Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (8 Eylül Cuma)

Vefat edenler (8 Eylül Cuma)
  8 Eylül 2023

        1- Kıbrısçık İlçemiz Kılkara Köyü halkından, Mesciler Köyünde ikamet eden, Güllü ÜSTÜNDAĞ’ın eşi, Halit ve Selami ÜSTÜNDAĞ’ın babaları; İbrahim ÜSTÜNDAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mesciler Köyü Camii’nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Mesciler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Merhum Mehmet ÖZAYAN’ın eşi, Şevket ve Sadık ÇATLADI’nın ablaları, Nezahat METERELLİYOZ, Ahmet ÖZAYAN’ın anneleri, merhum Sadi METERELLİYOZ, Nazmiye ÖZAYAN’ın kayınvalideleri, Ümit, Merve, Nilgün, Dilek, Pınar, Ertuğ, Müge ve Yiğit’in büyükanneleri; Nezaket ÖZAYAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Özayan Camii’nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Alpağutbey Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kasaplar Mahallesi halkından İsmail EREN’in babası, Turanlar’dan emekli; (Sarı) Mehmet EREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kasaplar Mahallesi Camii’nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Kasaplar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Orta Mahalleden; Merhum Efendi Ağanın kardeşi, Hatice Ayanoğlu'nun eşi, Kemal Çuhadar'ın eniştesi, Mustafa ve Maide Ayanoğlu'nun babaları, İlçemiz esnaflarından; Hacı Erdoğan AYANOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Saat:11.30'da Orta Mahalle Allame Efendi Sokaktaki evinden alınarak Cuma namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Seka’dan emekli merhum Zeki ÖZGÜLEN’in eşi, merhumeler, Fatma KANLICALIOĞLU, Ayşe HIRCA, Havva TURGUT’un kardeşleri, Nedret, Mürvet, Çiğdem, Erdem ÖZGÜLEN’in anneleri; Müşerref ÖZGÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       6- Hakan KÜÇÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Cuma ve cenaze namazından sonra Düzce merkez mezarlığına defnedilecektir.

       7- Şefika YAYLACIOĞLU

       Cenazesi bugün ikindi ve cenaze namazından sonra Kastamonu merkez mezarlığına defnedilecektir.

  • İsmail Kemal Sert8 Eylül 2023 . 10:39

   Ahmet Özayan arkadaşım başın sağolsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi