneroğlu, Özcan için ağır ithamlarına devam edip "Bu kişi delirmiş ise zaten görev yapamaz. Eğer delirdim numarası yapıyor ise bu durumda da yaptığı alenen suç işlemektir" şeklinde yazdı.

        "Soruşturma açılmalı ve görevden uzaklaştırılmalı"

         Son olarak Yeneroğlu, Özcan hakkında soruşturma açılması ve görevden uzaklaştırılması gerektiğini şöyle ifade etti:

        "Her şartta TCK 216'dan soruşturma açılması ve derhal görevden uzaklaştırılması gerekir."

  • temizlik29 Mayıs 2023 . 10:43

   tanju bey umarım bu seçim sana ders olur. yanındaki özellikle cemaatçileri ve sonrasında fetöcüleri temizlersin. sen bilirsin kim olduklarını tek tek. seninle devam etmemiz için icraata geçmen lazım.
  • Sandallarlı25 Mayıs 2023 . 23:18

   Dandunjunun işi gücü şov. Herifin Bolu'ya hizmet diye bir gayesi yok
  • 7+1 e cevap25 Mayıs 2023 . 00:25

   Saadet hemşirenonoğlu şu an 11 yaşında. Üzgünüm bay M. Çelik... :-(
  • cevat kelle24 Mayıs 2023 . 17:48

   10 sene sonra ne kadar haklı olduğunu göreeksiniz.nazi kafası falan değil bu.sonuna kadar gerçek.bu ülke kimsenin yol geçen hanı değil.
  • tansu24 Mayıs 2023 . 16:50

   Bu nasıl foto ya
  • 7+1 e 23 Mayıs 2023 . 23:31

   Belli ki bana çok kırılmışsınız. Ben size ne kötülük yaptım bilmiyorum hatta farkında bile değilim kimsiniz neden beni bu kadar takip ediyorsunuz. ya da neden bu kadar bana saldırıyorsunuz hiç anlamıyorum. oysa ki ben hiç kimse için kötülük düşünmeyen , hiç kimseyi kırmayan. yalnızca kaba saba bilgisiz eğitimsiz görgüsüz ve benimle aynı siyasi çizgide olmayan insanlarla dostluk kurmam hatta a sosyal bir insan olduğum da söylenebilir. Yazdıklarınız ne kadar doğru bilmiyorum ama inanılmaz üzüldüm. Gerçekten Saadet hemşire evlenmiş mi . Neredeyse kalp krizi geçirecektim. Bu doğru olamaz. Beni üzmek için yazmışsınız belli. inanmak istemiyorum. çünkü ben onu hala seviyorum
  • 7+123 Mayıs 2023 . 22:39

   Kamuran abi ve Tancu arasında gidip geliyorsun. Tancu farkında da acaba Kamuran abi farkındamı. Ne fırıldak adamsın bay ÇELİK..! Hiç ama hiç vazgeçmeyeceksin bu huyundan. Tıpkı 7+1 masa gibisin. Bak artık yaşlandın Git evlen. Çoluk çocuga karış. Saadet hemşire de evlenmiş. Artık başını topraktan çıkar Çokmu zor İNSAN'ca yaşaman?
  • Bayandan23 Mayıs 2023 . 18:07

   Sayın Çelik kaldırım yapıldı ama o kaldirimlarda engelliler için nasıl bir kolaylık var baktınız mı, gorme engellilere yol bile yok, bebek arabalari bir tarafa tekerlekli sandelyelere eğim yok siz hangi hizmetten bahsediyorsunuz bi çıkın bakın.
  • Bolulu23 Mayıs 2023 . 11:50

   Bir sosyal medya reklamı yapmış alo geliyan geliyan CHP geri geliyan .
  • cehalet23 Mayıs 2023 . 09:34

   bir hukuçu 13 milyon bireyi, 10 yıl sonra 20 milyon terörist diye görüyorsa vay benim ülkemin hukuçularının adaletine, dolayısıyla bolu barosu tanju özcanı bu açıklamasından dolayı kınamalı, nerde suçun bireyselliği, bir adam hırsızlık yaptıysa eşine ve çocuklarınada hırsız muamelesi yapalım, bir kadın yada erkek ahlaksızlık yaptıysa bütün aile bireylerini sapık niteleyelim, böyle birşey olurmu, ben sığınmacılardan değil buralarda saçmalayan psikolojik rahatsızlığı olduğu herhaliyle belli, olan bazı tiplerin toplum içine çıkmasından korkarım. Ama işin en acı yanı ise, bu cehaleti gösteren ve13 milyon kişiyi 10 yıl sonra 20 milyon terörsit diye niteleyen kişinin bir ilin yöneticisi olması. yazık çok yazık bolu halkına, ya ciddi sorunlu bu kişi, yada chp den atıldı, iyi parti yüz vermiyor, öyleyse hazır ata ittifakı %5 almış ken ben kapağı zafer partisine atayım taktiğini uyguluyor. Allah'a inanmayan insanlara diyecek sözüm yok, kendi düşünceleri ve bizi ilgilendirmez, ama içerisinde azıcık Allah inancı olan kişilere sesleniyorum, sırat köprüsünde kimse size sen suriyelimisin, sığınmacımısın, yoksa beyaz Türkmüsün diye sormayacak, Peygamberimiz ne Türktü nede Suriyeli, veda hutbesinde ne dedi, beyazın siyaha siyahın beyaza üstünlüğü yoktur. Eğer hala bu mantıkta iseniz, yarın almanya 3,5 milyon Türk için 10 yıl sonra 7 milyon terörist bunlar, gönderin
  • Göynūklū 23 Mayıs 2023 . 08:32

   Kendinide rezil ediyor Bolu halkınıda senin Bolu beleditesi için yapacagın onca iş varken bu fereksizlik nedir yahu birde bunu savunanlar yokmu hayret Allah size şifa versin.Araplara arsa satanlar bugun kalkmış araplara hakaret ediyor o halde onlara sattıgın Dagkentreki arsayı geri iste hadi .İşiniz gucunuz boş işler kūp doldurmalar sipariş heykeller parklarda būfeler ihaleler mantarlar imar degisikliklikleri
  • Faysal23 Mayıs 2023 . 08:25

   Ne sığınmacısı ulan ırkları farklı milyonlarca insanın memleketini düşmanla birlikte paramparça ettiniz emperyallere hem memleketi hem insanını peşkeş çektiniz şimdi bölünmüş vatanının bir bölgesinden merkeze zulümden kaçana sığınmacı diyorsunuz cahil herifler
  • Metin Çelik22 Mayıs 2023 . 22:15

   Başkanın Yabancılarla ilgili açıklamaları son derece haklı . Fetöcü olduğu iddia edilen ve gerçekte Yüzde bir bile oyları olmayan Deva Partisinden İstanbul milletvekili seçilen zat utanmadan Tanju Özcan için saçma sapan açıklamalarda bulunmuş. Geçtiğimiz Yıl Tüm cadde ve Sokakların Asfaltlanma çalışmalarının hızlanması Tüm kaldırımların çok daha modern ve olması gerektiği gibi Yapılması. takdirle karşılancak belediyecilik hizmetleridir. Ancak kendisinin saçma sapan ve genel siyasete yönelik çıkışları ve çevresi ve malesef Ona bir kaç ay daha sabredeceğimiz kadar sabrı da yok etmiştir. ancak Yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım. Yabancılar ile ilgili gerçekleri Bu toplumun dikkatine çeken bir kaç siyasetçiden birisi olması da önemmsenecek bir durumdur. Başkan haklı iken, CHP Sıralamalarından Milletvekili olmuş birisinin aklını başına toplaması gereklidir. Başkan Onun söylediklerini Hak etmiyor. Milletvekili olmuş ne olmuş Neden kendi partisinin sıralamalarından seçilmemiş
  • Akil22 Mayıs 2023 . 20:23

   FINDIK, tek tek mi ? saydın 10 milyon sığınmacıyı.
  • Yusuf 22 Mayıs 2023 . 19:31

   Tanju bey çok yükseklere oynuyor o yüzden devamlı gündemde kalmaya çalışıyor
  • Sözün dinlesin mi? 22 Mayıs 2023 . 19:08

   Bolu Belediyesi’nden EYT hakkıyla emekli olan 138 işçi tazminatlarının yatırılmaması üzerine belediye önünde toplanarak haklarını arayan hak sahiplerin ile ilgilensen belki sözün dinlenir.
  • ecz. gülden fındık22 Mayıs 2023 . 18:11

   Abla yazmasını bilmeyen zat,Allah sana akıl fikir versin.
  • Bolulu22 Mayıs 2023 . 17:57

   Rezil
  • Eyt22 Mayıs 2023 . 16:33

   Yani iyi güzel konuşuyorsun da boş konuşuyorsun diyeceğim ama dolu ona katılıyorum ama bir de şu eyt'lilerin parasını ödesen nasıl olur iyi olmaz mı
  • Gülden fındık a22 Mayıs 2023 . 15:40

   Apla belediye başkanı olsun,Bolu ya hizmet etsin diye seçildi....muhalefet lideri değil o...sen öyle sectiysen vay haline Allah cc akıl fikir versin
  • Serap22 Mayıs 2023 . 15:26

   Sayın Gülden Fındık Hanım Efendi'ye sonuna kadar katılıyorum.Çok doğru!!!Tanju Başkan çok haklı.
  • Köylü22 Mayıs 2023 . 15:12

   Başkan bu konuda sonuna kadar haklı. Dunyada hangi devlet hesapsız kitapsız göçmen alır. Kendi çocuklarınızı torunlarınızı düşünün. Gelecekjlerini düşünün. Ülkenin geleceği gidiyor.Her şeye din iman ile bakmayın. Dünya resmen Türkiye yi batırmak için bu planı uyguluyor. Burada itiraz edenler göçmenlerden evlerine alsınlar bır ay yaşaşınlar.
  • Bir vatandaş22 Mayıs 2023 . 14:21

   Geçici sığınmacılar vakti saati gelince elbet memleketlerine dönecek. Uluslararası göçün önlenmesi için Avrupa ülkelerinin de ülkemizin destek talebini gözardı etmemelidir. İnsanlar öncelikle can güvenlikleri düşünmektedir.
  • bolulu22 Mayıs 2023 . 13:30

   Bolunun ne günahı vardıda böyle biri başkan oldu Boluya
  • Selim22 Mayıs 2023 . 13:25

   Belediye başkanını görevi değil, yetkisi de yok Neden milletvekilliğini bıraktın. Mecliste söylemen gerekirdi bu sözleri. Milletvekili olsan sesin mecliste daha çok duyulurdu. Şimdi sadece bolu konuşuyor konuları..
  • ALİ 22 Mayıs 2023 . 13:04

   En kısa surede Avrupa imar Bankasından Suriye'de imar îçin hibe alınıp yaşam alanları kurup tarım ve hayvancılık yapacak şekilde Suriye'de Yeni bir düzen kurmak lazım...Mesele kırmadan dökmeden yapmak
  • Geredeli mehmet22 Mayıs 2023 . 12:54

   Tanju başkanın Boluya yapmış olduğu büyük hizmetlerinden dolayı Bolumuza yapmış olduğu AYI heykelinin yanına mukfat olarak heykelinin dikilmesi isabetli olur çok güzel yakışır ömür boyu anılır
  • Bolulu22 Mayıs 2023 . 12:20

   Kafa eski kalmış sen milletvekili değilsin sen BOLU nun işlerine yoğunlaş onları devlet buyukleri ve muhalefet partisi ilgilensin olumu. 10 ay kaldı belediye başkanlıpğı bitince vatandaş tanju olarak yazarsın mültecileri.
  • ecz. gülden fındık22 Mayıs 2023 . 12:11

   kişisel meselelerle bazı konuları geçiştiremezsiniz. 10 milyon sığınmacıyı besleyecek,büyütecek halimiz yok.bu gelenlerle hiç bir ortak noktamız yoktur.bizim önderimiz Atatürk.marşımız istiklal marşı,bayrağımız ayyıldızlı bayrağımızdır,onlarınkini bilmem,ülkelerinde savaş mavaş yotur. biran önce gönderilmelidirler.Sn yeneroğlu da saçmalamış. isteniyoruz deyince vatandaş ne anlaşılır ki,bize soran olmadı,bunlarla topraklarımızı doldururken. 216 dan soruşturma açılması gereken bunları getirenlerdir. nokta
  • İnsan22 Mayıs 2023 . 12:11

   Sivrilttin kazık kendine kaçarmış ya Bu da o hesap CHP için söylüyorum yüzde 0, oyu olanları böyle partinin içerisine alırsan sonra ceremesini çekersin o sivriltiğin kazık günü gelmeden kaçar o yerine hangi kafayla aldınız 39 tane milletvekilini siz bunların nesine muhtaçsınız bana onu söyleyin. Ha Tanju başkanı severim sevmem katılırım katılmam ayrı mevzu, ama bu konuda yerden göğe kadar haklı bu konuda ama bak buna dikkat et Bizim 13 milyon sığınmacı ile ne işimiz var ondan sonra gidiyorsun kıytırık Deva partili'nin diline düşüyorsun daha dur bunlar iyi günler 22 Mayıs pazartesi 2023 bunu unutmayın
  • ecz. gülden fındık22 Mayıs 2023 . 11:55

   tanju başkana bunlar gönderilmeli diye oy verdik zaten
  • ecz. gülden fındık22 Mayıs 2023 . 11:32

   ne kadar yaşayacağız bunlarla
  • sağlıklı22 Mayıs 2023 . 11:25

   Devlet büyüklerimizden ricamızdır. Memleketimi emanet ettiğimiz adamın halini görün ve bizi kurtarın.
  • Melahat22 Mayıs 2023 . 11:14

   Nazi kafası diye eleştirirken adam haklı çıkacak.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak