Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (9 Ekim Pazartesi)

Vefat edenler (9 Ekim Pazartesi)
  9 Ekim 2023

        1- Pelitçik Köyü Karabozlar Mahallesi halkından, Mükerrem ÇAYIRLI’nın eşi, İsmail ÇAYIRLI, Müyesser eker, Mukaddes GÖKÇEOĞLU’nun babaları; İsmail ÇAYIRLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Pelitçik Köyü Karabozlar Mahallesi Camii’nde kılıunacak öğle ve cenaze namazından sonra Pelitçik Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 11:00 da Sümer Camii önünden araç kaldırılacaktır.

       2- Seben İlçemiz Kabak Köyü halkından, Cemil ÖZKAN’ın annesi, Murat ve Ferhat ÇAMLIBEL’in halaları, Alaattin DİNÇEL’in teyzesi; Şefika ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Seben İlçemiz Kozyaka Köyü halkından, merhum Ömer ÖZTÜRK’ün eşi, Yasemin YÜCEL ve İsmail ÖZTÜRK’ün anneleri; Emine ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilkecektir.

         4- Hasan İSLAMOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazından sonra Düzce merkez mezarlığına defnedilecektir.

        5- Mehmet KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yozgat Çekerek merkez mezarlığına defnedilecektir.

        6- Sadullah BAKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kastamonu Cide merkez mezarlığına defnedilecektir.

       7- Kenan TİRYAKİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sakarya Kocaali merkez mezarlığına defnedilecektir.

       8- Demirciler Köyü halkından, İsmail ÖZER’in eşi, İbrahim ÖZER’in annesi, İsmail, Hüseyin, Mustafa, Ramazan KÖKLÜ, Fatma ERGÜN, Hatice ÖZER’in kardeşleri; Zeynep ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Demirciler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        9- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesinden; Merhum Şoför Hacı Tahsin Demirer'in eşi, Şoför Osman Demirer, İlyas Demirer ve Hamiyet Derici'nin anneleri, Merhum Hacı Recep Derici'nin kayınvalidesi, Tahsin Demirer ve Şoförler Odasından Zuhal Yalçınkaya'nın babaanneleri, Seyit Ali Derici'nin anneannesi; Hacı Ayşe DEMİRER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Saat:12.00'da Bahçelievler Mahallesi Toki Konutlarındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Aydınlar Köyü mezarlığına defnedilecektir. 

        10- Gerede İlçemiz Akçaşehir Köyünden; Hüdai Biçici'nin eşi, İsmail Biçici, Sezai Biçici, İsmail Erdal, Murat Erdal, Aytekin Erdal, Mahmut Erdal, Adnan Biçici, Sercan Biçici, Veli Aydın ve Abdullah Koç'un yengeleri; Fadime BİÇİCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Akçaşehir Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

         11- Gerede İlçemiz Yazıkara Köyünden; Belediyeden Emekli Osman Bülbül'ün torunu, Tanju ve Kadir Bülbül'ün yeğenleri, Şenol Otomotiv Sahibi Şenol Bülbül'ün oğlu; Hasan BÜLBÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Saat:11.30'da Ramazan Dede Kooperatifindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Yazıkara Köyü mezarlığına defnedilecektir. 

         12- Gerede İlçemiz Zeyneller Köyü Kurtlar Mahallesinden; Ali ve Muzaffer Bodur'un babaları, Hakkı Bodur'un yeğeni, Necmettin Çevik'in kardeşi; Emin BODUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Zeyneller Köyü Kurtlar Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak