Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Süper Yalaka Yazı

Süper Yalaka Yazı
  25 Şubat 2024

  Süper Yalaka Yazı Madenlerimiz, derelerimiz, tarlalarımız, ovalarımız asla yağmalanmıyor.

  Süper Yalaka Yazı

      Süper Yalaka Yazı

  Madenlerimiz, derelerimiz, tarlalarımız, ovalarımız asla yağmalanmıyor. Yabancı/tekelci mega firmalar bizim güzel hatırımız için buradalar.

  Yabancı kahve, fast food, eğlence zincirleri bu topraklarda sosyal sorumluluk çerçevesinde faaliyet gösteriyorlar. Bizden zerre para kazanmıyorlar. İşsiz, avare, oynak, kıpraşık, süslü, lümpen, entel, dantel, LGBT türevi canlı taifesinin ruhsal sağlığını düzeltmek için buradalar.

  Kimi medya, web, STK organlarına ana-babalarının hayrı için para veriyorlar. Fondaş medya mensupları son derece vatansever, gariban insanlar. Bizim kültürlenmemiz için haberler, analizler yapıyorlar.

  Yüzde 99’u yabancı, Musevi, Siyonist bağlantılı olan ilaç, medikal, sağlıklı beslenme firmaları bizim ömrümüzü uzatmak için buradalar. Hekimlerimiz bizi çok düşünerek yabancı tekellerin ilaçlarını yazıyorlar. Bunlar İsrail adlı yapay devletin işgallerini “insanlık” adına destekliyorlar.

  Ülkemizde asla işsizlik yok. Sokakta yatan yok. Aç uyuyan yok. Marketler tıka basa dolu. Herkes et, peynir, yoğurt, zeytin, yağ, bal alabiliyor. Ev kiraları çok ucuz. Ulaşım bedava sayılır.

  Üniversitelerde 8 milyona yakın insanımız okuyor. Bunların 7,5 milyonunun okuduğu branşın dışındaki işlerde çalıştığı yalandır. Çok ilerledik... Mahalledeki zincir marketlerde bile kamu yönetimi, jeoloji, eğitim, coğrafya bölümü mezunları çalışıyor. Çöpçülerimizde bile yüksek okul diploması var.

  Mülteciler, sığınmacılar, kaçkınlar, ülkesine ihanet edenler, CIA güdümlü din eksenli örgütlerin üyeleri huzur/maneviyat bulmak için bize geliyorlar. Kara paracılar bizi uçuruyor. Kalkınıyoruz, zengin oluyoruz.

  Eğitimde sonlarda olduğumuz yalan. PISA adlı sınavlarda başarısız değiliz. Sorular bize göre sorulmuyor. 2 kere 2 4 eder şeklinde sorsalar sahte diplomalı olanlarımız bile 100 puan alır.

  Üniversitelerimizin 170 bin akademisyeninin 6,5 milyonluk İsrail’den daha az makale, patent, icat, ürün ortaya koymadığı yalan. Biz bir tek bilimsel makalesi bile olmayanları rektör, ortaokul mezunu güreşçileri bankaya yönetim kurulu üyesi, faiz/piyango haram diye zıplayanların çocuklarını bahis şirketine müdür yapıyoruz.

  Uzayda top ile deneyi ilk biz yaptık. Yer çekimini, momenti, ivmeyi merkezkaç kuvveti biz bulduk. Bunun için azıcık bir para harcadık. 56 milyon dolar nedir ki… Cübbeli/takkeli/otelli/badeli zırvacılarımız “Mars’a, Venüs’e boşuna gidip para harcamayın” dese de biz uzay üssünde ar-aştırma yapmaya devam edeceğiz. El fenerlerini döndürmemiz bilime uygundur.

  Sendikacılarımız asla zengin değiller. Hepsi kuru ekmek ile yaşıyorlar. Ankara’daki lüks sendika merkezleri dekordur. Tümü Murat 124 marka makam aracı kullanıyor. Memur ve işçileri 365 gün düşündüklerinden geceleri uyku bile uyuyamıyorlar.

  Sapkın tarikatleri, ajan cemaatleri CIA beslemiyor. Onlar kendi iman güçleri ile faaliyet yapıyorlar. İslam dininin kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’i çok doğru yorumluyorlar. Halka ilim, fen, hars, görenek aşılıyorlar. ABD’de, Avustralya’da, Almanya’da, İngiltere’de, Hollanda’da yaşayan kimi şeyhlerin hepsinin sağlık sorunu var. Oraların havası imanlarına iyi geliyor.

  Hasıl-ı kelam, enflasyon yok, her şeyimiz var, dünya bizi örnek alıyor. Dolar 1 TL olacak. Mars'a da gideceğiz... 

  ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İsrail, Kanada, Yunanistan, Mısır, BAE, Ermenistan, Suriye, Yemen, Sudan, Suudi Arabistan, İsveç bizim hakiki dostumuzdur. Onlar bizi çok severler... 

  Not: Bu yazı; görmez, duymaz, bilmez, duygusuz, menfaatçi, ihaleci, kadrocu, iş bilmez yalakalara ithaf edilmiştir. Yalakalık ve yalakalar her devirde olmuştur, olacaktır... 

  Ali Özdemir

  0505 220 83 85

  www.aliozdemir.net

  25.02.2024

  • Ali Baba26 Şubat 2024 . 11:10

   Valla iyi edersin. Kendi sitende yaz. Buralarda heba oluyorsun. Üstüne birde milletin kafasını ütülüyorsun. Mahalle liginde top oynamanın ezici baskısı..
  • lüx 26 Şubat 2024 . 10:31

   Elinize kaleminize sağlık hocam, içimize su serpen, serinlik veren bir yazı yazmışsınız,bu gece rahat uyurum.
  • Keser ense 26 Şubat 2024 . 10:24

   Madem bu kadar eleştiriye kapalısınız; Sadece yorumlara vereceğiniz cevapları değil, “sivri zeka ürünü” köşe yazılarınızıda kişisel sitenizde yayınlayınız.
  • Gülen Adam 26 Şubat 2024 . 10:03

   Vaaay, birde websiteye takipçi kasma haa.. Az uyanık değilsiniz Ali Özdemir.. :))
  • Ali Özdemir 26 Şubat 2024 . 09:42

   Üstün zekalı, deha, ultra mühendis, biliminsanı insanlara buradan yanıt vermeyeceğim. Bundan sonra tüm yorumcuların sanatsal, zeka fışkıran yorumlarını kişisel sitemden yorumlayacağım. Toplum içimizdeki üstün varlıkları tanıyacak... Merak edenler aliozdemir.net adlı kişisel siteme bakabilir... KALİTELİ okurlar niteliksiz yazıları ve cevaplarımı daha az görmüş olacaklar.
  • Gerçekler26 Şubat 2024 . 09:35

   Gerçekler, yandaşların ........ kaçmış olmalı ki, hemen olumsuz yorumlar yazılmış. Ali bey kalemine yüreğine sağlık
  • Köroğlu26 Şubat 2024 . 01:43

   Pirko Lunik abi sen Litvanyalı mısın ? Bilmediklerimizi de sen yaz abi..
  • Mehmet26 Şubat 2024 . 00:50

   Bunlara beş yüz tane de ben eklerim...De ki bana cumhuriyet döneminde şu yıllarda çok mutluyduk ...enflasyon yoktu,sağlık ,eğitim vs..alanlarda sorun yoktu,,halk mutluydu...hayatta olmadığın yılları da babana dedene sor..bir tek yıl gösteremezsin...insanımızı karamsarlığa,umutsuzluğa düşürmekle anca kendi zevkini tatmin edersin...yapıcı ol ,bardağın dolu kısmını gör..beceremiyorsan milleti huzursuz etme ,git Kıbrıscığa yorumcunun dediği gibi bostan yap,tavuk besle konu komşuya belki bi faydan olur....
  • Pirko Lunik25 Şubat 2024 . 23:17

   Biz zaten bunları biliyoruz, bir tek sen mi biliyorsun? Ali üstad, diploma sahibi olduğun konularda bizi aydınlat, uzmanı olmadığın konularda çok konuşma.
  • Keser ense25 Şubat 2024 . 21:05

   “Ali” iyice fıttırmışsın.Emekliliğin tadını çıkar.Bırak çok bilmişlik taslamayı, milleti iğnelemeyi, tepeden bakmayı…Git evinin bahçesine bostan falan yap.Toprak ile ilgilenmek iyidir sinirleri yatıştırır.
  • Hugo25 Şubat 2024 . 18:38

   Bazı gerçekler barındıran fakat hem yazı dili hemde içerik anlamında özensiz bastan bir yazı. Vaktimi boşa harcadım maalesef.
  • Topense25 Şubat 2024 . 17:55

   En son o notu yazmasaydınız cidden yazıda ne anlatmak istediğinizi anlamayacaktık. Diyecektik ki ''bu Ali hakikaten ne yalaka adammış...''
  • Gülen Adam 25 Şubat 2024 . 17:40

   Unutulan birşey var burada Ali Ozdemir.. "Fenerin kazandığı akşam ki penaltı da kesin ele carpmistir" denmeliydi.. :))

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak