Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (21 Ekim Cumartesi)

Vefat edenler (21 Ekim Cumartesi)
  21 Ekim 2023

        1- Akpınar mahallesi halkından, Hayrunisa SARINALBANT’ın eşi, Emre ve Eren  SARINALBANT’ın babaları, (merhum) Emin SARINALBANT, (merhume) Nur ARSLAN ve Ayşe GÜNGÖRDÜ’nün kardeşi; Enis Sabri SARINALBANT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla köyü Yozgat mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Yeniakçakavak köyü halkından, (merhum) Rafet KAYA ve Melahat KAYA’nın oğlu, Sema BİÇER, Semra ÖZDEMİR, Nazife TOPÇUOĞLU, Muazzez SARIKAYA ve Şeyma ŞAY’ın babaları, Hatice SINMAZ,  Huriye ÖZDEMİR ve Fatma ERBİLEN’in kardeşi; Mehmet KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Paşaköyü mahallesi halkından, Tahsin ve Emine CURAOĞLU’nun oğlu, Cumhur CURAOĞLU’nun kardeşi, Gülden CURAOĞLU’nun eşi, Merve ve Eslem CURAOĞLU’nun babaları; İlyas CURAOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköyü mahallesi Eniştebey caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü mezarlığına defnedilecektir.

         4- Kürkçüler mahallesi halkından, İsmail , İlhan EREN ve Reyhan DURSUN’un babaları, emekli polis memuru; İlyas EREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün  Bahçelievler mahallesi Camlı camide kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Kürkçüler mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        5- Zahmanlar köyü halkından, Şerife TOZAN’ın eşi, Rıdvan, Ayhan TOZAN ve Fatma YILDIRIM’ın babaları; Hüseyin TOZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Zahmanlar köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Merhum İhsan ve Emine FIRAT’ın oğlu, (merhume) Nejla, Mustafa, Necmettin ve Nesrin FIRAT’ın abileri; Nejat FIRAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Borazanlar mahalle caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       7- Mengen İlçemizin Yumrutaş köyünden Ayşe Ceylan’ın eşi, Kamile Arisli, Fahri ve Orhan Ceylan’ın babaları; Burhan CEYLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazını ardından Yumrutaş köyü camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Yumrutaş köyündeki aile mezarlığına defnedilecektir.

       8-Gerede İlçemiz Yeniyapar Köyünden;Muharrem Danışman'ın eşi, Emin ve Bayram Danışman'ın yengeleri; Durkadın DANIŞMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi öğle namazına müteakip Yeniyapar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

       9- Gerede İlçemiz Çayören Köyünden; Sinan Dayı ve Merhum Selim Dayı'nın babaları, Özcan Dayı'nın ağabeyi, Kenan Dayı'nın kayınpederi, İbrahim Keser'in kayınbiraderi; İsmet DAYI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi öğle namazına müteakip Çayören Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       10- Büyükberk köyü sakinlerinden, Emine TERZİ’nin eşi, Halil İbrahim TERZİ, Tuğba SAĞLAM ve Huri ÇİMEN’in babaları; Yaşar TERZİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Büyükberk köyü yukarı mezarlığa defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm