33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Ölümden döndüler

Ölümden döndüler
  23 Mayıs 2023

  Ölümden döndüler D-100 karayolunun Organize Sanayi bölgesinde trafik ışıklarında ...

  Ölümden döndülerÖlümden döndülerÖlümden döndüler

        Ölümden döndüler       

        D-100 karayolunun Organize Sanayi bölgesinde trafik ışıklarında yavaşlayan otomobile kamyon arkadan çarparken, kazada 4 kişi yaralandı.

         Kaza, D-100 karayolu Organize Sanayi Bölgesi mevkisinde meydana geldi. Ankara istikametinde seyreden Rasim Erdini idaresindeki 14 KP 863 plakalı otomobil, trafik ışıklarına yaklaşınca yavaşladı. Aynı istikamette seyreden Erkan Ay yönetimindeki 14 BK 096 plakalı kamyon, duramayarak önünde yavaşlayan cipe çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilin arka kısmı adeta içine göçtü. Yolda savrulan otomobilin içerisinde bulunan Şerife Erdini, Ayşe Nur Erdini, Erol Bal ve Esat Yılmaz yaralandı.

         Cipin sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtuldu. İhbar üzerine bölgeye sağlık, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yaralılar İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

  • organize24 Mayıs 2023 . 09:36

   Beypilicin önüne bir çare bulunsun iki şerit sanayiye dönen, beypilice akpilice dönen, sabah akşam organizeye gidip gelirken tam bir trafik keşmekeşi oluyor, bu kaçıncı kaza
  • Ali23 Mayıs 2023 . 21:47

   Organize sanayi ışıkları eski cici taksi gibi .yanlış tapılan döner kavşağa uymayan yol dönüşü.daha çok kaza olur

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak