Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (2 Ekim Pazartesi)

Vefat edenler (2 Ekim Pazartesi)
  2 Ekim 2023

        1- Kındıra Köyü halkından, Sadettin ve İsmet ESEN’in kızları, Huri ve Tuğba ESEN’in kardeşleri, Hüseyin ve Seyfettin ESEN’in yeğenleri; Sare Merve ESEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 11:30 da Kındıra Köyü Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Kındıra Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        2- Karamanlı Mahallesi halkından, emekli öğretmen Süreyya İLERİ’nin eşi, Dilek ve Onur İLERİ’nin babaları, emekli öğretmen; Seyfettin İLERİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Antalya merkezde defnedilecektir.

       3- Doğancı Köyü halkından, Mustafa ve Emine KARAKAYA’nın oğulları, Hayriye KARAKAYA’nın eşi, Rıdvan, Nimet ve Nermin KARAKAYA’nın babaları; Mustafa KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Doğancı Köyü Koca Mezarlığa defnedilecektir.

        4- Karacasu Beldesi halkından, Kibar ve Halime BAYRAM’ın oğulları, İsmail, Tarık, Kerim BAYRAM’ın ağabeyleri, Fatih, Tuğba ve Nigar BAYRAM’ın babaları; İbrahim BAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii’nde kılınacak öğle ve cenaza namazından sonra Akçakoca Merkez Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Sandallar Mahallesi halkından, İl Özel İdare Müdürlüğü’nden emekli, merhum İsmail OZAN ve Sabire OZAN’ın oğulları, Naime OZAN’ın eşi, Caner ve Onurcan OZAN’ın babaları; Kemal OZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi ve cenaze namazından sonra Sandallar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        6- Dörtdivan İlçesi Çardak Köyü halkından; ALİ CANDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dörtdiva Çardak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Yeşilvadi Köyü Apsarı Mahallesinden; merhum Hüsnü Açıkalın'ın annesi, merhum Ahmet Açıkalın'ın eşi, Salih Danışman, Recep Akman ve Mustafa Bıyıklıoğlu'nun kayınvalideleri, Osman Açıkalın'ın babaannesi, İlçemiz esnaflarından telefoncu Durmuş Danışman'ın anneannesi; Zeliha AÇIKALIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Karapınar mevkisindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Sandallarlı2 Ekim 2023 . 12:29

   Kemal Ozan abimize Allah'tan rahmet diliyorum.
  • İbrahim aslan2 Ekim 2023 . 11:46

   Değerli büyüğümüz İbrahim abiye Allah'tan rahmet yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyorum Nur içinde yat sevgili ağabeyimiz
  • Ahmet ergin2 Ekim 2023 . 11:41

   Saygın çalışanımız,değerli kardeşimiz HALİL IBRAHIM..Mekanin cennet olsun...nur içinde yat...Allah geride kalanlarına sabır versin...tüm kaybettiklerimizin mekanları cennet olsun...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi