Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (13 Ağustos Pazar)

Vefat edenler (13 Ağustos Pazar)
  13 Ağustos 2023

       1- Sazakiçi Poyrazlar köyü halkından, Müzeyyen GÜDEN’ in eşi, Semra ESER ve Serkan GÜDEN’ in babaları; Seyfettin GÜDEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yıldırım Beyazıt caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sağlık Dodurga mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Sümer mahallesi halkından, Nazmiye KOÇ’ un eşi, Ahmet ve Hikmet KOÇ’ un babaları, Orüs’den emekli; Mustafa KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sümer merkez caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

       3- Geçitveren köyü halkından, (merhum) Tefik DEMİR’ in eşi, Halim DEMİR ve Hayriye ÖZARSLAN’ın anneleri, Fahriye DEMİR ve Emrullah ÖZARSLAN’ ın kayınvalidesi; Hacer DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Balcı caminde kılınacak öğle namazına mütakip Çıkınlar mezarlığına defnedilecektir.

       4- Merhum Burhan, (merhume) Maliye, Nursen, İlhami ve Rıdvan ARGUN’ un kardeşi, Davut, Taner, Ayşegül ARGUN ve Gülden BAYINDIR’ ın babaları, Kaynaşlı Muratbey köyü halkından; Kenan ARGUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kaynaşlı Muratbey köyü mezarlığına defnedilecektir.

        Cenaze için siteler cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Çepni köyü halkından,  Kadriye YILMAZ’ ın eşi, İbrahim ve İsmail YILMAZ’ ın babaları, Ahmet YILMAZ ve Huri SEYİS’ in dedesi; Mehmet YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Çepni köyü caminde kılınacak öğle namazına mütakip köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- 500 Evler sitesi sakinlerinden emekli emniyet mensubu, Mavuş YILMAZ’ ın eşi, Vedat YILMAZ ve Eren AFACAN’ın babaları, Emine Temiz YILMAZ ve Hatice YILMAZ’ın kayınpederi; Ahmet Yılmaz YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çıkınlar mahallesi Aydın Şenol  caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Danışmentler Köyünden; İlçemiz esnaflarından Şoför Fazlı Görgülü’nün ağabeyi, Şükrü, Bünyamin ve Neşet Öztürk’ün babaları, Murat Görgülü, Fatih Görgülü, Oğuz Görgülü ve Nihat Öztürk’ün amcaları; Hüseyin ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi öğle namazına müteakip Danişmentler Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi