Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Eski Başkan Yardımcısı, Başkan'ın yalanlarını yüzüne karşı okudu

Eski Başkan Yardımcısı, Başkan'ın yalanlarını yüzüne karşı okudu
  8 Eylül 2023

  Eski Başkan Yardımcısı, Başkan'ın yalanlarını yüzüne karşı okudu Bolu ...

        Eski Başkan Yardımcısı, Başkan'ın yalanlarını yüzüne karşı okudu

         Bolu Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Feridun Yılmaz, kendisi hakkında Başkan Tanju Özcan'ın CNN Türk'te katıldığı programda konuştuğu yalanları, Belediye Meclis toplantısında üyelerin huzurunda söz alarak yüzüne karşı okudu ve "Benim kemerimin kopçası önde, arkada değil" dedi.   

          Önceki akşam CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın programına katılan Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın kendisi hakkında söylediği yalan ve iftiraları, programın videosunu seyrederek öğrendiğini belirten Bolu Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Belediye Meclis Üyesi Feridun Yılmaz, cuma günü yapılan meclis toplantısında söz alarak Başkan Özcan'ın yalanlarını adeta yüzüne çarptı.

         "Siz beni görevden almadınız ben kendim istifa ettim"

         Tanju Özcan'ın CNN Türk'te söylediği; "Benim şu anda Bolu'daki en büyük üç düşmanım kim biliyor musunuz? Üç eski başkan yardımcım. Onların isteklerini yerine getirmedim ve görevden alınca bana düşman oldular" sözlerini hatırlatan Feridun Yılmaz; "Ben kendim istifa ettim. Bunu siz iyi biliyorsunuz. Ahmet Bey ile Hakan Bey'in ki parti rotasyonu. Mansur Şen kendince bir konuya itiraz etti. Bundan dolayı zaten kafadan silmişti. Asuman Hanım milletvekili adaylığı için istifa etti.

        Bana da burada çalışmalarımdan dolayı bir çok kez teşekkür ettiniz. Benim istifa dilekçemde Gülden Hanım'da. Ben size nerde büyük düşmanlık yaptım. Bu laflarınıza televizyondakiler inanabilirler ama Bolu'da kimse inanmaz. Bir kere siz beni görevden almadınız, ben kendim istifa ettim.

         "Bugüne kadar sizden hiçbir talebim olmadı"

         Ben sizden ne meclis üyeliği ne belediye başkan yardımcılığı talep ettim. Ne de bir tanıdığımı belediyeye işe aldırdım. Herkesin bir hakkı varsa benim 10 hakkım vardı. 1 kişinin işe alınması için, ya da herhangi bir konuda sizden bir talebim oldu mu?

         "Benim kemerimin kopçası öndedir, arkada değil"      

          Burada grupta yaptığım eleştiriler nedeni ile mi ben büyük düşman oldum? Ben belediyeye 25,5 ay hizmet ettim. Hem de sizin belediyeciliğin ne olduğunu bilmediğiniz bir zamanda sizin yanınızda oldum.

          2019'un sonunda mecliste konuşmanızda "Sadece Feridun Bey çalıştı. Başka kimse çalışmadı diyen siz değil miydiniz? Ben sizin her dediğinize evet demek zorunda mıyım. Benim kemerimin kopçası önde, arkada değil. Bizi grupta da arkadaşlarla ters düşürüyorsunuz." dedi.   

  • Melooo12 Eylül 2023 . 13:05

   Ya bırakın allah aşkına Feridun Yılmaz işine gelenin adamı. Hadi deseniz ki Cumhur Bandakçıoğlu dürüst, inanırım. Adam en başından beri kötüye kötü iyiye iyi dedi. Fero, başkanla kavga etmeden önce mecliste geçen her işe onay veriyordu. Ne zaman kavga edildi kötüleri görmeye başladı. İşine gelmeyince bu iş yanlış demeye başladı. Ondan önce neredeydi.
  • Ali11 Eylül 2023 . 22:43

   Bu işler kısa alanda dar paslaşma işleri... Allattin efendi ve tayfası iyi becerdi...Fakat Tanju efendi ve tayfası beceremedi...Sebeb Feridun Yılmaz benim paslaşmalarla işim yok.Dogru tek ben ona bakar ve söylerim dedi.
  • Hakkı11 Eylül 2023 . 19:05

   Metin beye katılıyorum beton şirketinden arabalar vızır vızır yandaşların köyünde faturalarını ödenip ödenmediklerini saysana başkan bakalım kimlere halkın cebnden evler yaptırdın görsünbu halk
  • metin çelik 11 Eylül 2023 . 14:19

   Sizler kim olduğunuzu sanıyorsunuz. Belediye Başkanlığının dışında her türlü şov peşinde koşan adamları denetimle görevli ilglii idare denetlemekten aciz. Sn vali siz bu başkanın bu tavırlarına neden sessiz kalıyorsunuz adam anayasaya karşı yürüyüş yaptı hem de belediye personeli ile Yardımcısına bakın hele. O da bir zamanlar kamu görevlisi Yani belediye başkan yardımcılığı sıfatı varken Yüzünde bir karış Sakal. elleri cepte kot pantolonla belediyede ve belediyenin bütçesini kendi malı gibi kullanan bu hastalıklı insanlar şunu bilmeliler. Kardeşim Senin Belediye Başkan Yardımcısı olarak değil 10 Tane 1 tane bile herhangi birisini işe alma aldırma yetkin yok. olursa bunun adı NUFUS Kullanmak Görevi kötüye Kullanmak ve diğer suçlar olur. siz kimsiniz ki yakınlarınızı belediyeye işe aldırmaya almaya cüret ediyorsunuz. bu hastalıklı bir kafadır. neymiş Belediye başkan adayı olacakmış ola ne yazar ben marka bir chp li seçmenim hadi gel bakalım sen de senin başkanın da benden oy alsın. işiniz gücünüz şov ve ihtiras çalışmış utanmadınız belediye çalışanlarına çöp toplattınız çalışmışlar işi gücü yandaşlarına rant sağlamak belediyeyi soymak. Belediyenin Beton santralinden kimlere beton verildi kontrol ettiiniz mi.
  • İso10 Eylül 2023 . 22:46

   Tanju; Alaaddin gibi bir adamı dahi aratıyorsun ya, sana ne diyelim bilmiyorum.
  • İYİgün dostu, ahde vefası10 Eylül 2023 . 01:08

   Teşekkürler Feridun Bey Kardeşim.
  • Feridun başkan10 Eylül 2023 . 00:53

   Tanju yararlı iş bilen ve para yemeyeen adamlarla çalışamıyor. Ona iş bilmez vasıfsız işi gücü para kaçırmak olan adamlar lazım ki çalışabilsin iş bilen tek adam kalmadı etrafında. Feridun beyinde dediği gibi. Yanındakilerin doğruyu savunmalarını istemiyor nerde para yeme nerde kötü iş nerde para batırma hep bunlarda. alaattinden daha kötü durumda belediye şuan tanju ve yandaşları gidecek başka yolu yok. Giderayak chp yi batırma düşüncesinde sanırım ama yeter tanju daha bugün insanlar hala kayyum atamadılar mı belediyeye diye konuşuyorlardı. Mal varlığınız araştırılsın nerden ne yediniz oğlunun o dükkanları yanındaki vasıfsız heriflerin milyonluk evleri arabaları Hepsi araştırılsın rezilsiniz şehrimizi yediniz yazıklar olsun
  • Bolulu 10 Eylül 2023 . 00:04

   Tanju donanimsiz boş birisi sıfır .
  • Aladağ 9 Eylül 2023 . 21:21

   Feridun Yılmaz, büyük bir ihtimalle bir dahaki yerel seçimde belediye başkanlığına aday olacak. Tanju Özcan da aday olursa seyredin eğlenceyi
  • Bolu 149 Eylül 2023 . 16:22

   Sosyal medyayı birazda belediyecilik için kullansanız Saat 16 30 oldu sabahtan beri mahalleler susuz daha yeni su geldi Her aradığımızda bir mahallede ana boru patlamış Bu borular neden patlıyor araştırın Biraz alt yapıya bakın Halkı bilgilendirme yapın Bu sorunlar mecliste gündeminizde mi Suya indirim yapacakmışsınız önce kesintisiz su sağlayın
  • cemil9 Eylül 2023 . 14:44

   İnanın hiç bir CHP.linin ipi ile kuyuya inilmez.çünkü ip kendilerine ait değil..Kendileri bu ülkenin en aydın,en okumuş kesimi oldukları için,biryerlerden ışık gelmeden aydınlanmıyorlar..Vallahi de Billahi de kendi fikirleri yok.kendi haber kanalları ne fikir sunarsa o minvalde konuşurlar.yarın öbürgün Tayyip Erdoğan'ı CHP'ye aday göstersinler bakın nasıl savunuyorlar..
  • Net olmak lazım9 Eylül 2023 . 12:46

   İŞE KİMSEYİ ALDIRMADIM demişsin...! Buna da biz inanmıyoruz..! dümdüz isim paylaşırım fakat yakışmaz!
  • Selçuk9 Eylül 2023 . 12:40

   Feridun adam tanju ya belediyeciliği öğretti çok çalıştı ama yine her zamanki gibi tanjunun yanındaki asalak takımı Bizans oyunları ile harcadılar bolu kaybetti
  • Sandallarlı9 Eylül 2023 . 12:25

   Bunların dertleri işi gücü millet değil millete hizmet değil, şov yapmak, kendi reklamlarını yapmak, ona buna iftara ederek kendilerini çok çalışıyor göstermek, yapılan iyi şeyleri kötülemek. Birde Atatürkçüyüz diye geçinirler. Sen Atatürkçü olsan ne olmasan ne.
  • Vatandaş9 Eylül 2023 . 11:39

   Tanju Özcan Boluya hiç hizmet etmeyen Belediye Başkanı olarak tarihe geçecek. Feridun bey iki yıl Belediye Başkan yardımcılığı döneminde şantiye biriminde sürekli çalışan başkan yardımcısı idi. Tanjunun illegal taleplerine evet demedi ve dik duruşunu hiç bozmadı. Tanjuyla çalışmak için Tanju gibi olmak lazım. Mecliste herkesin yüreğinden bir şeyler geçiyor ama kimse o kürsüde konuşamıyor. Helal olsun sana Feridun bey.
  • Bolu halkı9 Eylül 2023 . 11:03

   3 günde bir su kesintisi bir bakıyorsun su yok Herhangi bir bilgilendirme yok sen arayıp öğreneceksin Mesaj yok. duyuru yok, basın zaten yazmıyor Bir arıyorsun Kültür Mah. su patlağı var, bir arıyorsun İzzet Baysal mahallesinde su patlağı var Ana borudaki patlak var efendin birkaç mahalle etkileniyor 2 günde bir ana boru patlıyorsa bir sorun var çözmek için ne yazılıyor Belediye Başkanı lütfen gerçek görevinize dönün Cumartesi günü 9 00 dan 15 00 a su kesintisi nedir
  • Hizipçiler9 Eylül 2023 . 10:51

   Neyse ki CHP Bolu emin ellerde! Tanjunun yol arkadaşları ilçeyi ele geçirdiler. Şimdi de il başkanlığını ele geçirme planları yapıyorlar. Aynı yüzler, aynı tipler, aynı zihniyet, aynı vs... Duyduğumuza göre hizipçi CHP'liler il başkanlığını ele geçirirse bir çok üye istifa edecekmiş. Tabela partisine dönecekler haberleri yok.
  • Millet9 Eylül 2023 . 08:39

   Tanju baya baya kinlenmiş.Ahmet Hakan programına çıktığına göre Akp ye geçecek sanırım..Ben bitersem Chp de Bolu da bitecek kafasında.Chp kolları ile yaptığı Saray entrikaları.Tekrar Belediye başkanı seçilemez partiye dönemez.Kendi siyaset hayatını bu öfke,hırs ile birlikte tamamen bitiriyor.
  • Televizyoncu9 Eylül 2023 . 00:27

   Chp düşmanları başkanı tvye çıkarıyor. İş birliği büyük. Ama Bolu yemez. Tek hedefi chp yi boluda bitirtmek. Truva atı taktiği ile ilerliyor.
  • Tansju8 Eylül 2023 . 23:57

   İkide bir iktidara yakın televizyonlara çıkıp millete msj atma bu msjlar kimin cebinden gidiyor seni kim izlesin bolu belediyesi başından sonuna kadar temizlik şart Tansu belediye parasıyla milletin parasıyla millete msjlar gönderme talimat verme ..
  • Realist 8 Eylül 2023 . 22:49

   Böyle dürüst teknik adamların desteğini kaybetmiş Tanju'dan medet umanlar bu olaylar size yeter de artar. Beceriksiz laf cambazı. Hani mikro bölgeleme çalışması yapacaktı depremsellikle ilgili ne oldu? Yanında teknik adamda kalmadı. Tekrardan bağımsız aday olacakmış, alırsın üçün birini. Bizde seni bekliyorduk aday olsun diye. 2023 FAALİYET RAPORU'na mecliste onay vermeyin, meclisten geçmesin ve başkanlık 5393 sayılı yasa gereği düşsün ve gerisini Tanju kendi düşünsün.
  • sabahattin Haluk8 Eylül 2023 . 22:49

   Ya benim anlamadığım sizler yıllarca Tanju Özcanla yol yürüyenler öğrenemedinizmi bu adamın huyunu ahlakını kişiliğini ya siz de aynisiniz ya işinize geleni görmüyorsunuz hade ordan hepiniz şov peşindesiniz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak