Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (23 Ekim Pazartesi)

Vefat edenler (23 Ekim Pazartesi)
  23 Ekim 2023

        1- Seben İlçemiz Kabak Köyü halkından, merhum Hasan Tahsin ÖZKAN’ın eşi, Ümmügül TEKİN, Rabia ÖZKAN, Sevim KUNUK, Hakime DİNÇEL’in anneleri, Hasan TEKİN, Mustafa ÖZKAN, Hakkı KUNUK, Metin DİNÇEL’in kayınvalideleri; Safinaz ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camiide kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Bolu merkez Kabaklılar Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kız Meslek Lisesi öğretmenlerinden, Fazilet ÖZER’in eşi, Bilal KARAMAN’ın dayısı, Hürrem ÖZER’in amcası; Muzaffer ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Düzce Gölyaka İlçesi Aksu Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Karacaağaç Mahallesi halkından, Fatma ERÇETİN’in eşi, Mücahit ve Cahit ERÇETİN’in babaları, Samet ve Burakhan ERÇETİN’in dedeleri; Niyazi ERÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahallesi Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacaağaç Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        4- Çorum İskilip İlçesi halkından, Azize KELEŞ’in eşi, Şule İMAMOĞLU, Osman KELEŞ’in babaları; Mehmet KELEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün, Sağlık Mahallesi Mahmut Ericek Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Dodurga Yeni mezarlığa defnedilecektir.

        5- Yeniçağa İlçesi Ören Köyü halkından; Naciye DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeniçağa Ören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       6- Nisanur KABASAKAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sakarya Yorgalar Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Hakkı İLHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Düzce Kaynaşlı merkez mezarlığına defnedilecektir.

        8- Mengen İlçemiz Çukurca köyü Şembelek mahallesinden, Nermin Karagöz’ün eşi, Filiz Yulu ve Fahrettin Karagöz’ün babaları, Celal, Yüksel, Havva, Bediha ve Gürsel Karagöz’ün kardeşleri, Merve Varlık Turan ve Varol Varlık’ın dayıları, Merhum Foto Hüseyin Varlık’ın kayın biraderi, Şaban Varlık’ın bacanağı; Seyit Ahmet KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazını müteakiben Türkbeyli camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Veliler mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

      9-Gerede İlçemiz Yeniyapar Köyünden,  Merhum Hacı Hasan Özarslan'ın eşi, Ramazan, Yusuf ve Selami Özarslan'ın anneleri, Yücel, Habibullah, Mustafa ve Beytullah Özarslan'ın babaanneleri; Hacı Emine ÖZARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi saat 11.30'da Seviller Mahallesi Boyacıpınarı Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Yeniyapar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        10- Gerede İlçemiz Çayörengüney Köyünden; Emekli Öğretmen Yakup Arslan ve Prof. Dr. Oktay Arslan'ın babaları, Yusuf Başaran, Ziya Kabataş ve Hüseyin Aksu'nun kayınpederleri, Ünal ve Doç. Dr. Yenal Arslan, Uğur ve Ufuk Kabataş, Ahmet ve İmam Hamza Aksu ve Yasin Başaran’ın dedeleri, Orman İşletmesinden emekli; Mehmet ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi 12.00'de Seviller Mahallesi Bocurgatoğlu Sokak Emeksiz Apartmanındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Çayörengüney Köyü mezarlığına defnedilecektir.
         11- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesinden; Merhum Şoför Hacı Hayrettin Erten'in oğlu, Şoför Hayri Erten'in ağabeyi, Uğur Erten, Murat Erten ve Zeynep Uslu'nun babaları, Emekli Belediye Personeli Çetin ve Metin Erten'in amcaları; Şoför Halit ERTEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        12- Gerede İlçemiz Dursunfakı Köyünden; Yetimlerin merhum Durali Aydar'ın eşi; Hacı Hacer AYDAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi ikindi namazına müteakip Dursunfakı Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak