33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

TIP Fakültesi'nin her tarafında park rezaleti       

TIP Fakültesi'nin her tarafında park rezaleti       
  23 Mayıs 2023

  TIP Fakültesi'nin her tarafında park rezaleti Hergün binlerce hastaya ...

         TIP Fakültesi'nin her tarafında park rezaleti       

           Hergün binlerce hastaya hizmet veren İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde trafik felç durumda. Hastanenin etrafındaki bütün araç park alanları sabahın erken saatlerinde doluyor. Üniversite yolunun geliş ve gidiş istikametindeki yolların tamamı yüzme havuzuna kadar sağlı sollu araç parkları ile doluyor. Öyle ki, fotoğrafta da görüldüğü gibi insanlar araçlarını kavşağın ortasına park edip gitmişler. 

  • Park sorunu yok 28 Mayıs 2023 . 11:44

   Yardımsever insan İzzet Baysal bu hastaneyi yaptığında 25 tıp öğrencisi yılda alınacak tahsil görecek. Hastane yaklaşık 200 yataklı yaklaşık 50 tane öğretim üyesi olacak şekilde planı yapılmış tasarlanmış sadece devlet hastanesinden zevkli hasta kabul edecek bir hastane olacak inşaat edilmiş ve hizmete girmiştir. Oysaki gelinen nokta burası şehir hastanesi gibi çalışmakta 200 e yakın öğretim üyesi 300 e yakın araştırma görevlisi 50 ye yakın sağlık bakanlığı uzman doktoru ile 500 yatağa ulaşmış ayaktan 2-3 bin hasta alan hastane içi sidik kokusundan geçilmiyen wc lerine pislikten girilmeyen bir kuruma bir hastaneye dönüştü. Bu kadar hastayı bu kadar doktoru bu bina kaldırmıyor. Sorun otopark değil.
  • Ali...26 Mayıs 2023 . 00:05

   Çözüm araç park alanı değil... Neden bu kadar kişi hasta...neden İnsanlar hastaneden çıkamıyor... Yanlış beslenme mi... hareket siz yaşam mı.... Şükür etmemek mi... araştırma yapın...
  • Ahmet25 Mayıs 2023 . 10:44

   Kocaeli üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde iki ayrı otopark yapmışlar, park giriş ücretini hastane iktisadi işletmesi adına 10 TL tahsil edilmektedir.. Ayrıca halk otobüsleri ulaşırım hizmeti sağlamaktadır. Aykırı yerlere park yapanların araçları belediye çekicisiyle kaldırılmaktadır. Ayrıca hasta tedavilerinde oturmuş bir sistem kolaylığı var, aynı gün içinde tetkik sonuçlarıyla birlikte reçeteni alp dönebilme imkanı var. Velhasıl çalışınca oluyor.
  • Emekli öğretmen24 Mayıs 2023 . 19:52

   Tıp fakültesinin altında Üniversitenin istimlak şerhi koydurduğu fakat 25 yıldır istimlak etmediği 65 dekar arazi beklemede. Kamulaştırın oto parkta olur,her şey olur.Durmak yok uyumaya devam.
  • Aladağ 24 Mayıs 2023 . 17:27

   Güzel ülkemin bitmeyen dertleri. Düzcede tıp fakültesi var, Zonguldakta tıp fakültesi var ama tüm bu yörenin insanları Boluya geliyor. İlçesi, köyü, beldesi hepsi boluda. Acaba tıp fakültesine gelenlerin ne kadarı gerçekten hasta. Aile hekimliğinde, ya da devlet hastanelerinde çözülebilecek sağlık sorunları için mi geliyorlar tıp fakültesine.
  • Melahat24 Mayıs 2023 . 07:00

   Arabayı yolun ortasında bırakıp gidenler var daha
  • vatandaş24 Mayıs 2023 . 02:55

   park yeri yok bu insanlar nereye park etsin hastaneye insanlar keyfinden gelmiyor araç çekmek toplamak ne demek e biraz insaf
  • Metin Çelik24 Mayıs 2023 . 00:17

   Bu durumdan hiç kimse yakınmasın. ağlamasın . sızlanmasın. Bizler burada Yıllarca Yazdık. Haykırdık . Bir şeyler Yanlış gidiyor dedik. Sorumlular idareciler dedik. sonuç ak parti de ak parti. bırakın ya daha kötü olsunlar. Tıp Fakültesinin arkasında devasa araziye üstelik aşağıya doğru eğimli yani inşaatı maliyet te oluşturmaz. kimler geldi kimler geçti. oraya çok katlı bir araç otoparkı yapamadılar. Yapmadılar. Ne yaptılar Hastane gelirlerini paylaştılar. 250 yataklı hastanede 600 yatak hizmet vermeye başladılar . yetersiz koridorlar havasız bir hastane sağlık hizmeti. Allah orada çalışan Tüm personele Yardımcı olsun. Bir kamu idaresi ancak bu kadar kötü yönetilebilir. hoca kalitesi için yıllarca biz tabiri caizse haykırdık dinlenmedik. dinletemedik halkı uyandıramadık . Durmak Yok Yola devam. Bir süre sonra Trafik polisleri gelir yollara ve yasak alanlara yapılan park nedeniyle arabaları toplarlar ve yedeğimin depolarına gönderirler onda da hayır olur çünkü devlet para kazanır. durmak yok yola devam

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak