Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (17 Ekim Salı)

Vefat edenler (17 Ekim Salı)
  17 Ekim 2023

        1- Fasıl Köyü halkından, merhum Seyfettin DEMİREL’in eşi, merhume Müyesser ADALI, Hatice YILMAZ, Huri VARLIK, Sabahattin ve Murat DEMİREL, Fatma ÖZTÜRK, Hayriye GÜMÜŞ’ün anneleri; Emine DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Fasıl Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       2- Aşağısoku Mahallesi halkından, Osman ve Hacer BOSTANCI’nın oğulları, Dilber BOSTANCI’nın eşi, Gizemnur, Furkan ve Kaan BOSTANCI’nın babaları; Yahya BOSTANCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Yıldırım Beyazıt Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Karacasu Beldesi halkından, merhume Ayten VELİOĞLU’nun eşi, Özlem ve Taner VELİOĞLU, Canan VELİOĞLU ÖZKINALI, merhumlar Cihat ve Ali VELİOĞLU, Nuri, Ekrem, Hikmet VELİOĞLU’nun kardeşleri; Enver VELİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu belde mezarlığına defnedilecektir.

        4- Paşaköy Mahallesi halkından, merhum Ahmet BASKIN’ın eşi, Senar AKABALI, Serdar BASKIN, merhume Semra TURAN’ın anneleri, Hasan AKABALI, Uğur TURAN’ın kayınvalidesi; Gülsüm BASKIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Kürkçüler Köyünden; Mehmet ve Ümit Cengiz'in kardeşleri, Seçkin ve Engin Cengiz'in babaları, Merhum Şakir Cengiz'in oğlu; Osman CENGİZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Kürkçüler Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesinden; Merhum Hacı Salih, Merhume Hacı Emine Ragibe Karagözoğlu, Merhum Hacı Kemalettin Avaroğlu ve Hacı Sabire Avaroğlu'nun torunları, Merhum Hacı Selahattin ve Hacı Günseli Karagözoğlu'nun kızları, Doktor Hale, Doktor Salih ve Banu Karagözoğlu'nun ablaları, Merhum Sadık Doğan Avaroğlu ve Doktor Cihan Avaroğlu'nun yeğenleri, Ece ve Cem'in halaları, Yunus ve Özgahan'ın anneleri; Emine Şule KARAGÖZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        7-Gerede İlçemiz Kitirler Mahallesinden; Merhum Arabacı Salih Oruçoğlu'nun eşi, Merhum Hasan Hüseyin Oruçoğlu'nun annesi, Merhum Mevlüt Dayanç'ın kayınvalidesi; Zeliha ORUÇOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi Saat:12.00'da Kitirler Mahallesi Sabancı caddesindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi