Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Vefat edenler (4 Temmuz Perşembe)

Vefat edenler (4 Temmuz Perşembe)
  4 Temmuz 2024

         1- Maliyeden emekli (Merhum) Zeki ve Ayşe ÖZTÜRK’ün oğulları Sevim Öztürk’ün eşi, Seçil ÖZTÜRK, Özge CAMBAZ, Özlem AFACAN’ın babaları, Erdem CAMBAZ, Emre AFACAN’ın kayınbabası, (Merhum) Ferahi ve Erhan ÖZTÜRK’ün kardeşleri; Muhittin ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi buğün Borazanlar Camii'nde kılınacak öğle ve Cenaze namazı sonrası Çakmaklar Mahallesi mezarlığına defnedilecek.

        2- Karacaağaç Mahallesi Halkından (Merhum) Lütfi KESKİN’in eşi, Nurettin Keskin ve Nurşen Durukan’ın Anneleri; Müşerref KESKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahallesi Camiinde Kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacaağaç mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

          3- Karamanlı Mahallesi halkından; Mutlu taksiden emekli (Merhume) Huriye AYAZOĞLU’nun eşi, Aslıhan ALAN’ın babası; Sanayi esnaflarından Cemil ALAN’ın kayınpederi; Selim YALÇIN AYAZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karamanlı mahallesi Yeşil Camisinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

         4- Sandallar mahallesi Karacalar ailesinden (merhume) Safiye ve (merhum) Mustafa EREZ’in oğlu; Cemalettin EREZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi buğün İstanbulda defnedilecektir.

  • Ayşe ozan 4 Temmuz 2024 . 20:53

   Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun aylesine sabır versin
  • emine davarcıoğlu4 Temmuz 2024 . 19:55

   yıllarca vergi dairesinde beraber çalıştığım muhittin öztürk ün vefatına çok üzüldüm ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum .allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
  • Şemsettin GÜRTÜRK4 Temmuz 2024 . 17:08

   Bolu Ticaret Lisesinden eski mezunumuz Muhittin Öztürk'ün vefatının üzüntüsü içindeyiz. Merhuma ve vefat eden bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekanları cennet olsun.
  • Şükriye Aslan4 Temmuz 2024 . 12:06

   Öncelikle tüm vefat edenlere Allah Rahmet eylesin, mekanları cennet olsun inşallah. Muhittin bey'in ani vefatı beni çok çok üzdü. Uzun yıllar Üniversite'de mesai arkadaşımızdı. Esprileri konuşmalarıyla hep andığımız bir insandı. Sevgili eşine ve kıymetli kızlarına sabırlar diliyorum.
  • Mehmet Gulderen4 Temmuz 2024 . 11:34

   Başınız sagolsun Allah rahmet eylesin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak