Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bolu heyeti Özgür Özel ile ne görüştü?

Bolu heyeti Özgür Özel ile ne görüştü?
  27 Şubat 2024

  CHP Bolu heyetinin ziyaret sebebi Tanju Özcan'dan başka ne ...

  Bolu heyeti Özgür Özel ile ne görüştü?Bolu heyeti Özgür Özel ile ne görüştü?Bolu heyeti Özgür Özel ile ne görüştü?

        CHP Bolu heyetinin ziyaret sebebi Tanju Özcan'dan başka ne olabilir?       

        Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Örgütlerinde görev yapan Başkanlardan oluşan bir heyet, Milletvekili Türker Ateş ile birlikte Genel Başkan Özgür Özel ile özel bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin nerden icap ettiği ve tam olarak neler konuşulduğu öğrenilemezken, Tanju Özcan'la ilgili olduğu tahmin ediliyor.  
        Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Türker Ateş ile önceki dönemlerde Bolu Belediye Başkanı Necdet Gören, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanları Kemal Alemdar, Ahmet Özmen ve Cahit Çıngı, Merkez İlçe Başkanları Raşit Aydın ve İsmail Hakkı Candemir, Yeniçağa İlçe Başkanı Birol Gürel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karakaya ve mevcut Parti Üyesi Cem Akdağ ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i  27 Şubat Salı günü ziyaret ettiler. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Bolu heyeti ile bir süre yaptığı özel görüşmeden sonra Bolu’ya ve parti örgütlerine selam gönderdi. 

          Bolu heyetinin Özgür Özel'e yaptıkları ziyaretin 'hayırlı olsun ziyareti' olduğunu ifade eden Milletvekili Türker Ateş, “CHP'ye gönül veren önceki dönem yöneticilerin hayırlı olsun ziyaretiydi, birlikte gittik görüştük, hayırlı olsun dedik” şeklinde açıklamada bulundu.   


  Milletvekili ve Bolu heyeti CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüştü.

  • Metin Çelik1 Mart 2024 . 01:32

   Sn KILIÇDAROĞLU nu Hançerlemiş Genel Başkana Ziyarette bulunmak Ne kadar doğru acaba buradaki duayen abilerimize büyüklerimize sormak isterim. Kimin fikri bu. Bu genel başkan chp ye zarar vermekten başka hiç bir işe yapamaz ve hiç bir işe yaramaz. Şahsen ben onu chp genel başkanı olarak bile görmüyorum ve asla oy vermem. Partiye ne hale getirdiler bunlar da RTE nin Yeni bir Devlet Bahçelisi haline gelmiş olan Yüzüdür
  • Bolulu29 Şubat 2024 . 09:01

   Türkiyede Siyaset; ünvan,koltuk,statü için yapılır. Örn. erkeklerin konuşacak bir konusu yoktur, saatlerce futbol konuşurlar. Konu, sohbet fakiri bir ulus, ya dedi kodu yapar, ilerleyen birilerini konuşur, ya futbol konuşur yada siyaset. işte ömür biter ülke Araplara satılır Sizlerde fotoğraf çektirin. Gençler bence birleşin bu eskilere dava açın ülkemizi koruyamadınız siyaseti düzgün yapamadınız, bizlerin geleceğini mahvettiniz diye. İktidar olmamak için yapılan siyaset. Ne diyelim insanlar ekmek peşinde,aş peşinde. Yıllarca kenarda eşeştiren ol, bu sefer kazanacağız naraları at,13 kere kaybet falan filan. işte dış güçler,proje partile boşuna aklımız kirli sorular gelmiyor hani. Ya bize Ekmeleddine oy verdirdiniz bu unutulacak birşey mi.:(
  • Mehmet Karakaya28 Şubat 2024 . 20:22

   Fosil rumuzu ile yazan trol biraz cesur ol isminle yaz Sen CHP li ve solcu olamayacak bir zavallisin çünkü sitem ettigin o insanlar makam mevkii sahibi Bolu da yeri ve titri olan insanlar yaşları 70 i gecsede senin gibikrri cebinden cikarirlar bilgi yoksunu. Ne zamandan beri suç oldu sn genel baskani ziyaret ve tebrik ne zaman suç oldu sn mv ve sn belediye badkani ile resim verme. Parti terbiyesi alan CHP kültürü ile siyaset yapan partililerim bu kadar yoz ve bilinç yoksunu olmaz hele hele kuş beyinli hiç olmaz biz bir bütünüz birlikte güç dogar bilinci ile hareket ederiz byyyyy Trol badka kapida ekmek ara fitne fesatligin anlami yok sana tavsiyem adini soyafini kullanmaktan korkma utanma
  • Fosile Tavsiyeler28 Şubat 2024 . 13:03

   Ağır kelimeler kullanmışsın. Zeka seviyenin oradakilerin şu an ki zeka seviyesinin çok altında olduğu belli. Saygısız ve seviyesizsin. Bu kadar açık verme. Bu tablonun en büyük yanlışı Özgür Özel kaynaklıdır. Her şeye rağmen bu ziyarette mevcut il başkanı nerede diye sormalı veya il başkanıyla beraber gelin demeliydi. Hadi vekil bu işleri bilmez ama bir genel başkan bilmeli. Hoş Kemal Kılıçdaroğlu da parti hiyerarşisini bilmezdi. Bu da onun öğrencisi.
  • Fosilden tavsiyeler28 Şubat 2024 . 11:37

   Şu heyetin yaş ortalaması 70 falandır. İnsan yaşlandıkça Beyin hücreleri ölmeye başlar ve ölmeye devam eder. Pararlel olarakhafıza sorunları başlar, eskiyi unutmaz ama 5 dakika öncesini unutur. Acı gerçek bu ki kabul etmek gerekir. Günümüzün koşullarından uzak beyinlerin bulunmaları gereken yeri doğru tespit etmeleri gerekir. Kısaca hepimiz gıcımızın oturacağı yeri bilmemiz gerekir. Şu foto karesinin yaş ortalaması 40 olmalıydı. Kimse haddini bilmiyor. Lakin bir de şu gerçek var Ak Partide bu tür tablolara rastlamıyoruz ki bu manada CHP adına üzgünüm.
  • Bolulu28 Şubat 2024 . 09:33

   Modası geçmiş siyaset. Hiçbir konuya proaktif yaklaşamayan hantal siyaset.
  • Bolulu28 Şubat 2024 . 09:31

   Tanju Özcanla seçime giriyorsunuz. Ama yanılıyorsunuz demeye gitmişler belli ki. Başka ne ola ki seçim arifesinde ...
  • Partili28 Şubat 2024 . 08:56

   Bu abiler bugüne kadar seçimler öncesinde hiç aranmış mı,aday belirlemede falan fikirlerini sorulmuş mu? Tamamen vekilin kendini meşrulaştırmak için yaptığı bir operasyon. İlk önce kebap yedirmişti. Bolu teşkilatlarını adam yerine koymayan Bay Kemal ve eski çırağı Brütüs Özgür Bey mi davet edecek parti emekçilerini ve yaveri ? Adamı evimde yatırırım diyordu. Hata mı ettim diyor şimdi? Allah aşkına bir söyleyin ne konuştunuz. Bu organizasyonlara katılmayan diğer il ve ilçe başkanlarını tebrik ederim. Hoş vekil bey onları unuttumu, tanıyormu tanımıyormu yoksa davete icap mı etmediler orasıda başka bir soru işareti. Bana biraz uyanık vekil tarafından kullanılıyorlar gibi geliyor.
  • Cemil Mert27 Şubat 2024 . 23:58

   Muhtemelen CHP'nin % 25-30 oy bandında kalacağını bu Kürt siyasetciler biliyor.Ozellikle İstanbul da seçim kaybedilirde 1 Nisan sabahı CHP'de kurultay hazırlıkları başlar.Kilicdaroglu ile Temel Karamolloglu % 49'luk blok oluşturmuştu.Chp'de bu blogu olusturacak kişi şuanda yok.Muhtemelen bunun hazırlıkları yapılıyor.!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak