Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Vefat edenler (4 Kasım Cumartesi)

Vefat edenler (4 Kasım Cumartesi)
  4 Kasım 2023

        1- Mengen İlçemizin Babahızır köyü Değirmenbükü mahallesinden Atilla Sönmez’in eşi, Bülent ve Kemal Sönmez’in anneleri; Emine İclal SÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazını müteakiben Değirmenbükü Mahallesi'ndeki aile mezarlığına defnedilecektir.

        2- Emine ALTINIŞIK’IN eşi, Nevzat Çiğdem ve Songül ALTINIŞIK Sihan ARGÜL, Şükran ÖZMADEN’in babaları; Mehmet ALTINIŞIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi buğün Öksüz tekke camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası alpağut mahallesi mezarlığına defnedilecektir

       3- Aşağı karaköy mahallesi halkından (merhum) Ahmet FIRAT’ın eşi, Saime ŞENEL, Sabire YAMAN ve İsmail FIRAT’ın anneleri, Ömer FIRAT, Meral PINAR ve Melahat TÜRKER’in babaanneleri; Saniye FIRAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi buğün Aşağı karaköy mahallesi camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4- Yeniçağa ilçemiz halkından; Sanayi esnaflarından Nesrin, Nermin ve Şenol Gürel'in babaları, Gerede İpragaz bayi Vedat Turan, emekli öğretmen Eşref Karagözoğlu ve Bülent Demirçakmak'ın kayınpederleri; Necati GÜREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Yeniçağa Ayşe Ali Dalgıç Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Yeniçağa Şehir mezarlığına defnedilecektir. 

        5- Gerede İlçemiz Süllertoklar Köyü Toklar Mahallesinden; Mustafa Güldemir'in kardeşi, Gerkonsan'dan emekli Hafız Kemal Güldemir'in yeğeni, Sanayi esnaflarından Fatih ve Feyzullah Güldemir'in amcaları; Talip GÜLDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Süllertoklar Köyü Toklar Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Paşaköyü Berberler Mahallesi halkından; Tahsin BERBEROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (5 Kasım pazar günü) Paşaköyü Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak