Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destek

Bolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destek
  4 Şubat 2024

  Bolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destek AK Parti ...

  Bolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destekBolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destek

          Bolu Dernekler Platformu üyelerinden Demirkol'a tam destek
          AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Üsküdar Belediyesi ev sahipliğinde Bolu Dernekler Platformu üyeleri Bolulular ile bir araya geldi. Demirkol, “Bütün Boluluların Türkiye’nin dört bir yanında Boluluyum diye gururla gezdiği, yalnız projelerin konuşulduğu, örnek projelerle tüm Türkiye’ye örnek olacak bir belediyeciliğe hazır mıyız?” diye sordu ve katılımcıları 31 Mart’tan sonra Bolu’ya davet etti.

         AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Üsküdar Belediyesi tarafından organize edilen İstanbul’da ikamet eden Bolu Dernekler Platformu üyeleri ile Valide Sultan Gemisi’nde bir araya geldi. 

         Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in ev sahipliğinde gerçekleşen boğaz gezisinde AK Parti Kurucu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti Bolu teşkilat üyeleri, Bolu Dernekler Platformu başkanları ve üyeleri katıldı. 

         “Tüm belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum”
          Burada yaptığı konuşmada eğitim hayatı vesilesiyle fahri Üsküdarlı olduğunu belirten AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Gerçek belediyecilik AK belediyeciliktir diyerek çıktığımız bu yolda hem Hilmi Başkanımıza hem de büyükşehirde Murat Kurum Başkanımıza, tüm illerimizde ve ilçelerimizde tüm belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Çok önemli bir yerel seçimin arifesinde tekrar buluştuk. 31 Mart’ta yerel seçimlerde sayın Cumhurbaşkanımızın da ifadesiyle sadece bir yerel seçim olmayan aynı zamanda sadece ülkemizi değil tüm dünyayı etkileyen, etkileyecek olan bir seçime doğru gidiyoruz. Bu seçimin önemi hepimizin malumu” dedi. 

          “Bolu’da koltuk fırlatmak için 70 gün yürüyen bir zihniyeti yaşamış olduk”
          Sadece bir yerel seçime gidilmediğini ifade eden Demirkol, “Bolu özelinde de biliyoruz ki bu seçim sadece bir belediye başkanlığı seçimi değil.  Bolu’da 5 yıl boyunca genel siyasi kavgaların tam ortasında, hizmet etmek yerine laf üreten, huzur yerine kavga tohumları eken, Ankara’ya hizmet ve proje koparmak için değil koltuk fırlatmak için 70 gün yürüyen bir zihniyeti yaşamış olduk. 31 Mart’ta sadece bir belediye seçimine gitmediğimizi Bolu’yu yaşayan Bolu’da yaşayan her bir hemşehrimiz biliyor. Sizlerde bugün bu coşkuyu bize göstererek aslında Bolu’nun neler yaşadığını buradan gören, temaşa eden hemşehrilerimiz olarak bize bu coşkuyu verdiniz. Adamını değil insanını düşünen, yarı zamanlı değil gecesiyle gündüzüyle tam bir belediyecilik yapmak üzere başkanlığa aday olduk. Bu süreçte sizler aradınız desteklerinizi ilettiniz, bundan sonraki süreçte de yanımızda olacağınızı ifade ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bolu’dan sizlere bolca selam getirdim. Bütün teşkilatımızın ve bu programı duyan bütün hemşehrilerimizin size özlem dolu selamları var” şeklinde konuştu. 

        “Boluyla ilgili yerlerde olan bu yönetimin sıkıntısının rahatsızlığını hissetmeyeceğiniz bir belediye vadediyoruz”
          Demirkol, Bolu için Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in tecrübelerinden yararlanmak istediğini vurguladığı konuşmasında şunları kaydetti; “31 Mart seçimlerinde hizmet belediyeciliğinin ve örnek projelerin hep birlikte yol aldığını görmüş olacağız. Ben bu noktada sınırları içinde bulunduğumuz Üsküdar Belediyesinden ve Hilmi Başkanımızdan büyük destek bekliyorum. İnşallah seçimlerden sonra kardeş belediye olarak Üsküdar’dan ve tecrübeleri ile gurur duyduğumuz Hilmi Başkanımızdan Bolu’nun daha güzel bir şehir olması için istifade edeceğiz. 31 Mart’ta İstanbul ile beraber, ilçelerimizle beraber, Bolumuzla beraber sevince gark olacağımız ve hizmet belediyeciliği ile Bolumuzu kavuşturacağımız ve sizlerin de   Boluyla ilgili yerlerde olan bu yönetimin sıkıntısının rahatsızlığını hissetmeyeceğiniz bir belediye vadediyoruz. Bütün Boluların Türkiye’nin dört bir yanında Boluluyum diye gururla gezdiği, yalnız projelerin konuşulduğu, örnek projelerle tüm Türkiye’ye örnek olacak bir belediyeciliğe hazır mıyız? Bugün burada bulunan bütün misafirlerimizi 31 Marttan sonra Bolu’da ağırlamak istiyoruz.”

        Üsküdar Belediyesi Valide Sultan Gemisi’nde düzenlenen programa Bolu Dernekler Platformu üyeleri ve Bolulular yoğun ilgi gösterdi.

  • Bolulu7 Şubat 2024 . 08:51

   Ücretlere ne kadar zam verilirse verilsin, Seçim sonrası tek seçenek IMF anlaşması. Öyle bir reçete koyarki IMF de, 2 yıl bugünlerinizi çok ararsınız. Yada İstanbul Kanalı ve KATARİSTAN a izin verilecek. 12 köprü daha yapılacak boğaza. İnşallah bedelsiz geçiş olurda, birde geçişlerde katmerli öpülmeyiz. Vatan toprağı satılmış gitmiş kimin umrunda.
  • Üsküdar'da ikamet ede6 Şubat 2024 . 13:14

   Üsküdar'da ikamet eden Bolulular yerel seçimde Bolu belediyesi için oy verebiliyorlar mı?
  • Vatandas6 Şubat 2024 . 12:40

   Ak partililer kendilerini Üsküdar"da ağırtlatmışlar.
  • Bolulu birisi5 Şubat 2024 . 22:09

   Tüm emeklilere seyyanen 10 bin lira fark verilmeli ve bayram ikramiyeleri de 15 bin lira 31 Mart 2024 den ve TBMM tatile girmeden kanun çıkarılmalıdır nokta diye düşünüyorum. Yok kardeş Türkiye'nin tapusunu emeklilere verilmeli yazdığın oranlar neredeyse 1.250 trilyon lira yapıyor
  • üçüncüemekli5 Şubat 2024 . 16:08

   Tüm emeklilere seyyanen 10 bin lira fark verilmeli ve bayram ikramiyeleri de 15 bin lira 31 Mart 2024 den ve TBMM tatile girmeden kanun çıkarılmalıdır nokta diye düşünüyorum.
  • boluLU5 Şubat 2024 . 15:20

   Bolu'nun aklı başında adamlara ihtiyacı var aklı şeyinde pavyonJulara değil
  • boluLU5 Şubat 2024 . 14:20

   Bolu'nun aklı başında adamlara ihtiyacı var Aklı s2nde pavyonJulara değil
  • boluLU5 Şubat 2024 . 14:13

   Bolu'da aklı başında adamlara ihtiyac var, aklı s2nde olana değil : )
  • Bolulu5 Şubat 2024 . 09:26

   Belirli bir yaş grubu gennçlerin gelecekleri için karar vermemeli. Bırakın gennçlik kendi seçsin geleceği.
  • Analizci5 Şubat 2024 . 06:54

   Hocam güzel konuşmuş anlayana mesajını vermiş
  • Pasakoylu5 Şubat 2024 . 00:17

   Muhammed Emin DEMİRKOL u bende destekliyorum.hem güvenilir hem dürüst diğerleri tanju sowmen kendisinide bolu yuda rezil ediyor.mansur beyi tanıyorum.o da iyi dürüst biri ama kazanma şansı yok. Oy onunda şahsına verilir ama sowmenin gitmesi lazım o yüzden oyumu heba edemem.mhp nin adayını tanımıyorum.basindan takip ediyorum.ancak o kadar tanıyorum.daha çok toy milletvekili çıkarınca hemen bı şımarmalar bende dahil akp den kaçan tepki oylarını aldınız.ama bence iyi değerlendiremediniz.belediyede oyumu Muhammed Emin beyin şahsına kullanacam.il genel meclisinde bakacaz.akp ve milletvekili seçiminde oy verdiğim parti hariç birisine oyumu verecem.
  • cabbar candemir4 Şubat 2024 . 23:04

   Davacının ahmağı derdini mübaşire anlatırmış...........
  • Faruk Yıldız4 Şubat 2024 . 22:42

   Adayların içinde en güvenilir ve yönetici olanı Muhammet hoca.Tanju bey malum yorgun bitkin diğer adaylar bilinmiyor zaten şansları yok
  • HÜSEYİN ÖZBEK 4 Şubat 2024 . 22:37

   Adam gibi adam MUHAMMED EMİN DEMİRKOL
  • emekli4 Şubat 2024 . 22:33

   Ben desteklemiyorum.
  • Köroğlunun Torunu4 Şubat 2024 . 22:20

   Ben de tüm kalbimle destekliyorum. Bolu kazanacak inanıyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak