Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Adaylar tanıtıldı coşku salona sığmadı

Adaylar tanıtıldı coşku salona sığmadı
  10 Şubat 2024

  Adaylar tanıtıldı coşku salona sığmadı AK Parti Genel Başkan ...

  Adaylar tanıtıldı coşku salona sığmadıAdaylar tanıtıldı coşku salona sığmadı

     Adaylar tanıtıldı coşku salona sığmadı

        AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ın katılımıyla AK Parti'nin 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Bolu’nun belediye başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı. AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’un adaylığının açıklanmasının ardından merakla beklenen 11 adayın açıklandığı törende yoğun katılım ve büyük coşku yaşandı.

         Aday tanıtım törenine; AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç, Genel Başkan Vekili Yardımcıları Fuat Köktaş ve Hacı Turan, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Tarım ve Orman Bakan eski Yardımcısı Fatih Metin, 27. Dönem Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, önceki dönem Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz, ilçe belediye başkan adayları, eski il başkanları, teşkilat üyeleri ve  partililer katılım sağladı.

         Törenin açılış konuşmasını yapan Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, “Yaparsa AK Parti Yapar öğretisinin milletimizin zihninde sadece bir slogan olmadığını geride bıraktığı 22 yılda ispatlamış ve milletin iradesinde sandığa yansıtmış bir partiyiz.” dedi. 

        “Hazırız, kararlıyız, hep birlikte başaracağız, Emin Ol Bolu kazanacak”
        Konuşmasına devam eden Güner, “Mudurnu’da, Göynük’te, Kıbrısçık’ta, Mengen’de, Gökçesu’da ve en önemlisi bir dönem ara verdiğimiz il belediye başkanlığında, sosyal medya belediye başkanlığını bırakıp gerçek belediyecilik ve hizmetle tekrar buluşturacağız.  Yine hizmet serüvenimizin inşallah devam edeceği Gerede, Yeniçağa Seben, Dörtdivan, Karacasu ve Taşkesti’de,  durmak yok hizmete devam diyeceğiz. Tüm teşkilat mensuplarımız buradayken ifade etmek istediğim son bir konuyu beyan ederek sözlerime son vermek istiyorum; Bolumuzun bundan sonraki kısmını beraber yürümeyeceksek bu noktaya kadar niye geldik? Bu kadar badirelere neden göğüs geldik? bilinci ile hareket ederek inşallah 31 Mart akşamı 12 belediyemizin tamamında, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin belirlediği adaylarımızın milletimizin teveccühü ile sandık sonuçlarından çıkacağından inancımız tamdır. Hazırız, kararlıyız, hep birlikte başaracağız, Emin Ol Bolu kazanacak.“ diyerek partililere seslendi.
          İl Başkanı Suat Güner’in ardından kürsüye yoğun alkışlar arasında AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol çıktı. Demirkol yaptığı konuşmada gerçek belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu vurguladı ve, “Bolu maalesef geçen 5 yılda krizlerle, sosyal medya gündemleri ile, belediyeye asılan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu önce kahraman gösteren pankartlarla, sonra aynı kahraman dediği kişiye karşı koltuk atılmasıyla, kadınlarımıza yönelik bel altı kendince espri bize göre iğrenç ifadelerle, yalanlarla ve reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesi ile sürekli saçmalıklarla gündeme geldi.” dedi.

        “AK Parti belediyelerinde sosyal medya belediyeciliği değil sosyal belediyecilik yaptı ve yapacak”
         Demirkol Bolu halkının eser belediyeciliği istediğini belirttiği konuşmasını, “Bizler de Bolu halkına tüm ilçe ve belde belediye başkanlarımızla birlikte hem onları ziyaretlerimizde hem de buradan bir daha söz veriyoruz. Bolu Belediyesi, ilçe belediyelerimiz ve belde belediyelerimiz 31 Mart gününden itibaren eser siyaseti ile anılacak. AK Parti zaferle taçlandırdığı seçimle beraber, belediyelerinde sosyal medya belediyeciliği değil sosyal belediyecilik yaptı ve yapacak. AK Parti kriz çıkaran değil iz bırakan belediyecilik yaptı her daim, tekrar Bolu Belediyesini ve iz bırakan belediyeler haline getireceğiz. Cumhurbaşkanımız ve dünya lider Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi sosyal medya değil sosyal belediyecilik örneğini yaşatacağız Bolumuzda. Kendi hayatını kolaylaştıran değil vatandaşımızın hayatını kolaylaştıran belediyecilik anlayışına ve kendini değil kentini düşünen bir belediye anlayışına 5 yıl aradan sonra tekrar kavuşacak Bolu halkı. Hedeflerimize ulaşmak için teşkilatımızın tüm kademeleri, vefakar kadın kollarımız, azimli gençlik kollarımız ile gece gündüz demeden çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

        “150 Yataklı hastanenin temelini bu sene atmış olacağız”
         AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’dan sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, “Belediyelerimiz sizden aldıkları güçle, kamudan aldıkları güçle şehirleri imar etmek için Bolu’da ilçelerimizde ve beldelerimizde tarihe imza attı. Çünkü biz AK Partiyiz. Yaparsa AK Parti yapar dedik, biz laf değil icraat yaparız dedik. Hizmet partisiyiz, eser partisiyiz dedik ve Bolu’muzu eserlerle donattık. Bolu’muzda hayatın her alanında hizmetler yaptık. Bütün ilçelerimize, beldelerimize toplu konutlar yaptık. Hastanelerimizi yeniledik. Yeni hastaneler kazandırmak için mücadele veriyoruz. 150 Yataklı hastanenin temelini bu sene atmış olacağız.” şeklinde konuştu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

         AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’in ardından düzenlenen programda konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisi ile tartışan belediye meclis toplantısında kendisine soru soran CHP'li meclis üyesi İlkay Bayrak'ın meclis salonunda dışarı çıkartılması ve daha sonrasında görevden alınan zabıta müdür vekili Hakan Yılmaz'ı görevden alması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

        Elitaş, olayın ne zaman olduğunu sorduğunu, yeni olduğunu söylediklerini, geçmişte olmasın, acemilik zamanında yapmasın, yok dediler, şimdi oldu dediler, 10 ile 15 gün içerisinde olduğunu kendisine söylediklerini ifade etti.
         “Ona oy vermiş Bolu halkına hakaret etmiştir”
         Meclis salonundan dışarıya attığı adamın kim olduğunu sorduğunu söyleyen Elitaş, "Attım seni dediği adam kimdi. Cumhuriyet Halk Partiliydi dediler. O zaman şimdiki belediye başkanı bağımsız birimiydi. CHP'ye geri döndü mü dedim. Evet geri döndü dedi. Nasıl bir zihniyettir, reklamın iyisi kötüsü olmaz diye kendi meclis üyesini attım diyebilecek bir cesaret. Attım diyebilecek bir despotlukla karşı karşıyayız. Daha sonrada meclis üyesini dışarıya çıkartmadığı zabıta vekiline de senide görevden aldım diyor." diye konuştu.

         Allah rızası için Bolu halkına özellikle söylüyorum, senin seçtiğin birisini milletin oyları ile seçilmiş bir belediye meclis üyesini, hangi partiden olursa olsun kim olursa olsun, Bolu halkının seçtiği, sana sayın başkanım demediği için kendi partilisini dışarıya atan bir zihniyet ona oy vermiş partililerine de hakaret ettiğini belirten Elitaş, "Ona oy vermiş Bolu halkına hakaret etmiştir. Zabıta müdür vekilini kendi talimatıyla, seçilmiş belediye meclis üyesini dışarıya atamayan, ayrıca atmaması gerekir. Zabıta müdür vekili insan gibi davranmış. Despotun emrine uyan biri değil, millet iradesine saygı gösterdiği için bu işi yapamamış." şeklinde konuştu." dedi.


          “31 Mart tarihinde inşallah Bolu Beyini tahtından indirecek, Köroğlusu'nu seçecek”
  Elitaş, genel merkezin baskısı ve ısrarı üzerine zabıta müdür vekilinden özür dilendiğini ifade ederek, şunları kaydetti:
          "Onu da sosyal medyada yaymadı. Niye özür dilediğini yaymadı. Adalet adalet diye genel başkanına karşı yürüyen kişi zabıta müdür vekiline adaletsiz bir şekilde, orantısız bir şekilde, despot bir şekilde, görevden aldım diyor. Genel başkanına adalet adelet diye buradan yürüyen kişi kendi partisine mensup bir belediye meclis üyesinin sayın başkan demedi diye, toplantı salonundan çıkarttım diyor. Eğer Bolu halkı bu Bolu Beyliğini yapan, despotluk yapan, Bolu Beyi, tek adamcılık yapana karşı, Köroğlu gibi yiğitlik yapan, İşte burada Muhammed Emin Demirkol ve onun arkadaşlarını seçerse Bolu tarihte kendisine biçilmiş kaftanı en güzel şekilde giymiş olacaktır."
  "Milletin iradesinin temsil edildiği yerin Türkiye Büyük Millet Meclisi, yerel idarenin temsil edildiği yerde belediye meclisinin toplandığı yerdir" diyen Elitaş, "Kendi partilisine böyle aşağılayıcı bir tavır ortaya koyan bir belediye başkanını inşallah Bolu halkı, önümüzdeki 50 gün içerisinde gayretle çalışacak, durmadan, dinlenmeden sonuna kadar koşacak, ve 31 Mart tarihinde inşallah Bolu Beyini tahtından indirecek, Köroğlusu'nu seçecek." dedi.
  Elitaş, partisinin Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ile ilçe ve belde belediye başkan adayları için destek ve Bolu'daki il, ilçe ve belde belediyelerinin kazanılmasını istedi.
  Konuşmaların ardından Elitaş, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını sahneye davet ederek tanıttı. 


  İlçelerin ve beldelerin belediye başkan adayları şöyle:
  Merkez: Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol
  Gerede: Mustafa Allar 
  Seben: Fatih Kavak
  Göynük: Mehmet Demiröz 
  Kıbrıscık: Kemal Aktaş
  Mudurnu: Hüseyin Yağın
  Mengen: Vural Turan
  Yeniçağa: Recayi Çağlar 
  Dörtdivan: Hamza Efe 
  Karacasu: Sedat Bozoğlu
  Taşkesti: Turgay Arıkan
  Gökçesu: İskender Çökelez

  • Kukturlu14 Şubat 2024 . 08:19

   İLLEDE SEN, İLLEDE SEN.
  • Bolulu12 Şubat 2024 . 11:48

   AKP BOLU BELEDİYESİ = ANKARA nın GÖLGESİ (EMİR KULU). TANJU BAŞKAN BELEDİYESİ = DÜNYADAN KOPUK BAŞKAN, (SADECE KENDİ DOĞRULARI OLAN BAŞKAN) BOLUNUN İŞİ ZOR. SONUÇ; 4 yıl daha seçim yok.
  • itibar12 Şubat 2024 . 09:45

   Zengin parti, adamlar Hilton'da aday açıklıyor. Diğer partiler N.Fazıl'da.Ama doğru itibardan tasarruf olmaz.
  • Bolulu11 Şubat 2024 . 13:38

   İnanın akp beni ilgilendirmiyor.benim derdim bolu.malum tanjunun Türkiye gündemi ne akılda Kalan bir hizmetle gelmedi.kendisinide boluyuda rezil etti.boluda kazanma ihtimali olan Tanju ve Muhammed Emin DEMİRKOL Bolu belediye başkanının Bolu belediyesi ile ilgilenmesi lazım kendi şovunun uğruna boluyu heba etmemesi lazım. Benim için Bolu önemli onun için Muhammed Emin DEMİRKOL birde Bolu için Mansur şen var ikisinden birisi olursa Bolu kazanır. Ben Mansur başkanın kazanma şansını görmüyorum.geriyede Muhammed Emin DEMİRKOL dan başkası kalmıyor. Mecburi istikamet Bolu için Muhammed Emin DEMİRKOL
  • Köroğlu11 Şubat 2024 . 12:04

   Ver coşkuyu.... Ver mehteri....
  • Bolulu11 Şubat 2024 . 10:08

   Seçimlerden sonra kalkınma projeleri; stok alanlara (Hazine arazileri veya vatandaşın parselleri,tarlaları) toki dikmek, Kanal istanbul(Kateristan) vb. Yine üretim yok, eğitim yine bombok. Ek vergiler vb. Son 4 yıl, hadi bakalım.
  • EMİN11 Şubat 2024 . 02:21

   İLLEDE SEN
  • Tayyar Yaprak10 Şubat 2024 . 23:35

   Coşku falan yok, ne coşkusu? Eyyy akpliler girmişsiniz bir döngüye çıkamıyorsunuz. Ülke elden gidiyor, siz laylay peşindesiniz. Dolar, yuro, altın olmuş comolokko, hala diyorsunuz; bize oy verin. Bir salın bizi yaa, rahat bırakın. Seçim günü görüşürüz.
  • haklı10 Şubat 2024 . 20:33

   tabii yaa ak parti toplanmış. gerçekten muhteşem bir kalabalık. ama bir kaç kişi hariç karşılığı olmayan kalabalık. maalesef böyle muhteşem kalabalıklar önce reisi kör ettiler sonra da akli melekeleri ile oynadılar.. alın işte sonuç ... istikameti hedef olan muhteşeeeemm kalabalık..........
  • Kemal10 Şubat 2024 . 17:17

   Aman aman akp mi,bizlerden uzak olsun da kim kazanırsa kazansın, bu adamların hiçbir doğru lafı yok, emekliye ızdırabı yaşattınız ya size oy falan yok
  • Pasakoylu10 Şubat 2024 . 17:09

   Akp Muhammed hocaya dua etsin. Yoksa nal toplardı bu seçimde
  • delege10 Şubat 2024 . 14:05

   Ak Parti toparlanmış muhteşem bir kalabalık bu istikamet zafere gider
  • Yaylacı10 Şubat 2024 . 13:45

   Milletinin sesini duymayan,halini görmek istemeyen bir kitle oldunuz,yaninizda menfeatciler ve şak şakcilar,kutla davayı menfeatlerinize uydurdunuz,Allah sizi bildigi gibi yapsin
  • Taşçı 10 Şubat 2024 . 13:39

   Salı günü mazota zam mı geliyormuş ne hemde 2.5 Lira hayırlı olsun.
  • EMEKLİ10 Şubat 2024 . 11:27

   Siz köroğlumusunuz?güldürmeyin.Enflasyonu düşük göstererek düşük maaş vererek,yüksek enflasyon,yüksek kur,yüksek faiz,yüksek bütce açığı,yüksek israfla köroğlu olduğunuzumu sanıyorsunuz.Siz köroğlunu hiç tanımamışsınız.
  • erol10 Şubat 2024 . 11:15

   MEHMET EMİN DEMİRKOL “Bolu maalesef geçen 5 yılda krizlerle, sosyal medya gündemleri ile, belediyeye asılan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu önce kahraman gösteren pankartlarla, sonra aynı kahraman dediği kişiye karşı koltuk atılmasıyla, kadınlarımıza yönelik bel altı kendince espri bize göre iğrenç ifadelerle, yalanlarla ve reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesi ile sürekli saçmalıklarla gündeme geldi.” demiş Allahınızı severseniz ne güzelde söylemiş.Hepsi doğru.Bunları yapan Tanju Özcanın son 40 günü.
  • Dörtdivan lı10 Şubat 2024 . 11:11

   Muhammed Emin DEMİRKOL, Hamza EFE

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatan da, köleliğe, yoksulluğa düşüren de eğitimdir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak