Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

GÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİ

GÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİ
  4 Temmuz 2024

  GÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİ Gölköy'e piknik yapmaya gelenler, yedikleri içtikleri ...

  GÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİGÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİGÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİGÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİGÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİ

        GÖLKÖYDE ÇÖP ŞENLİĞİ

        Gölköy'e piknik yapmaya gelenler, yedikleri içtikleri hariç bütün pisliklerini ormanlık alana bırakıp gidiyorlar. Bu şekilde ormanın bir çok yerinde resimlerde görüldüğü üzere çöpler etrafa yayılarak kirlilik meydana gelmiştir. Bu çöpler en az bir aydır bu şekilde durmaktadır. Vatandaş atıyor, sorumlular yatıyor, yetkiler bakıyor, çöplerde yayılıyor ve çöp ormanlarımız oluyor.

  • Aladağ5 Temmuz 2024 . 20:31

   Bizim ülke on yıla Hindistan, Pakistan, Bangladeş ayarında bir ülke olarak, demedi demeyin. Her anlamda geriye gidiyoruz, eğitimde, trafikte, gıdada, hijyende, Ekonomide. Gölköy gözümüzün nuru, başımızı tacı olacakken pislik içinde, çöp içinde. Bu bugünün sorunu değil, yıllardır böyle
  • Bolulu5 Temmuz 2024 . 14:38

   YENİ GENÇLER ÇOK PİS ADAM YEDİĞİNİ YERE ATIYOR GELECEĞİMİZ KARANLIK .
  • CXEVAT KELLE5 Temmuz 2024 . 11:49

   Aslan yatağından belli olur.İşte toplumumuzun kalitesi bu.
  • Doğrucu Davut5 Temmuz 2024 . 11:12

   topluma faydalı insan yetiştiremiyoruz. yetiştirdiğimiz çocuklar okullarını, yurtlarını evlerini kendileri temizler se; . masalarını kendileri toplarsa,, yataklarını kendileri düzeltir ise , yedikleri içtikleri ambalajları çöpe atmayı öğrenirlerse; , vel hasıl kelam . çocuk temiz , tertipli ve düzenli yetiştirilirse; her yer tertemiz olur.. BİZDE BÜTÜN KABAHAT EBEVEYNLERDE.. ana baba çocuğu şımarık, tembel, arsız, ukala yetiştirise; öğretmenleri , döverse olacağı bu .. BAZI GERİ ZEKALI EBEVEYNLERİN YETİŞTİRDİĞİ ÇOCUKLARI DOĞAYA SAYGISI DA OLMAZ, PİSLİK HİÇBİRZAMAN EKSİK OLMAZ.. maalesef bu geri zekalı ; öğretmen döven, içtiği sigara izmaritini ormana fırlatan, sokağa çöp atmayı marifet bilen düşincesiz , beyinsiz , ukala, tembel, çokbilmiş ebeveynler çoğunlukta; bunların yetiştirdiği nesil de pis ve beyinsiz oluyor.
  • murat yılmaz5 Temmuz 2024 . 09:03

   Madem insanlar piknik yapmayı bilmiyorlar, bu gibi yerleri en azından bir süre ve akşam belirli saatten sonra tamamen kapatmalıyız. Sorumluluğun da sulama birliğinden alınıp milli parklara verilmesi gerekir. En azından girişte alınan paranın nereye gittiğini görürüz. Böyle olunca tam bir muamma oluyor.
  • Boluyu Bilen4 Temmuz 2024 . 21:56

   yer bolu sulama ovası birliğinin değil mi ben mi yanlış biliyorum
  • Gerçek 4 Temmuz 2024 . 20:09

   Türkiye’ye yakışanı bu. Herkes kendine yakışanı yapar. Kimse bundan utanmasın. Gerçek bu Hele hele kaçak yerlere moloz dökmek işin çabası.
  • Salih Güven 4 Temmuz 2024 . 17:08

   Bı ton para aliyolar kapıda gelenden gecenden . Niye toplamiyorlar.. ula bı tuvalet bile yok orda. Rezalet
  • Cöle4 Temmuz 2024 . 15:16

   Yarın Bi kampanya belediye tarafından. Haydiiii gölköye çöp toplamaya, tüm vatandaşlar davetlidir. Hurraaa topla çöpü, tertemiz heryer. İki gün sonra heryeri yine b.. Götürüyor. Ne yapalım, Genimizde var pislik, ata sporu..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Az şey bilirsek bir şeyin doğru olduğuna emin olabiliriz, bilgi artınca şüphede artar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak