Halkın vicdanının SESİ olmak SUÇ değildir

Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat’ın yerine Zekeriya Ar atandı

Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat’ın yerine Zekeriya Ar atandı
  15 Eylül 2023

  Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat’ın yerine ...

          Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat’ın yerine Zekeriya Ar atandı

         Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanlığı atama kararları yayımlandı. Kararlar çerçevesinde, İl Müdürü İzzet Murat kararla görevden alındı. Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Zekeriya Ar atandı. Zekeriya Ar, Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü olarak görev almaktaydı.

  • sebenli16 Eylül 2023 . 09:10

   acilen müdür muavinleride değişmeli müdür beye başarılar
  • Metin Çelik15 Eylül 2023 . 23:16

   Çok isabetli olmuş İzzet Muratı görevden alan görevden alma yazısına imza atan ve bu şahsın görevden alınmasında emeği geçen kim varsa hepsini kutluyorum. Bolu uzun yıllardır İzzet Murat gibilerin yönetici olduğu kurumlardan çekiyordu. tarım il müdürlüğü tüm il ve ilçelerimiz için özellikle tarım ve hayvancılık üretiminde çok değerli bir kurum iken malum şahıslar o güzelim kurumların koltuklarında kendilerini bir b.k sanıyorlardı alt tarafı üç kuruşluk adamsın senin gibi bu ülkede Ben de dahil yüzbinlerce kamu görevlisi var . cumhuriyet yaşamış olsaydı bu ve benzerlerini sallandırırdı sonunda başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yeni müdüre de görevinde başarılar diliyorum. bir an önce o kokuşmuş kadroyu değiştirmelidir. bir an önce oradaki çalışma düzenini olması gerektiği gibi değiştirmelidir. izzet murat ve uzantılarını da o kurumun bahçesine bile almamalıdır. kırsal kalkınma müdürünü de o kurumdan uçurmalıdır. nedeni kayıtlarda var . pislik düzeneği koruyan bir cumhuriyet Kurumu olamaz. kimlerle ne görüşmeler yaptım ama Fatih Metini geçemedik Sayasinde yıllarca o koltukta çakılı kalmıştı. sonuç olarak bolu bir bağırsaklarını temizlerken bir temizlik daha yapmış

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak