Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (2 Eylül Cumartesi)

Vefat edenler (2 Eylül Cumartesi)
  2 Eylül 2023

        1- Susuzkınık köyü halkından Hacer DİÇER’in eşi Ayşe ÖZER, Nizamettin ve Ahmet DİÇER’in babaları Rabia KILINÇ Nizamettin ve Ahmet DİÇER’in abileri; Necati DİÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi buğün susuzkınık köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Sultanbey köyü halkından Orman Bölğe Müdürlüğü'nden emekli; Yaşar Hüseyin ASLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi buğün doğancı köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası sultanbey köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Karaçayır Mahallesi halkından Nazmiye YERLİKAYA’nın eşi Erkan ve Ayhan YERLİKAYA’nın babaları Nefise ve Havva YERLİKAYA’nın kayınbabaları; Mevlüt YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi buğün karaçayır mahallesi siteler camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası çığırtkanlar mezarlığına defnedikecektir.

        4- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesinden; merhum Zeki Kayıkçı'nın eşi, Murat Kayıkçı'nın annesi, Erol Özcan, Hüseyin Özdoğan ve Serhat Övüt'ün kayınvalideleri; Bahire KAYIKÇI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi saat:12.00'de Seviller Mahallesi Dertli Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

         5- Gerede İlçemiz Çalaman Köyü Yaman Mahallesinden; Ömer Turan'ın babası, Ali Turan'ın kayınpederi, Mehmet, Kemal ve Hüseyin Turan'ın dedeleri, İlçemiz esnaflarından Ali Osman ve İbrahim Gönen'in amcaları; Hacı Hafız Şemsettin TURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Çalaman Köyü Yaman Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm