Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Tanju Özcan'a 'zorba başkan' dedi

Tanju Özcan'a 'zorba başkan' dedi
  13 Şubat 2024

  Başkan Cihan Tavuz, Tanju Özcan'a 'zorba başkan' dedi AK ...

          Başkan Cihan Tavuz, Tanju Özcan'a 'zorba başkan' dedi
          AK Parti Merkez İlçe Başkanı Avukat Cihan Yavuz yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından sahtekarlık yapıldığını dile getirdi.
         Başkan Cihan Yavuz, "07.02.2024 günü Belediye Meclisinde, başkan Tanju Özcan tarafından sahtekarlık yapılmıştır. Belediyeyi 434 milyon TL borçlandıracak yetki talebi, 16 RET oyuna karşılık sadece 13 kabul oyu almasına rağmen, kabul edilmiş gibi tutanağa geçirtilerek Bolu Siyasi Tarihinde eşi görülmemiş bir sahteciliğe, zorbalığa, ve skandala imza atılmıştır." dedi.

        ZORBA BAŞKAN

        Yavuz açıklamasının devamında, "Seçime 1,5 ay kala hiçbir hizmet yahut yatırım yapılamayacağı, aklı başında herkesin malumudur! 16 ret oyu veren Meclis üyeleri bu skandala itiraz etmişlerdir. İtirazları dinlemeyen zorba başkan, tutanakları ancak 5 gün sonra yayınlamıştır. İşbu hukusuz işlem ve eylemlere karşı derhal BOLU İDARE MAHKEMESİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMA TALEBİYLE İPTAL DAVASI AÇILMIŞTIR. Bu noktada, ivedi şekilde Yürütmenin Durdurulması kararı verilebileceğini umuyor, 16 ret oyu veren meclis üyelerinin haklılığı Mahkeme tarafından da tescillenecektir kanaati taşıyoruz.

         SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

         Görevlerini kötüye kullanmak suretiyle açıkça suç işleyen başta Tanju Özcan olmak üzere divan üyeleri hakkında da Savcılığa SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTUR! Yargı mercilerinin gereğini yapacağından en ufak bir şüphemiz yoktur! Hatırlatmak ve ikaz etmek isteriz ki: Bolu’daki tüm banka şubelerinin de, oluşması muhtemel 434 milyon TL lik bir kamu zararına neden olmamak adına müteyakkız ve temkinli olacaklarını düşündüğümüzü Bolu kamuoyu ve tarih önünde beyan ederiz!" şeklinde konuştu.

  • İbrahim kıymaz 16 Şubat 2024 . 08:02

   Tanju başkan meclisten atmakla tehdit eder, kendisi ampül kırar, çay fırlatır, bayan meclis üyesine argo kelime kullanır, tahrik eder, tahkir eder itiraz, edeni dışarı atmakla takdir eder, az kaldı birde daha vakit var Ak parti ile MHP ittifak yapılmalı diye düşünüyorum, biri fedakarlık yapsın çok mu zor, bolu yu Tanju Özcana hediye edersiniz benden söylemesi
  • vatandaş14 Şubat 2024 . 09:05

   Herkes tanju şöyle böyle diyor peki 5 sene önceki alaatinin plaj hayali vardı noldu sahilde yüzenler oldumu oraya atılan ile 500 daire yapacak beton topraga gömüldü. O günki alikıran başkesenlikten ne vekilleri nede il başkanları dokunamadı bu adama 18 maddeden heryerin anasını aglattı kim ses çıkardı sanayi yapılacak denildi projeden çıkmak isteyenlerin dükyanlarını mühürledi kendisi bu proje ile besop karı kızla yinen paralar neden örtbas edildi. Herkes bu allaatin belasından tanjuya verdi. Hadi onuda geçelim suriye mülteci sorunu biz gitmesini istiyoruz ve tanjuya oy verdik ama ne hikmetse tanju birşeyler yaptıgınızda hop akp bir hinlik peşinde suya zam yapacak denildi tankerlerle su getirdiniz yahu bu mültecilerden parklarda gezilmiyordu heleki şehir meydanında 4 kişiden 3 ü başı boş gezen mülteci idi hastaneye gidiyorsun senden öncelikli yeter istemiyoruz . Şuan akp boluda bitik durumda başkan çıkaramaz öyle tanju karalamakla bu iş çözülmez. Bu gün borçlanmayı oylamayı şikayet edenler o gün neden kanal projesinin durumunu savcılıga gidip suç duyurusunda bulunmadılar neden yetimin parasını büyük suya gömerken bu atarlılık yapılmadı çünkü yara kendinden olunca söküp kazıyamazsın ele vurmak kolay burda tanju yanlış yaptı ise savcılık gerekeni yapar. nokta
  • Bolulu13 Şubat 2024 . 19:55

   Apartmanın komple kaplamış reklamla değirmen suyu nereden bir fatura göstersin .Yeni Terminal yerine yapılan ve yıkılan pazar yeri .Beton atılırken cokmuştu proje kuşa dönmüş orta dukkanlar açık hava tiyatrosu olmuş e ne oldu bu dükkanlar bir açıklama yapsın bu BOLU halkının zararıdır neden iptal edildi mütahit ile nasıl anlaşıldı soruyoruz hadiiiiii cevap ver BOLU Beyi oyle sandalye fırlatmaya benzemez .
  • Aynen13 Şubat 2024 . 16:55

   Kanal yolunuda fatih metinin desteğiyle yaptı.fatih metin olmasaydı yapamazdı.sonuçta bolu kazandı
  • OYLAMA13 Şubat 2024 . 13:49

   Tanju Özcan 5 yılda yapa yapa kanalyolunu yapabildi. Alaaddin Yılmaz'ın yaptıklarının üzerine makyaj yaparak gösteriş yapmaya çalışıyor. Asıl maliyetli ve kaydedeğer bir proje üretilmedi.
  • HÜSEYİN ÖZBEK 13 Şubat 2024 . 13:25

   CİHAN BEY DOĞRU SÖYLEMİŞ. TANJU ÖZCAN İN SEÇİM ÇALIŞMALARININ AFİŞLERİN PARASI BELEDİYE DEN ÇIKIYOR O YÜZDEN PARTİ İSMİ VE GENEL BAŞKAN FOTORAFI YOK AFİŞLERDE. BELEDİYE Yİ AVRUPA KENTİ YAPMIŞ DEMEK Kİ SEN HİÇ AVRUPAYA GİTMEDİN TANJU BEY
  • Bolulu13 Şubat 2024 . 12:54

   Helal hah şöyle.olması gereken bu
  • misafir13 Şubat 2024 . 12:47

   bu kadarına da pes yani.yukarıda 16 imza görmesem bunu yazmazdım.katipler kimse çok ayıp etmiştir.başkan kendi çalıp kendi oynuyor.meclis üyelerine büyük saygısızlık

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak