Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Türker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdı

Türker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdı
  23 Mayıs 2023

  Türker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdı CHP Bolu ...

  Türker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdıTürker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdı

        Türker Ateş mazbatasını aldı, Meclise kaydını yaptırdı      

         CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş kalabalık partili grubu ile Bolu Adliyesine giderek 28. Dönem mazbatasını aldı. Ateş “Sorumluluğumuzu biliyoruz. Bolu’yu tanıyan biriyim. Bolu’yu daha iyi noktalara taşımak için çalışacağız. Ulaşılabilir bir Milletvekili olacağım” dedi. Törende Asli Hukuk kıdemli hakimi ve İl seçim kurulu başkanı Zafer Koç tarafından Türker Ateş’e mazbatası teslim edildi.

         BİZE BU GÖREVİ LAYIK GÖREN BOLU HALKINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

          CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş Mazbata töreninde yaptığı konuşmada “Hem gurur hem de sorumluluğun bilincinde bir seçim atmosferini bitirmiş olduk. Seçilmemizde en büyük destekler öncelikle değerli eşime ve ailem ile bizlere bu göreve Layık gören Bolu’lu hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Tabi bu yolda en büyük destek ailem ile CHP İl başkanımız Ersan Türkoğlu, Merkez ilçe başkanım ve ilçe başkanlarımız, sayın belediye başkanım, Cumhuriyet Halk Partisi'nin değerli yönetimi ve kadın kollarımız Cumhuriyet Halk Partinin değerli dostları ve üyeleri oldu.

        TAAHHÜT EDİYORUM ÇOK ÇALIŞKAN BİR VEKİL OLACAĞIM

        Ateş “Bolu’yu tanıyan biriyim. Daha önce yaptığım, üstlendiğim görevlerde de, elimden gelen gayreti Bolumuz için gösterdim. Bolu’da ki insanlarımızın Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan insanlarımızın daha iyi, daha düzgün, daha refah yaşayabilmeleri noktasında üzerimize düşen sorumluluklarımız var. Bunların bilincindeyiz. Hep beraber daha çok çalışacağız. Ulaşılabilir bir vekil olmak istiyorum ve olacağım da. Her çaldığımız kapıda, tuttuğumuz elde bunun taahhüdünü verdik. Güzel bir yola çıkıyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Size söz çok çalışkan bir Milletvekili olacağım” dedi.

        ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

         Çıktığımız bu yol da güzel işler yapacağız diyen CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş “Çok güzel işlere imza atacağız. Bilgimizi, birikimimizi, bu yolda kullanacağız. Ortak akıl ile Bolumuzun bütün bileşenleri ile Bolu’yu ileriye taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

          CHP İL BAŞKANI ERSAN TÜRKOĞLU “KISA SÜREDE İYİ BİR ÇALIŞMA YAPARAK KAZANDIK”

          CHP Bolu il Başkanı Ersan Türkoğlu’nu takdim eden Türker Ateş “Sayın Ersan Türkoğlu bizlere İl Başkanlığı liderliğini gösterdi. Ben kendisini kutluyorum. 24 Saat bizimle birlikte çalıştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ersan Türkoğlu “Bende sayın Milletvekilimizi kutluyorum. Hem Belediye başkanımızı hem Milletvekilimizi aynı alanda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. İnanıyoruz ki pazartesi günü iktidarda olacağız. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Bu süreçte başta kadınlarımız olmak üzere destek veren dostlarımız oldu. Hızlı bir şekilde kenetlendik. Az zamanda iyi bir çalışma sergiledik. Mevcut iktidarın tüm kara propagandalarına rağmen bizleri birileri ile iç içe göstermelerine rağmen CHP’liyim demek Millet ittifakıyım demek çok zor olsa da bu salonda bulunan herkes Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve adayının arkasında durdu. Ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Mazbatada başta sayın vekilimiz olmak üzere en çok sizleri temsil ediyor. Emeklerinize sağlık” dedi.           

      TÖRENDEN SONRA MECLİSE GEÇTİ

       Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Türker Ateş Bolu’da ki mazbata töreninden sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine geçerek kayıt işlemlerini tamamladı. Türker Ateş’e Milletvekili rozetini Eşi Feriha Kain Ateş taktı.

  • Esat Ateş abi 2 Haziran 2023 . 17:30

   Bolu'nun çocuğu Boluğur insana bol da doğdu bol da yaşıyor öğrenim İstanbul'da görmüş oluyor her şeyini vermiş bir bulunur Özgür Özel öz bolu çocuğudur. Gerek yok mu kendisini tanıttı zaten bolu'ya seveni de vardı sevmeyeni de vardı ama Halk partisi olarak büyük ihtimalle çok seviyorum sevildiği için ak partisinden davet gelmiştir ak partisinden doğru milletvekili seçilmiştir 1 sıra 3 sırada olsa milletvekilliğine adaylığını koyardı. Türker Ateş Bolu ağaçlıdır Bolu'da çok faaliyetleri vardır mimarlık olarak toptancılık olarak bütün insanları olarak faaliyetçi çoktur seven de çoktur Ateş ailesi olarak bize daima bağrımıza basarız bizim kardeşimizdir desteğimiz daimdir teşekkürler Türker Ateş bolu'ya çalışmanıza devam edeceğini kalbimle kalbimden inanıyorum
  • başkan29 Mayıs 2023 . 10:41

   tebrik ederim.
  • Sandallarlı25 Mayıs 2023 . 23:11

   CHP nin Bolu'dan vekil çıkarmasına şaşırdım.
  • sabahattin25 Mayıs 2023 . 21:57

   Sayın Rıfat hisarcıklıoğluna çok teşekür ler Tıpış tıpış sandığa gidip oy verenlerede Teşekürler
  • öğretmen25 Mayıs 2023 . 16:02

   Türker Ateşinin CHP li elemanları ile meydanlarda 2.tur seçimleri için çalışma yapması gerekir.Pazarda ,yolda,sokaklarda göremiyoruz.Parti broşürleri bastır vatandaşa dağıt olmuyor öyle başarı gelmiyor.Gruplar halinde dağılarak vatandaşlarla birebir konuşarak ikna çalışmaları yapsanız olmaz mı ?Örnek Sarıgül Erzincandan milletvekili seçildi.Telefonla birebir konuşarak vatandaşı ikna turlarıyla başarıya ulaştı
  • Bolulu25 Mayıs 2023 . 12:11

   Bolu CHP örgütüne ve seçmenlerine çok büyük saygısızlık yapıldı. Yıllarca bu parti için çalışan kişileri bu makamlarda görmek isterdik. Kerhen de olsa tebrik ederiz.
  • Muhtar25 Mayıs 2023 . 11:49

   Türker beye ikinci sıra verilseydi yine chp den aday olurmuydu
  • Ali24 Mayıs 2023 . 14:16

   Hayırlı olsun .
  • Bedavadan gelen vekillik24 Mayıs 2023 . 10:41

   Türker beyi tebrik ederim. Muhtemelen içinden şöyle diyordur, bu chp çok değişik bir yer, ben böyle bir şey görmedim.
  • Melahat24 Mayıs 2023 . 06:59

   Koşa koşa giderler tabi

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak