Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Küçücük şehrin planlaması bu kadar zor olmamalı !!!           

Küçücük şehrin planlaması bu kadar zor olmamalı !!!           
  13 Eylül 2023

  Küçücük şehrin planlaması bu kadar zor olmamalı !!! Necdet ...

         Küçücük şehrin planlaması bu kadar zor olmamalı !!!           

         Necdet Gören Caddesi'nde boydan boya yapılan asfalt çalışması, okulların açıldığı ilk günden itibaren trafiği alt üst etti.

          Okul servisleri arasında evine gitmeye çalışan otomobiller, daracık sokaklarda ilerleyebilmek için mücadele vermeye devam ederken, Belediye ekipleri aheste aheste adeta işi bitirmemek için çalışıyorlar.

          Evime gitmeye çalışırken girdiğim her sokak arasında, arabalar manevra yapıyordu. Bütün bir yaz yapılmayan asfaltlama çalışması ne oldu da bu haftaya kaldı? Küçücük şehrin planlaması bu kadar zor olmamalı !!!

  • Ali16 Eylül 2023 . 06:46

   Her kes yandaş arıyor...mesele çıkar ilişkileri...Kazım konak Bolu yu parselleyip vatandaşın arazisinden 5 yol geçirip üzerine de 3 atık PARSEL yapıp siz uyuyorsunuz diyen bir şahıs...Yani sen Arazine tapu bende deyip yatarsan... Ben böler parçalar geçerim HESABI
  • Başkan Kazım Konak15 Eylül 2023 . 13:47

   Akp ile Mhp ortak aday çıkacak imiş Kazım Konaktan başkası çıkar ise boş oy atar geçeriz ben ve ailem. Çünkü ben senelerin Chp lisi idim ancak Tanju Özcan partiyide kendinide bitirdi 4 sene önde ona topladığım oylar haram olsun başka birşey demiyorum yazıklar olsun artık gerçek bir değişime ve gelişime ihtiyacı var şehriminizin.
  • Zehra 15 Eylül 2023 . 08:49

   Kazım Konak belediye başkanı başka yok
  • Bolu'yu Seven Bir Bol14 Eylül 2023 . 23:35

   Tanju Özcan evladımız diye bastık oyları. Yeter ki öz be öz Bolulu olsun dedik. Fatih Metin olmaz dedik ve onu tukaka ilan ettik. Fatih Metin'e haksızlık mı ettik ne? Belki şu an belediye başkanı Fatih Metin olsaydı Bolu daha mı farklı olurdu. Şahsen ben Bolu'nun yatırım şehri olacağını düşünüyorum.
  • Bolulu birisi14 Eylül 2023 . 22:02

   2-3 güne bitecek araçlar bi alt sokaktan geçiversin, adam çalışsa suç çalışmasa suç. Size de yaranılmaz… demiş birisi valla 1,5 ay oldu millet sıfırdan hastaneyi daha kısa sürede yapıyor. Muhsin Yazıcıoğlu caddesi 2 küsür ayda bitti. siz her fırsatta destekleyin tanju başkanı aman laf gelmesin
  • Bolulu14 Eylül 2023 . 19:05

   rezillik her yer kapalı bir işten anlamayan boş donanımsız .
  • cihangir14 Eylül 2023 . 16:16

   31 mart 2024 Bolunun kurtuluş günü
  • Gerçekten 14 Eylül 2023 . 08:25

   Valla artık tancu kendini bitirdi.Ben bir CHP'li olarak ilk önce adaya bakacağım.Kazım konak karşı partiden ama akıllı ve düzgün bir insan.Yerel seçimde kişi önemli.Düşünmek gerekir.Tancu büyük bir hata oldu bizler için.
  • Bolulu 13 Eylül 2023 . 22:22

   2-3 güne bitecek araçlar bi alt sokaktan geçiversin, adam çalışsa suç çalışmasa suç. Sizede yaranılmaz…
  • Gerçek13 Eylül 2023 . 17:08

   Okulları beklemedi. Seçim önünü bekledi. Bizim insanımız balık hafızalıdır dedi. seçimden önce yapılanları hatırlar diyerek şimdi iş yapmaya başladı. Yerseniz.
  • Aladağ 13 Eylül 2023 . 15:43

   Burası daha yeni kazılmıştı, daha geçen yıl çalışma olmuştu burada. Bir altyapı çalışması olacaksa herşey yapılsın bir seferde. Kaz, doldur, asfalt at, tekrar kaz, tekrar doldur tekrar asfalt at. İyice bu ülkeden, siyasilerden soğudum. Seçim yaklaşıyor ya Tanju Başkan tüm tuşlara basıyor. Şehrin heryerinde çalışma var. Geçen 4 yıl neredeydin Tanju Özcan. Sosyal medyada, twitterda torunlarının altına yazılanlara bakma sen. Bolu halkı sana güzel bir ders verecek. Umarım iyi partiden aday olursun da hem sen hem de iyi parti alır boyunun ölçüsünü
  • Bolu1413 Eylül 2023 . 14:32

   Bolu'ya altyapıyı iyi bilen bir belediye ekibi ve belediye başkanı lazım. Bütün gündemini kente ayırıp, kent dışı gündemle ilgilenmeyen yöneticilere ihtiyacımız var.
  • Rıfat13 Eylül 2023 . 13:22

   Madem herkesi mağdur ediyorsunuz bari bu mağduriyet süresine değsin. Genel olarak yapılan asfaltlama çalışmalarında işçilik olabildiğine çok kötü oluyor ve belediyede onlarca harita teknikeri ve mühendisi olmasına rağmen nedense bir türlü mazgal , kapak vb. kot seviyeleri asfalt kotuyla eşit seviyede olamıyor. Bu şekilde olması da insanda sürüş zevki bırakmıyor ve estetik açıdan da kötü görünüyor. İş yapan müdür, sorumlu ve mühendislerin işlerini daha sıkı takip etmesi gerek, halkın parası ile yapılan çalışmaların halkı tatmin etmesi gerek.
  • Köylü13 Eylül 2023 . 12:37

   Tanjuuu ve ekibi Bolu için tam bir masraf kapısı oldu. Vatandaşın parası.Yazık Yazık Yazık Stadyum caddesi 15 gün önce kazıldı ve asfaltlandı . 15 gün sonra yeniden kaz ve yap. Bu bedeli kim ödüyor. Bu kadar mı öngörüsüz ve plansız olunur. Yazıklar olsun . Allah canınızı alsın inşallah.Daha ne diyeyim.
  • doğrucu davut13 Eylül 2023 . 12:28

   Bolu belediyesinin acil planlama bölümü açması gerekir. Planlama sıfır ne yapılacağını bilen yok. Dün Necdet Gören cad. çalışmaları izledim dökülen asfalt sökülüyor nereye gider konulacak kaç tane konulacak bilen yok. malzeme bittimi milet telefona sarılıp malzeme istiyor giderlerin nereye bağlandığı belli değil bir karmasa ortalikta dolaşıp duruyor .2 belediye zabıtası işin başında duruyor gibi onlarınfa ne yapıldığindan haberi yok kısacası başibozukluk devam ediyor.
  • abalı13 Eylül 2023 . 11:33

   beyinler küçük,ufuklar da olunca planlama da böyle oluyor.
  • İyiP 13 Eylül 2023 . 09:41

   İyi parti kendini bitirir öyle bişey yaparsa tanjuyu bu şehirde hiç kimse istemiyor. Çok istiyorsa Ahmet beyi çıkarsınlar aday diye. Ben bir chp li olarak Kazım Konak aday gösterilir ise hangi parti olursa ona vereceğim oyumu. Yeter bu şehre çektirdikleriniz. Para yiyen avanelerinide al git tanju. Alaattinden beter çıktın.
  • İsim önemli 13 Eylül 2023 . 09:15

   Heryıl aynı iş güzarlık dostlar alışverişte görsün. Adamı birde iyi parti aday gösterecekmiş. Alsın da tepe tepe kullansın. Tepetaklak olsun da görsün gününü.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak