Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Aman ha çoluk çocuğunuzu bakkala çalkala vs tek başına bir yere göndermeyin

Aman ha çoluk çocuğunuzu bakkala çalkala vs tek başına bir yere göndermeyin
  1 Ekim 2023

  Burası bolunun en işlek caddelerinden gölyüzü. 4 tane başı boş ...

  Burası bolunun en işlek caddelerinden gölyüzü. 4 tane başı boş köpek 19 sularında yürüyüş de . Bu köpekler belliki açlar grup halinde geziyorlar tenha bir yerde bir çocuk yada yaşlı ya zarar verseler ne olacak.malum Türkiye de her gün köpekler birine zarar veriyor . Yetkililer önlemini alacak elbette ki ne zaman hiç bir zaman. Başkan nerde her akşam canlı yayında chp nin durumunu yorumluyor sen ilk önce boluya kafa yor .Ankara ya kadar yürüyeceğine kadar bolunun heryerini yürüseydin Bolunun bütün sorunlarını görürdün .

  • Melek 15 Kasım 2023 . 18:39

   Çok konuşmayın tecavüzcüleri temizleyin önce kariniza kızınıza pis pis bakan itleri temizleyin öyle konuşun
  • İlhan19 Ekim 2023 . 06:26

   İnsan akrabalarını iyi tanır metinde öyle emin konuşmuş ki ısırmazlar diye akrabalarına çok guveniyorda it iti ısırmaz metin insanları ısırıyor karıştırma
  • METIN BEY DIKKAT9 Ekim 2023 . 18:43

   Allah muhafaza bir tane köpek Metin bey'in ailesine birini ısırsa bu kişi kuduz olsa ne olacak. O kadar avrupa üklesi gezim bri tane başıboş köpek görmedim. Bu durum gerçekten geri kalmış bir toplumlarda görülen bir durum. Bu durum Bolu'ya da Ülkemize de gerçekten yakışmıyor. Umarım biran önce gereksiz hayvan hassasiyetinden kurtulup olması gereken kalitede kent hayatına kavuşuruz.
  • Gerçekten 3 Ekim 2023 . 08:00

   Şu Tanju ve avanelerinden seçim gelsede kurtulsak.
  • Deli2 Ekim 2023 . 19:24

   Köpeğin ısırmayani eşeğin tepmeyeni olmaz.
  • Sokulu2 Ekim 2023 . 09:38

   Cumartesi günü kızımla Borazanlar mahallesindeki belediyenin yeni yaptığı caminin orada konuşlanmış 8 tane kopegin saldırısına uğradık. Kızım çok ağladı. Şikayet ettim belediye küpeli mi diyor? Küpeli olması bizi isirmayacagi kovalamayacagi anlamına mı geliyor? Yer Borazanlar mahallesi Zübeyde Hanım cami. Namaza giderken falan dikkat edin. Caminin arsada çok kalabalıklar.
  • Metin Çelik e2 Ekim 2023 . 09:28

   Son bir Yıldırım başıboş köpekler yüzünden kaç kişi ölmüş balon Direk neden oldukları ölümler dışında neden oldukları trafik kazalarındaki ölümlerden söz edilmiyor bile Her gün 800 kişi köpek saldırısı nedeniyle hastahaneye başvuruyor 10 tane köpek havlayarak çete halinde yayaların , bisikletlilerin üzerine koşuyor İnsanların evlerinde besledikleri köpeklerin bile sahiplerini veya çocuklarını ısırdıkları ortada iken sokaktaki köpeklere bu güven nedir Çocuk parklarında çocuklarımız köpek pislikleri ile temas halindeler Bunların neden olduğu hastalıkları biliyor musunuz Ben korkağım köpekten korkuyorum Siz benim yürüme hakkımı, caddeye çıkma hakkımı elimden alamazsınız Çocuğumu parkta oynatma , okula yaya gönderme hakkımı elimden alıyorsa kimse bana can dostlardan bahsetmesin
  • Cöle2 Ekim 2023 . 09:04

   Öyle toplu gezerken Bi tanesi Bi hırlasın bakalım ne oluyo metin bey. Öyle her şeye yorum yapmaya benzemez bu işler. Vatandaş bu işten rahatsız. Bak çocuğumuzu okula markete gönderemiyoruz diyorlar. Haberlerde onlarca ısırılan, köpekten kaçarken araba çarpan, sakat kalan, vefat eden vb gibi gerçek olaylar varken "onlar zararsız" diyerek kafanızı kuma gömemezsiniz.dağ taş köyler yollar mahalleler her yer dolu ve belediyenin tek savunduğu çevre illerden bırakılıyor demesi. Başka bir önlem yok. O çok sevmediğiniz alaaddinin barınağından eser bile yok..
  • Metin Çelik2 Ekim 2023 . 01:04

   Bu cinslerin hepsi sokak köpeği. Bunlardan kimseye zarar gelmez. bu köpekler insanlara zarar vermez. ancak bazı cins köpekler var iri yapılı zaten onların suratlarından ne mal olduğu anlaşılır. mesela Rottweiler türü ısırdığında bir ton ağırlık basıyor. olduğu yazılı bir de tabii bazı köpek türleri daha vardır ki onlar çok daha tehlikelidirler. geredeli mehmet o köpeklerin türlerini çok daha iyi bilir İnsanlar bu kadar korkak olmasınlar Bunlar sokakta gezen ayı değil alt tarafı sokak köpekleri
  • Kızıklı1 Ekim 2023 . 23:30

   Habercilik budur işte. İlk defa başıboş köpek sorunu hakkında haber görüyorum. Tanju mama işine girdi, çoluk çocuk umurunda mı onun? Başıboş köpekleri şikâyet eden vatandaşlara trol diyor bir de.
  • Başıboş köpekler 1 Ekim 2023 . 22:58

   Yürüyüş yolları, parklar, ana caddeler, hastahane, okul önleri köpek sürüleri dolu Belediyeler tarafından gelişigüzel çiğ etle beslenip reklam yapılıyor Yürüyüşe çıkmak, çocuğunu yaya okula göndermek ne mümkün Hergün neden oldukları trafik kazalarında onlarca insan ölüyor veya yaralanıyor Çocuklar, engelliler, yaşlılar , kadınlar saldırıya uğruyor Ömür boyu taşıyacakları sağlık sorunları ile uğraşıyor Mağazaların içi heryer köpek dolu Belediyeyi saldırı nedeniyle arasan küpesi var mı diyor Küpesi olan köpek ısırmıyor mu Köpekleri insanlardan üstün tutan sözde hayvanseverlik moda oldu Belediyeler şikayet eden halkı görmeyip 3-5 hayvanseverin oyunu kaybetmemek için sorunu görmezden geliyor Hayvanseverler evinde - bahçesinde beslesinler Herkes köpek sevmek zorunda değil Yakınımın başına bu köpekler nedeniyle bir şey gelirse direk ilgili kurumları dava edeceğimden emin olabilirsiniz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak