Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldı

İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldı
  1 Haziran 2023

  İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldı ...

  İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldıİzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldı

        İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti’ne 2 yeni üye katıldı     

         İzzet Baysal Vakfı'nın 19. genel kurulunda Mali Müşavir İlkay Bağatır ve İş İnsanı Savaş Sakarya genel kurula katılan tüm  üyelerinin oy birliği ile İzzet Baysal Vakfı mütevelli heyet üyesi olarak seçildiler. 

         İzzet Baysal Vakfı'nın tecrübeli üyelerinin yanında son genel kurullarda tercih edilen Bolulu genç üyeler ile geleceğini emin ellerde olduğunu belirten Vakıf Başkanı Ahmet Baysal; "Tüm mütevelli heyet üyeleri, eşleri ve çocukları  ile birlikte aile ortamını yakaladığımız için çok mutluyum. Tüm üyeler fahri şekilde büyük bir özveri ile çalışıyorlar. 

          Yeni seçilen iki yeni üyemiz mali müşavir İlkay Bağatır ve sanayici iş insanı Savaş Sakarya’nın tüm üyelerin oy birliği ile seçilmesinden dolayıda ayrıca çok memnun oldum. İkisininde güzide şehirimiz Bolu’ya uzun yıllar çok güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyor ve onlarada çok güveniyorum. Bolu’muza ve Vakfımıza hayırlı olsun" dedi. 

        Genel kurulda altı kişiden oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu; 

        Başkan Ahmet Baysal, Başkan Vekili Esin Avunduk, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Yamaner, Mustafa Meterelliyöz, Kemal Sert ve Atilla Uçar’dan oluştu. 

       Vakıf Başkanı Ahmet Baysal, yeni dönemde gençlere yer açmak için yönetim kurulundan ayrılan Nejat Eratalar’a teşekkür etti. Yönetim kuruluna yeni seçilen Atilla Uçar’a başarılar diledi. 

        Son olarak deprem sonrası deprem sonrası acil eylem  planı uyguladıklarını belirten Ahmet Baysal; "Mütevelli heyeti üyelerinin çalışmalarından son derece memnunum. Her zaman önce Bolu için ve son dönemde deprem bölgesi içinde çok faydalı yönetim kurulu kararlarını uyguluyoruz" dedi. 

         İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal eşi Solmaz Baysal‘ın vefatından kısa bir süre sonra Güneydoğu Anadolu bölgesinde meydana gelen deprem ile büyük bir acı daha yaşadığını ifade ederek; "Benim isteğim doğrultusunda yönetim kurulu kararı ile üyelerimiz yardımların deprem bölgesine ulaşması için büyük emek sarf etmişlerdir. Adıyaman ili ve Besni ilçesini ziyaret ederek Bolu Valimiz sayın Erkan Kılıç’la bölgede incelemelerde bulunmuşlardır. Daha önce bölgeye gönderilen 26 adet konteynere ilave olarak, 4 adet derslik ve 16 adet bilgisayar, 4 adet projeksiyon ve 4 adet yazıcı Kahramanmaraş ilimiz Nurhak ilçesine sevk edilmiştir. Yönetim kuruluna gayretlerinden dolayı teşekkür ederim“ dedi.
   

       

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak