Halkın vicdanının SESİ olmak SUÇ değildir

Gölköy'de balık yasağı kalkacak mı ?

Gölköy'de balık yasağı kalkacak mı ?
  16 Haziran 2023

  Gölköy'de balık yasağı kalkacak mı ? 15 Haziran itibarıyla ...

  Gölköy'de balık yasağı kalkacak mı ?

        Gölköy'de balık yasağı kalkacak mı ?

         15 Haziran itibarıyla tatlı sularda yasak kalktı fakat Gölköy barajında yasak devam ediyor ve bu güne kadar gerek Valilik, gerekse Tarım Müdürlüğü bir açıklama yapmadı..

          Geçen sene düzenlenen yarışma esnasında balık ölümleri yaşanmış ve göl avlanmaya kapatılmıştı. Amatör balıkçılar Bolu'nun öz çocuklarına kapatılan gölün yine bir yarışmaya sertbes bırakılması konusunda endişeli olarak gölköy yasağı konusunda yetkililerden bilgi bekliyorlar..

  • Enstrasan26 Haziran 2023 . 13:21

   Malesef ki guzelim göl kapatıldı bugüne kadar hiç olmazken niye yarışma zamanı oldu adapazarlilara kızan arkadaş lar var bende Sakarya dan geliyorum yılda bir iki kere benim olduğum yerde çöp poşeti olur her zaman ve etrafımdakileride elimden geldigince toplarım çok boludan gelen abiyle konuştuk keşke herkes bu şekilde duyarlı olsa diyorlar heryerin malesef ki duyarsız insanlari var ama yaklaşım yaparken önce insanları taniyin sonra yorum da bulunun kesinlikle bende karışıyim o şekilde olan insanlara şehir şehir farketmez o sekilde olan insanlara
  • Aladağ 18 Haziran 2023 . 14:11

   Ah güzelim Gölköy, seni bu hale getirenlerde utanma, edep, kültür, seviye, medeniyet, duyarlılık yok. Heryer çöp, her tarafta yer ateşi yakılı, iki adım yürümeye erinen insanlar orman içine araç ile giriyorlar. Off roadcular ayrı. Ne desek boş, iyice bu ülkenin insanlarından tiksindim. Yere çöp atanlar, şişesini kıranlar, arabasıyla meşe ormanına girenler. İnsan kalitemiz maalesef yerlerde. Çevresine duyarlı, doğaya saygılı bireyler yetiştirmedik ne yazıkki.
  • Çevreci 17 Haziran 2023 . 18:39

   Yasak süresiz uzatılmalı, Adapazarı ve Düzce'den gelen balıkçılardan bıktık artık,kendi illerinde her yeri bitirdiler şimdi sıra Abant ve Gölköy 'de her yeri çöplüğe çeviriyorlar, sınır , ölçü bilmiyorlar.Göle vahşi şekilde yem döküyorlar biz de bu suyu içiyoruz.Ayrıca orası Bolu Ovası Sulama Birliği'nden alınsın , bu gölün sulama birliği ile ne ilgisi var , gölü onlar mı yaptırmış her girişte haraç gibi giriş ücreti alıyorlar ne temizliği ile ne de çevresi ile ilgileniyorlar, Gölköy ayyaşların mekanı olmuş.
  • Koroglu 17 Haziran 2023 . 15:16

   Yerebatan sarnıcındaki balıklar suda zehirlenme olup olmadığını tesbit etmek içindir o dönemde bunu düşünmüşlerdir şimdi niye teknik daha ileri ama ciddiye alan yok
  • golkoy icme suyu17 Haziran 2023 . 13:42

   Cok enteresan bi durum. yarisma duzenlendi baliklar öldü malesef. peki bu suyu icen bolu halkina ne oldu. baligi bile ölduren kimyasal yiyecek insanda nasil bir tahribat yapti. İcme suyu havzasinda millet balik tutup alkol aliyor yetmiyor gole işiyor millette bu suyu iciyor. gercekten cok tuhaf bir milletiz ya da devletiz.
  • Dünyalı17 Haziran 2023 . 08:47

   Gölköye Mudurnu yolu tarafından giriş neden kapatıldı?Oraya beton bariyerler neden konuldu?Kim koydu?
  • Bolulu 17 Haziran 2023 . 00:57

   yarışmadan önce yarışmacılar yemleme için bayat,bozuk yemleri attılar..zehirlenen balıklar o yemleri yiyen aynalı sazan türleri...kefal ve tatlı su levreği etkilenmedi...gölde balık yasağının bir anlamı yok..yarışma yapılmasın yeter...bolulu amatör oltacılar olarak yasağın kalkmasını dört gözle bekliyoruz...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Az şey bilirsek bir şeyin doğru olduğuna emin olabiliriz, bilgi artınca şüphede artar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Sincan Hurdacı