Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (27 Mayıs Pazartesi)

Vefat edenler (27 Mayıs Pazartesi)
  27 Mayıs 2024

        1- Tabaklar Mahallesi halkından, İsmail AKGÜN’ün eşi, merhume Melahat KILIÇARSLAN, Nebahat KEY, Yılmaz AKGÜN’ün anneleri, Öznur AKGÜN, Kemal KEY, Yücel KILIÇARSLAN’ın kayınvalideleri; Halime AKGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gerede Akçabey Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       2- Müstakimler Köyü halkından, merhum Tahir YENİAY’ın eşi, Murat YENİAY’ın annesi, Esma YENİAY’ın kayınvalidesi, Batuhan YENİAY’ın babaannesi; Hacer YENİAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Müstakimler Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Müstakimler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        3- Yakabayat Köyü halkından, Ayşe YILMAZ’ın eşi, Lütfi ve Servet YILMAZ, Aliye ERTÜRK, Huri SARIKAYA’nın babaları, Sağlık Mahallesi Komşular Camii Dernek başkanı; Muhsin YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yakabayat Köyü Apalar Mahallesi Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Yakabayat Apalar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4- Mudurnu İlçemiz Uzunçam Köyü halkından, Münevver AKALIN’ın eşi, Fatma, Esin, Mehmet ve Erdi AKALIN’ın babaları; Sadullah AKALIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Seben İlçemiz halkından, merhum İsmail BOSTANCI’nın eşi, merhum Cemalettin BOSTANCI, Rabia ARACI’nın anneleri, Kemalettin ve Necla BOSTANCI’nın babaanneleri, Hülya, Atılım ve Anıl ARACI’nın anneanneleri; Ayşe BOSTANCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Seben merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben merkez mezarlığına defnedilecektir.

        6- Kozlu Köyü halkından, merhum Abdullah RÜZGAR’ın eşi, Sebahattin RÜZGAR, Müşerref KILIÇ, Melahat ÇEPNİ’nin anneleri; Safure RÜZGAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kozlu Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        7- Dörtdivan İlçemiz Çetikören Köyü halkından; Gülhizar DÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dörtdivan Çetikören Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       8- İlçemiz Macarlar Köyünden; Merhum Durmuş Biçer'in eşi, Emrullah ve Nurullah Biçer'in babaanneleri, Recep Biçer ve İlçemiz esnaflarından Kebapbank lokantası sahibi Ramazan Biçer'in anneleri; Kezban BİÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi saat 12.00'de Yeni Mahalle Yunus Emre Cami yanındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Macarlar Köyü mezarlığına defnedilecektir. 

        9- Gerede İlçemiz Akçabey Köyünden; Yapı Kredi Bankası'ndan Emekli Merhum İsmail Akgün'ün eşi, Yılmaz Akgün ve Nebahat Key'in annesi, Eczacı Yücel'in kayınvalidesi; Hacı Halime AKGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Akçabey Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Köy mezarlığına defnedilecektir.

        10- Gerede İlçemiz Salur Köyünden; Hasan Hüseyin Koçak'ın eşi, Asım Koçak, prof. Dr. Ayhan Koçak ve Asuman Duymaz'ın anneleri; Gülyaşa KOÇAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi öğle namazına müteakip Salur Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        11- Çamyayla Köyü halkından, Rafet AĞIŞ’ın oğlu, Hatice ÇİMEN, Hacer AKGÜL, Selahattin ve İsmail AĞIŞ’ın ağabeyleri, Zeynep ve Zerrin AĞIŞ’ın babaları; Sebahattin AĞIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çamyayla Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak