Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (2 Ağustos Çarşamba)

Vefat edenler (2 Ağustos Çarşamba)
  2 Ağustos 2023

        1- Vakıfgeçitveren Köyü halkından, Rabia DURUKAN’ın eşi, Mustafa ve Musa DURUKAN, Sabriye ERDOĞDU, Zekiye ÖZKAN’ın babaları; Ahmet DURUKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Vakıfgeçitveren Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Murat Sönmez Taksi Üyesi Mevlüt YILMAZ’ın eşi, Özlem KARACAN, Yunus ve Özgür YILMAZ’ın anneleri, İbrahim KARACAN’ın kayınvalidesi; Kadriye YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Tarakçı Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Kesenözü Köyü halkından, Sağlık Mahallesinde ikamet eden Gülsen ALTINEL’in eşi, Ali ve Hikmet ALTINEL’in oğulları, Mehmet ALTINEL’in kardeşi, Esra, Ali, Berat Efe ALTINEL’in babaları; Hüseyin ALTINEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Saygılı Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Dörtdivan Yayalar Köyünden; Merhum Yusuf Altındağ'ın eşi, Emekli Öğretmen Niyazi Aktaş'ın kayınvalidesi, Öğretmen Emre Aktaş ve Mehmet Emin Aktaş'ın anneanneleri, Rıdvan Altındağ ve Zehra Aktaş'ın anneleri; Zeynep ALTINDAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi ikindi namazına müteakip Dörtdivan Yayalar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yapacağın işlerde nefsine meşveret et ve o ne derse aksini yap

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak