Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (28 Mayıs Salı)

Vefat edenler (28 Mayıs Salı)
  28 Mayıs 2024

        1- Yenimahalle Mahallesi halkından, merhum Rıfat AYDOĞAN’ın eşi, Meryem ROZAN, Satı GÜNCEK, Fedime, Mahmut, Ali, merhum Kadir AYDOĞAN’ın anneleri; Fedime AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yenimahalle Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçesi Yuva Köyü halkından, İsmail ÇELEN’in eşi, Nazan Gönüllü, Hatice ve Sevriye ÇELİK, Fatma IŞIK, Mücahit ve Ali ÇELEN’in anneleri; Mahire ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi ve cenaze namazından sonra Seben Yuva Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 14.30 Aktaş Camii önünden araç kaldırılacaktır.

        3- Avşar Köyü Gidiriş Mahallesi halkından, Sağlık Mahallesi’nde ikamet eden, Abdullah ve merhum Ayhan ÇİÇEK, Aysel YILDIRANER’in babaları, Kemal, Demet, Elif ve Samet’in dedeleri, Orman İşletme Müdürlüğü’nden emekli; Hüseyin ÇİÇEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yenigüney Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        4- Merhum Abdullah BECİKOĞLU’nun eşi, Metin, Celal, Hülya, Dilek ve Demet BECİKOĞLU’nun anneleri; Nurten BECİKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra İzzet Baysal mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         5- Bolu Dağı Bakacak Köyü halkından, Mahide UYANIK’ın eşi, Azra Ecrin UYANIK’ın babası, Vedat ve Gürnaz UYANIK’ın ağabeyleri; Sedat UYANIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bakacak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        6-Mengen İlçemiz Ağalar köyü Yağlar mahallesinden Abdullah Gören’in eşi; Saniye GÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazını müteakiben Ağalar köyü Yağlar mahallesinde aile mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Yellicedemirciler köyü Katırcıoğlu mahallesinden merhum Muharrem ve Nazife Topçu’nun çocukları, Şaziye Topçu’nun eşi, İbrahim Topçu’nun babası; Cemal TOPÇU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazının ardından Katırcıoğlu mahallesi camisinde kılınacak cenaze namazını müteakiben Katırcıoğlu mahallesinde aile mezarlığına defnedilecektir.

        8- Babahızır köyü Değirmenbükü mahallesinden ilçemizin eski şoförlerinden; (Masar) Satılmış DOĞANCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Babahızır köyü camisinde kılınacak Değirmenbükü mezarlığına defnedilecektir.

        9- Gerede İlçemiz Nuhören Köyü'nden; merhum Seyit Boyacı'nın eşi, Durmuş ve Erdoğan Boyacı'nın anneleri, Durmuş Ali ve Ramazan Boyacı'nın anneanneleri, Resul Boyacı'nın babaannesi, Kemal Şafak'ın kız kardeşi; Cemile BOYACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi İbadullah Cami yanındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Nuhören Köyü mezarlığına defnedilecektir. 

       10- Gerede İlçemiz Kayıkiraz Köyü'nden; sanayi esnaflarından Durmuş Kılıç'ın kardeşi, sanayi esnaflarından Sebahattin Kılıç, İzzettin Kılıç ve İlhami Kılıç'ın amcaları, Ahmet ve Uğur Cengizli'nin dayıları, Osman Bildik'in bacanağı, Gerkonsan'dan emekli Ali Güler ve Yakup Sancaktar'ın enişteleri; Mehmet KILIÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi saat 12.00'de Demirciler Mahallesi Billur Sokak'taki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Kayıkiraz Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  • MURAT DİNÇTÜRK29 Mayıs 2024 . 20:35

   DEĞERLI ÖĞRENCİM CELAL' E VE AILEYE ƁAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.TANRIDAN RAHMET DİLİYORUM.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak