Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (4 Ağustos Cuma)

Vefat edenler (4 Ağustos Cuma)
  4 Ağustos 2023

       1- Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü Mursallar Mahallesi halkından, Ayşe AKTULAN’ın eşi, Hanife, Döndü, Selvi, Reyhan, Meryem ve Ümit AKTULAN’ın babaları; Mehmet AKTULAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Hacı Mahmut Ericek Camii’nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Dörtdivan Yağbaşlar Köyü Mursallar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        2- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesinden; Belediyeden emekli elektrikçi Mustafa Özdemir'in eşi, emekli öğretmen Nebi Özdemir'in yengesi, Nuray Cevar, Kemal ve Fehmi Özdemir'in anneleri, Emre ve Merve Özdemir'in babaanneleri, Belediye personeli Esra Cevar Demir'in anneannesi; Cemile ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 11.30'da Orta Mahalle Cumhuriyet Caddesindeki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Havullu Köyü Beylik mahalllesi mezarlığına defnedilecektir.

         3- Çıkınlar Mahallesi halkından, Merhum İsmail TURAN’ın eşi, merhum Basri TURAN, İsmail TURAN’ın anneleri, Volkan, Hakan, Arzu, Bartu, Bora TURAN’ın babaanneleri; Lütfiye TURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra namazından sonra Balcı Camii yanında ki Çıkınlar Mezarlığına defnedilecektir.

         4- Talat, Tahir, Tayyar Alemdar, Melek Caferoğlu ve Yeliz Karaosmanoğlu'nun Babaları, Abdullah, Merhum Alaaddin ve İsmail Alemdar'ın Ağabeyleri, Sanayi esnaflarından; Mustafa ALEMDAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (5 Ağustos Cumartesi) Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak