Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (24 Eylül Pazar)

Vefat edenler (24 Eylül Pazar)
  24 Eylül 2023

        1- Ziraat Bankası'ndan emekli, Boluspor kurucu oyuncularından (merhum) İsmail ÖRGÜN’ün eşi, Metin ÖRGÜN ve Meral AÇIKGÖZ’ün anneleri, (merhum) Ertuğrul, Erdoğan GÖREN, (merhume) Kıymet SAPAN, Saadet BERBEROĞLU, Hüsnü GÖREN ve Nesrin ÖZŞANLI’nın kardeşi, Deniz, Ulaşcan, Zeynep ÖRGÜN’ün babaanneleri, Ertuğ ve Erkay GÖREN’in anneanneleri; İsmet ÖRGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı konutlar merkez caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku mezarlığına defnedilecektir.

       2- Çampınar köyü halkından, (merhum) Mustafa OTACIOĞLU ve Seyit köyü muhtarı İlhami OTACIOĞLU’nun annesi; Hamiyet OTACIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Çampınar köyü mezarlığına defnedilecektir.

       3- Boluspor alt yapı hocası, Köy Hizmetleri'nden emekli (merhum) Doğan KÖSEER ve Müfide KÖSEER’in oğlu; Bora KÖSEER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Düzce merkez caminde kılınacak öğle namazına mütakip Düzce şehir mezarlığına defnedilecektir.

        4- Merhum emekli bayındırlık müdürü Halil TUNÇ’ un eşi, Ayla AKMAN, Erol, Haluk, Faruk ve Sefa TUNÇ’un anneleri, (merhum) İsmet AKMAN’ ın kayınvalidesi, Haşim ve Yeşim AKMAN’ın anneanneleri; Nimet TUNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı konutlar caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

       5-Gerede İlçemiz Yenecik Köyünden; Mevlüt hocanın oğlu, Ferit Kahraman'ın babası, Mevlüt Kahraman'ın amcası; Ahmet KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi öğle namazına müteakip Yenecik Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Baltalı köyü halkından, Hacer KIRENCEKAYA’ nın eşi, Emine BELEN, Murat,  Nihat, Selami ve Mustafa KIRENCEKAYA’nın babaları, emekli belediye personeli; Hasan Hüseyin KIRENCEKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Köroğlu mahalle caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       7- Borazanlar mahallesi halkından, Mustafa KURT’un eşi, Bolu A.İ.B.Ü. Tıp Fakultesi öğretim üyelerinden Akif Hakan KURT’ un annesi; İlhan KURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Paşaköyü mahallesi Eniştebey caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak