Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Alaaddin'in boruları yine patladı, Bolu yine susuz kaldı

Alaaddin'in boruları yine patladı, Bolu yine susuz kaldı
  9 Eylül 2023

  Alaaddin'in boruları yine patladı, Bolu yine susuz kaldı Alaattin ...

         Alaaddin'in boruları yine patladı, Bolu yine susuz kaldı

        Alaattin Yılmaz döneminde hatalı seçim nedeniyle basınca dayanıklı olmayan ve aynı zamanda kanserojen olan CTP tipi ana su isale hattı boruları patlamaya devam ediyor ve Bolu yine susuz kalıyor. Şimdiki şovmen Başkan Tanju Özcan da gün boyu bazı mahalleler ve akşam saatlerinde de bütün Bolu susuz kalmasına rağmen, tam bir vurdumduymazlık örneği sergileyerek halkı bilgilendirmek adına hiç bir açıklamada bulunmuyor.

          Gün boyu Bolu'nun vatandaşlardan gelen telefon ve mesajlar ile bazı mahallelerde suların akmadığını öğrendik. Vatandaşlar belediyeye açtıkları telefonlardan ve resmi internet sitesinden hiçbir açıklama yapılmamasını şiddetli bir dille eleştirerek; "Başkanımız bilmem ne kanalına tv programına çıkacakmış, beni seyredin diye bütün Bolu halkının telefonlarına mesaj atıyor. Ama insan hayatının olmazsa olması sular kesiliyor. Belediyenin resmi internet sitesinde bir tek açıklama yok. Başkanın televizyona çıkıp saçma sapan, yalan dolan sallamaları bizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Ama hafta sonu evimizde akmayan sular Bolu'da yaşayan herkesi ilgilendiriyor. Merak ediyoruz sular ne zaman gelecek diye. Hiçbir yerden, hiç bir bilgiye ulaşamıyoruz. Suların akmamasına sinirlenirken, ne zaman akacağını bilmemek insanı daha da sinirlendiriyor. Eski başkan zamanında döşenen borular belki 200'ünce kere patlıyor. Boruların patlamasına alıştık. Ama nerden patlamış? Ne zaman gelir? bu soruların cevabını da bilmemiz gerekiyor. Başkan bu konuda Bolu halkına neden bilgi vermiyor? Bu ne vurdumduymazlık, ne aymazlıktır?" diye haklı olarak  isyan ediyorlar.

  • Aydın11 Eylül 2023 . 06:14

   Vatandaş ı madur eden bir yönetim anlayışı var...Gün gelir VATANDAŞ topunuzun faturasını keser...Allatin efendi gibi yaylaya günah çıkarmaya çekilirsiniz.
  • Emrullah Gideroğlu10 Eylül 2023 . 12:52

   Sürekli TV.lere çıkıp CHP ile ilgili sorunlarını şovlarıyla tartışan Dandunju Koltukatancan Bolu'nun sorunlarını çözmek yerine belediyeye ait taşınmazları satmakla kiralamakla meşgul. Bolu'da Alaattin zamanı dahil bugüne kadar belediyecilik bitmiştir batmıştır. Nokta
  • bolulu10 Eylül 2023 . 11:36

   Alaattinin boruları 5 yıldır değiştirmemek de sorunu çözmek için uğraşmamaktır. Necdet Gören caddesini bile 15 yıldır yapamadıydı.
  • Basın10 Eylül 2023 . 11:35

   Alaaddin Bey zamanından kalma bir sorun O zamanda kesilirdi sular ama çözüm için ne yapıldı O zaman su kesildiğinde hangi mahallede patlak var resimlerle gazetelerde haber olurdu Şimdi yerel basında çıt yok Sizin dışınızda haber yapan gazete yok
  • Keleş10 Eylül 2023 . 10:24

   4 yildan beri bir su altyapisini saglamlaştiramayan tancu Türkiyeyi yönetmeye talip oluyor,gelen gideni aratiyor,bu memlekette vatanini seven,iyi insan kalmadı mı?
  • Bolulu 10 Eylül 2023 . 09:51

   Çarşamba akşamı sular kesikti ,cumartesi gün boyu kesikti bugün pazar yine kesik adamda biraz utanma olur,adam açıklama bile yapmıyor ego tavan yapmış.
  • Susuzluk 10 Eylül 2023 . 09:44

   Cumartesi kesikti , bugün yine kesik 4 yıldır bu kesintilerden nefret geldi her kesintide suçu eski yönetime arıyorsun ,senin kadar beceriksiz bir başkan daha görmedim daha Bolu'ya su veremiyor çıkmış Türkiye'ye yönetmeye talip oluyor.
  • Şuya hasret10 Eylül 2023 . 09:44

   Basında Tanju Özcan 'ı gördüğümüz kadar evlerde çeşmelerden akan suyu görebilseydik iyiydi.
  • Bıktık artık 10 Eylül 2023 . 09:39

   Senin seçildiğin güne l.n.t olsun,Bugün pazar yine sular yok Aladdin'in üzerine suç atmak artık seni kurtarmaz Tancu başkan 4 yıldır değiştirseydin boruları her akşam ayrı televizyondasın biraz da Bolu'yla ilgilen ortalığı b.k götürüyor.
  • Cevat10 Eylül 2023 . 09:24

   Suların patlaması sorunu alaaddinin boluya mirasıdır bunu kabul edelim. Bu borular olmaz diyenlere inat diretti. Bu kanserojen maddeden yapılmış. Esasında havalandırma için kullanılması gereken boruları su boruları olarak döşetti. Gölköy'den devasa motorlarla 7 km. mesafede boruların içinde basınçlı su olunca bunlar patlamaya mahkum. Ancak halkın bilgilendirilmemesi de tam bir sorumsuzluk ve terbiyesizlik.
  • zahmanlalı 10 Eylül 2023 . 08:55

   Tarhin en gereksiz en başarısız en en en olmaması gereken adama belediye teslim edilirse böyle olur.
  • Emekli10 Eylül 2023 . 01:46

   Kartlı sistemden su alanlar su bitti diye haybeden kartlarına tekrar su doldurdu.Tanju iyice cıvıytı işi gūcū tv'lerde boş lakırtılarla egosunu tatmin peşinde.Boluya yazık gerçekten çok yazık çoluk çocugun eline kaldı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak