Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (13 Kasım Pazartesi)

Vefat edenler (13 Kasım Pazartesi)
  13 Kasım 2023

        1- Sağlık Mahallesi halkından, merhume Emine ÇELEN’in eşi, İbrahim, Mehmet ve merhum Mustafa ÇELEN, Melek BAŞER, babaları; Mehmet ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yukarısoku Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       2- Mudurnu İlçemiz Fındıcak Köyü halkından, merhum Emin ÖZTÜRK’ün eşi, merhum Faruk ÖZTÜRK, Fatma YAŞLI’nın anneleri; Müşerref ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu merkez Yıldırım Beyazıt Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Fındıcak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       Saat 10:30 da Karaçayır Mahallesi eski İtfaiye Meydanından araç kaldırılacaktır.

        3- Gerede İlçemiz Dikmen Köyünden; Abidin ve Ramazan Çoşkun'un babaları, Ali Öztürk ve Ayhan Urhan'ın kayınpederleri; Sadık COŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Dikmen Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4-Gerede ilçemiz Yeni Mahalleden; Tabak esnaflarından merhum Mustafa Demirbaş'ın eşi, Tabak esnaflarından Sabri, Halil ve Sabriye Demirbaş'ın anneleri; Sebahat DEMİRBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 14.15'de Yeni Mahalle Ahmet Düş Caddesindeki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Kıbrısçık İlçemiz Alanhimmetler Köyü halkından; Havva ŞOCAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kıbrısçık Alanhimmetler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        6- Pakize TAVUKÇUOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Zonguldak Gökçebey merkez mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Karacadağ Köyü Kayabaşı Mahallesinden; Muzaffer Özer'in ağabeyi, Muharrem, Nazif ve Kerim Özer'in babaları, güven beton personeli Kemal Çiftci'nin dayısı; Kemal ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi ikindi namazına müteakip Karacadağ Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Karacadağ Köyü Kayabaşı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

         8-Gerede İlçemiz Mangallar Köyü İmreşe Mahallesinden; Tabak esnaflarından, Aydın Eker'in babası, Ramazan Halıcı ve Deniz Çetintaş'ın kayınpederleri, Cemali Eker'in dedesi Boyacı; Cemali EKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi saat 14.45'de Yeni Mahalle Yıldız Sokak Yunus Emre Camii yanındaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Mangallar Köyü İmreşe Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  • Şemsettin GÜRTÜRK 13 Kasım 2023 . 17:54

   Merhum Mehmet Çelen büyüğümüz ile rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı, sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yapacağın işlerde nefsine meşveret et ve o ne derse aksini yap

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak