Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

33’üncü Şeref Yılımıza Merhaba!

33’üncü Şeref Yılımıza Merhaba!
  9 Şubat 2024

  33’üncü Şeref Yılımıza Merhaba! Bolu’nun en eski Gazetesi ve ...

      33’üncü Şeref Yılımıza Merhaba!
      Bolu’nun en eski Gazetesi ve gerçek sesi olarak doğum günümüzde, yine bir yılı daha onurlu bir şekilde geride bırakmanın haklı gururu ile okurlarımızla paylaşıyoruz.

      10 Şubat 1992'de doğan ve doğduğu günden bu yana sahibini ve çizgisini hiç değiştirmeden tamı tamına 32 yılı geride bırakarak, Bolu'nun en eski ve en köklü gazetesi olma unvanına erişmiş bulunuyoruz.

         32 yılı geride bırakan BolununSesi Gazetesi; olması gerektiği gibi, gerçek bir gazete olduğu için, gücü elinde bulunduran zalimlerin zulümlerine uğradı. Ama yılmadı, hapse bile atıldı, boyun eğmedi, eğilmedi, bükülmedi, doğruluktan asla vazgeçmedi.

         Bu güne kadar nasıl geldiysek, bundan sonra da yayın çizgimizden ödün vermeden, okurlarımızın bize yükleyerek yakıştırdığı deyimle; 'Her zaman Bolu'nun gerçek sesi' olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

         Hiç kimseye eğilmeden, bükülmeden, birilerinin yayın organı (borazanı) olmadan, bir sürü tazminat ve hapis cezalarına çarptırılmamıza, hatta ceza evinde sağ çıkarmayacak tuzaklar kurulmasına rağmen, alnımızın akıyla koskoca 32 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

         "Doğrular; sarsılır, sendeler ama asla yıkılmaz" sözünü, 33’üncü şeref yılımıza merhaba derken, bir kez daha büyük bir şevkle haykırıyoruz ve Bolu’nun en eski Gazetesi ve gerçek sesi olarak, doğum günümüzde bu haklı gururu okurlarımızla paylaşıyoruz.

          Kamuran Alagözoğlu

  • Vatandas15 Şubat 2024 . 11:31

   Ceza evinde geçirdiğin günleri düş.O günlerde etkisiz yetkisiz elemandın.
  • Metin Çelik11 Şubat 2024 . 06:31

   dile kolay habercilikte 33 Yıl. Ben bu gazetenin Sahibi Sn Kamuran ALAGÖZOĞLU nu 33 Yıl öncesinden de tanır sever sayarım. Bir Yaşam boyu gazetecilik yapmak halka haber iletmek öyle sanıldığı gibi hiç kolay değil. Her gün her gün ve sürekli gündemi takip etmek şehirde olup bitenleri görüntü resim basarak Yılarca gazete çıkarmak bir kaç evlat yetiştirmekten daha zahmetli bir iş olduğuna vurgu yapmak isterim. Bu zaman içerisinde Bolunun sesi ekonomik olarak çok üst düzey bir gelir elde etmesi gerekmekte iken, Bolunun sesine reklam vermeyen dönemin valileri belediye başkanları hatta esnafları ticaret sahipleri 33 Yıllık emeği Yok sayanlardır devletin malı ile hava atan caka basanlar oldular hatta öylesine ahlaksızlaştılar ki kendi pisliklerini örtbas etmek için mafyatik bir düzenek ve siyasetle iş birliği yapıp düzenek kurdular ve Sn Alagözoğlunun Yaşamının bir bölümünü kopardılar ve onu hapse attılar Bir okur olarak Sn Alagözoğluna yapılanları ben Allaha havale ediyorum Kamu idarecileri ve esnafları da vijdanları ile baş başa bırakıyor ve Adaletsizliklerine Mahkum ettikleri bir Aileye karşı ömür ve vijdan borçlu olduklarını yazıyorum. Öyle ki Bu ülkede Ahlaksızlık ve pislik Hak hukuk ve adaletin önüne geçmiş olduğuna vurgu yapıyorum. Sn Alagözoğluna da Bir ömür boyu Bolunun Sesi ve devamında Başarılar Temenni ediyorum. İYİ ki VARSINIZ
  • Ali Kaygusuz10 Şubat 2024 . 12:53

   Dürüstlerin çok dostu olmaz, hele bir de, gazeteci olursa.Doğrular eğilir ama yıkılmaz.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  • Şevket 10 Şubat 2024 . 09:26

   Halktan taraf ve güce muhalif olduğunuz sürece, yandaş, özellikle iktidar yandaşı (iktidar kim olursa olsun) olmadığınız sürece devriniz dâim olacaktır ve GAZETE olarak kalmaya devam edeceksiniz. Aksi halde gücün yayın ORGANI olursunuz. Bu da okurlarınız için artık var olmadığınız, öldüğünüz anlamına gelir. Tercih sizin! Durduğunuz yerde durmaya devam ettiğiniz sürece okurlarınız sizinle. Biz, gazete adı altında iktidardan rant koparmak için şakşakçılık yapan pespaye varakpare istemiyoruz kardeşim. Gazetecilik mesleğinin onurunu ödediği bedel ile ayakta tutan namuslu adam istiyoruz; Sizin gibi. Aptal değil okur, kimin gazeteci kimin şaklaban, ayak takımı olduğunu çok iyi bilir; Bırak parmağının ucuyla maus ile sitesine tıklamayı, dönüp tükürmeye bile tenezzül etmez. Şeref para ile alınmaz ama para ile kaybedilir. Adam gider ad kalır. DURDUĞUNUZ YERDE Nice 33 yıllara Kamuran bey..
  • YAMAN10 Şubat 2024 . 00:20

   Ortaokul yıllarında gittiğim berberde Bolununsesi gazetesi olurdu ve sıra beklerken bir çırpıda okurdum. Internet dönemine girdiğimizde ise en çok girdiğim haber sitesi olmuştur. Tarafsız haberleriniz, habere yorum yapma şansı vererek bolu halkının görüşlerini ve bilgilerini paylaşma sanşı tanıdığınız ve Erdoğan Mühürcüoğlu gibi çok değerli bir yazarı bünyesinizde bulundurup bir şehri yakın geçmişini bizlere tanıma şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz. (tabiki diğer yazarlarda çok kıymetli fakat ben Erdoğan bey'in yazılarını merakla beklediğim için özellikle onun ismini yazdım) Yayın hayatınızda başarılar dilerim Kamuran Bey. Nice yıllara.
  • Ekrem Kesmen 9 Şubat 2024 . 23:53

   33. Yayın yılını kutlar, bu başarılarının devamı için kolaylıklar dilerim.
  • ASIM TIFTIKCI 9 Şubat 2024 . 22:09

   Adı gibi Bolu'nun Sesi gazetesinin yayın hayatında başarılar dilerim. Geçmişteki efsane günlerini tekrar yaşamasını diliyorum.
  • Eşref ORHAN9 Şubat 2024 . 20:32

   Tebrik ediyorum.Başarılarının devamını diler nice senelere
  • Selçuk Albayrak9 Şubat 2024 . 19:49

   Kamuran bey aynen katılıyorum. Nice 33 yıllara inşallah. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Mengenli9 Şubat 2024 . 18:49

   Daha nice uzun yıllar dileriz.
  • Cihan RUŞAN9 Şubat 2024 . 17:57

   Ömür boyu sürmesi dileğiyle sağlıklı yaşamlar dileriz.
  • Alimurat9 Şubat 2024 . 15:58

   Tebrikler Kamuran bey, doğru ve tarafsız haberciliğiniz için kutlarım
  • Levent9 Şubat 2024 . 15:48

   Boluda Tarafsız gazetecilik konusundaki duruşunuzdan dolayı sizi kutluyorum. Tebrikler
  • Ömer Faruk Özcan9 Şubat 2024 . 15:34

   Sarsılmaz haberciliginizle nice bereketli ve okunası yıllar dilerim üstadım. www.mercanmedya.com
  • Tebrikler9 Şubat 2024 . 15:27

   Tebrik eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeniyetin emir ve talep ettiğini yapmak insan olmak için yeterlidir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Abant Bungalov Evleri