Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Demirkol çalışan annelere nöbetçi kreş sözü verdi

Demirkol çalışan annelere nöbetçi kreş sözü verdi
  11 Şubat 2024

  Demirkol çalışan annelere nöbetçi kreş sözü verdi AK Parti ...

  Demirkol çalışan annelere nöbetçi kreş sözü verdi

         Demirkol çalışan annelere nöbetçi kreş sözü verdi
         AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolu’nun dört bir yanında vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Dilek Evler Site sakinleri ile görüşen Demirkol, “Gece ve hafta sonları çalışan ailelerimiz için çok güzel projelerimiz var. Polislerimiz, doktorlarımız, hemşirelerimiz ve vardiyalı çalışan tüm gece emekçilerimiz için 7/24 nöbetçi kreş hizmetini sunacağız” dedi.
         AK Parti Bolu teşkilatının her kademesinden gönüllü ile seçim çalışmalarını kesintisiz sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Çok yakında sizlere Bolu'umuzun geleceğine dair yapmış olduğumuz projelerimizi, müjdelerimizi anlatacağız. Bu projelerimizi açıkladığımızda Bolu’nun geleceği için ne kadar hazır olduğumuzu da göreceksiniz.” şeklinde konuştu. 

        “Bolu sevilmeyi hak ediyor”
         Dilek Evler Site sakinleri ile site toplantısında bir araya gelen Demirkol, “31 Mart yerel seçimleri belki de Bolu tarihinin en önemli seçimlerinden. Birçok seçimin kendi içerisinde önemi vardır ama özellikle bu seçim ayrı bir önem taşıyor. Teşkilatımızla birlikte yoğun ve kuvvetli bir şekilde sahada çalışıyoruz. Siyaset bir iddia işidir şunu iddia ediyoruz ki Bolu’muz olmamız gereken yerin çok uzağında kaldı. Ortaya konulmuş net bir proje yok. Yaklaşık 50’nin üzerinde proje vadedilmişken 3-4 proje hayata geçirilmiş duruyor. Yapılmış olan projeler içinde teşekkür ediyoruz takdir ediyoruz çünkü Bolu hepimizin. Teşkilatımızla birlikte diyoruz ki; bu ne millet ittifakının, ne de Cumhur ittifakının seçimi. Bu Bolu ittifakının seçimi. Projelerin konuşulduğu, kavgadan, siyasi tartışmalardan uzak bir yol haritası içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. 31 Mart akşamı partimizin rozetini bir kenara bırakarak toplumun bütün siyasi kesimlerini kucaklayacak bir siyasi anlayışla çalışacağız. Makyaj belediyeciliği ile geçmiş bu 5 yılda istiyoruz ki Bolu’muzu vizyonu olan, projelerin konuşulduğu, hizmetiyle konuşulan bir il yapalım. Bolu sevilmeyi hak ediyor. Bolu tek öznemiz olarak en güzel hizmeti yapmamız gereken bir il” ifadelerini kullandı. 

       “Bolu’nun kayıp 5 yılını hep birlikte yeniden inşa edeceğiz”
        Bolu’nun kayıp 5 yılını hep birlikte yeniden inşa edeceğiz diyen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Önceliğimiz çocuklarımızı okula hazırlayan güvenli kreşler. Kadın istihdamının önündeki en büyük engel velilerin çocuklarını güven içinde emanet edebileceği bir yer. Gece emekçileri ve acil durumlar için 7/24 nöbetçi kreş uygulaması başlatılacak. Böylece aileler çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet etme fırsatı bulacak.” dedi ve çocuk, kadın, ailelerin hayatını kolaylaştırmak için planlanan projelerinden ipuçları verdi. 

        Demirkol, seçim çalışmaları kapsamında Yukarı Soku Mahallesi, Dodurga Mahallesi ve Galericiler Sitesi ziyaretlerinde vatandaşların ve esnafın taleplerini dinleyerek, bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

  • Bolulu14 Şubat 2024 . 08:58

   Siyaset bu kadar ucuz bir malzeme. Bu anladığımız demokrasi Cumhuriyetin sonu olacak. Uyu halkım uyu.
  • Bolulu13 Şubat 2024 . 11:13

   Hep halkın vergilerini dağıtmak. Kaynak halkın arazilerine çökmek, vergiye boğmak. Hem kazanırken bordroda vergi ver, hemde harçcarken. yetmedi ek vergi. Birde halka dokunmadan kaynak yarat. Örneğin öğle kolaylıklar veki Sermaye yatırım yapsın Boluya, Üretim olsun, ihracat yapan tesislerimiz olsun. Döviz Boluya gelsin. Bolluk bereket olsun. Varsa yoksa bizlerin vergilerini ona buna dağıt, özellikle yandaşlara. Hepsi aynı, yok birbirinizden farkınız. Kafalar küçük sadece denenmişi uyguluyor. Popilist siyaset.
  • heykel13 Şubat 2024 . 09:47

   Bolu'ya en fazla ve en masraflı heykeller AKP belediyesi zamanında yapılmıştır. Hiç kimse CHP heykel belediyeciliği falan demesin. Artı geçen hafta kavga çıkan şehir içindeki pavyonlara da AKP belediyesi ruhsat vermişti.
  • Aladağ12 Şubat 2024 . 16:03

   Yine klasik vaatler, nasılsa seçim sonrası kimse sormayacak bu vaatleri
  • Bolul lu arkadaşa12 Şubat 2024 . 15:44

   Mevcut başkan hangi sözünde durdu ki . gerçi ben de boluluyum.işi gücü algı sow
  • Dürüst12 Şubat 2024 . 10:42

   Parti olarak yaptıklarınız yapacaklarınızın garantisidir bence. Halk özellikle emekliler bunu gayet iyi biliyor. Şu vaadler kontrat altına alınmalı yapımadığında kanun önünde hesap verilmeli.
  • Bolulu 12 Şubat 2024 . 10:35

   Mevcut başkanında kreş sözü vardı Açıldı da ben mi duymadım acaba Tüm siyasiler için söylüyorum Seçim dönemleri çocuk sevmeler, çocuklarla fotoğraf çektirmeler, yaşlıların elini öpmeler, halk pazarlarında gezmeler Seçimden sonra ise makam arabasından inmeden belediyeye gidip gelmeler İnsanların yüzüne bakmadan teğet geçmeler Kendilerini seçen halkı seçimden seçime hatırlamalar Bu samimiyetsizliği artık halk biliyor Bugün Tanju yarın başkası Koltuğa oturan değişiyor Oy verdiğimiz bizim oylarımızla bize hizmet etmek için seçtiklerimize gösterilen gereksiz ilgi ve fotoğraf çektirme yarışı da ayrı bir sosyolojik durum
  • boluLU12 Şubat 2024 . 09:30

   heykel konser pavyon belediyeciliği bolu da bitmeli artık
  • sağlıkçı12 Şubat 2024 . 09:07

   keşke sağlık müdürü iken hastane personeline 24 saat çalışan diğer personeline de kreş yapsaydı nasıl olduğunu daha önce görmüş olurduk
  • Maho ağa12 Şubat 2024 . 08:44

   Şu seçimler nasıl bişey yaa hiç bitmesin her üç ayda bir yenilensin bizde insan olduğumuzu hatırlayalımmm

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Abant Bungalov Evleri