Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (19 Ekim Perşembe)

Vefat edenler (19 Ekim Perşembe)
  19 Ekim 2023

        1- Alpağut Mahallesi halkından Tülay ÖZTEN ve Haluk YILDIRIM’ın Babaları, Nermin YILDIRIM’ın eşi; Veli YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Elmalık köyü mezarlığına defnedilecektir.

      2- Çele Çobankaya köyü halkından (Merhum) Eyüp SAYİT’in eşi, Ayhan ORHAN, (Merhum) Rasim SAYİT, Sadet  TABAK, Rafiye KAYA, Şerife ÇETİNKAYA’nın anneleri; Lütfiye SAYİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Çele Çobankaya köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası sarıahmetler mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Seben ilçemiz Yuva köyü halkından Fatma ve İsmail ÇELİK’in oğlu, Erol ve Ertuğrul ÇELİK’in kardeşleri, Nihat ve Fahrettin ÇELİK’in abisi, Sevriye ÇELİK’in eşi, İsmail, Esma ve Kübra ÇELİK’in babaları; Ergün ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Kültür mahallesi Fatih camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Beşkavaklar mahallesi Öksüz tekke camii yanında bulunan Çakmaklar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        4- Akçaalan Köyü halkından Sabri GÜNDÜZ (Merhum) Ramazan GÜNDÜZ, Fatma ÇAKIR’ın anneleri, (Merhum) Hasan GÜNDÜZ’ün eşi, Bayram ve Gürkan GÜNDÜZ’ün babanneleri; Ayşe GÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Akçaalan köyü camiinde  kılınacak öğle ve cenaze namazı  sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Sapanlı-Urgancılar Köyünden; İbrahim, Osman ve Esat Erdoğan'ın babaları; İsmail ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Sapanlı-Urgancılar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6-Gerede İlçemiz Nuhören Köyünden; Hastane personeli Ayhan Şafak'ın babası, Kemancı Cihan'ın dedesi, Dayıoğlu Cami İmamı Emin Sezer'in kayınpederi, Emre Sezer'in dedesi, Dayıoğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Özcan'ın dayısı; Mehmet ŞAFAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi saat 15.00'de Dayıoğlu Mahallesi Hayrettin Demiralp Caddesindeki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Nuhören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak