Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

MASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİ

MASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİ
  26 Temmuz 2023

  Bolu da nadir güzel çocuk parklarından biridir Masal Parkı.

  MASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİMASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİMASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİMASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİ

         MASAL PARKI VE İLGİSİZ BELEDİYENİN HALLERİ         Bolu da nadir güzel çocuk parklarından biridir Masal Parkı. Benzeri ve daha büyüğü Ankara da Harikalar Diyarı. Ama gelin görünkü belediye sadece içinde bulunan sosyal tesisi işletiyor.

         Eskiden AK parti döneminde yapılmış parkın nerdeyse bütün masal kahramanları bakım onarım yapılmadığından kötü durumda kimi kırılmış kimi devrilmiş. Tuvaletlerinde klozetler bozuk sular boşa akar durumda.

         İçinde yapay buz pisti var kapalı kullanılmaz durumda boş yatıyor. Hepimizin parası ile yapılan bu tür alanlara neden sahip çıkılmaz. Farklı bir belediye yaptı diye mi bunlar. Şu anki belediye uğraşsın dursun nerde nasıl park yapim diye yada yapılan yolları nerden nasıl tekrar kazayım diye, yapılan göebkleri tekrar nasıl bozayım diye. Elimizdekinin kıymetini bilmeden yap boz, Ankara lara yürüneceğine Bolu da yürüsek de şu şehrin içler acısı yollarını bitmeyen inşaatlarını, rant edilen kaldırım taşlarını bir görsek.

  • Şeker kız30 Ağustos 2023 . 12:33

   Vatanı satana yabancıları doldurup işgal ettirene Türk milletini Mülteci konumuna düşürene oy yok
  • XXX24 Ağustos 2023 . 14:10

   Önümüzde ki seçim oyumuzu yine Dandunju Koltukatan beye verelim mi? diyeceğim ama ben önce ki seçimde de bu seçimde de Bolu'da oy kullanmadım kullanamayacağım tüh ya.
  • Bolulu27 Temmuz 2023 . 14:51

   Bu park yaşatılmalı, bu tür sosyal alanlar çocukların gelişimi için önemli. Kar amacı güdülmeden, tabii tek başına gelen erkeklere de izin verilmemeli, Bu konuda valiliğin işi tabi. Bence buralar Belediyenin başka partiden olmalı nedeniyle, kamu kurumlarından gerekli ilgiyi görmüyor. İçler acısı olan taraf burası ama. Bu konuda belediyeyi suçlamıyorum, diğer kamu kurumları suçlu. Güvenlik belediyenin ekipleri ile değil, Valilik desteği ile sağlanır.
  • Gören göz27 Temmuz 2023 . 08:58

   Çocuklarımızı götürdüğümüz ender yerlerden, ama giriş kapısından itibaren ilgisizliği bakımsızlığı çok net görebiliyorsunuz, çocukları elimizden bırakınca yürüyüş yollarının ve duvarların özensiz yapımından ötürü kaç tane çocuk düştü ve ağzı burnu kanadı, biraz ilgi..
  • Melahat27 Temmuz 2023 . 02:21

   Pamuk kız parkın bu haline çok şaşırmışa benziyor
  • parklar27 Temmuz 2023 . 02:16

   E ne oldu yardımcı yeğen paylaşmış ya bin tane daha yeni park yapacaklarmış ulan elimizde olanı koruyalım yok anca bozun yapın bozun yapın belediyede paralar suyu çekti herhalde canı sıkıldı ordakilerin gidin bi masala bakın bakalım daha hali kaldı mı park olarak tamamen rezillik az kaldı az kurtulucaz sizden
  • Aladdin26 Temmuz 2023 . 23:19

   Ah Alaadin ah buna kadar belefiyeyi teslim edecek başka birini bulamadınmı işi gūcū boş laf şov
  • Adalet26 Temmuz 2023 . 18:34

   Bırakın yapmayı olanıda rezil ettiler. Atatürk orman parkı rezil bir halde olanıda bozdular.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Gündüz kandilini Hazırlamayan, gece karanlığına razı demektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak