Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Yerin kulağı var

Gözümüz kulağıımız

  1 Ağustos 2011

        Yapı denetimlere ceza yağıyor
        Bolu 'da son 2-3 ayda 2 tane yapı denetim firmasından Abant Yapı Denetim Firması'na 6 ay, Bolu Yapı Denetim Firması'na da 3 ay ceza verilmiş. Abant Yapı Denetim Firması'nın ceza almasına sebep; Şimdiki AKP İl Başkanı Ömer Sayın'ın Yeniçağa Başkanı olduğu dönemde Belediye İmar Müdürlüğü'nün bir yanlışından dolayı imiş. 
  Bolu Yapı Denetim Firması'nın 3 ay ceza almasına sebep ise Gökdemirler'in kümesinin plan proje dışı uygulamayla büyütülmesi imiş.

        Gültekin ve Güz ortaklığı
       Yazılarında sürekli Ali Ercoşkun'a sataşmayı adeta haline getiren Av. Yüksel Gültekin, akla ve mantığa uymayan yazıları nedeniyle kamuoyundan bir yığın olumsuz tepki alırken, kendisine resmen iş ortağı olan Av. Mehmet Emin Güz'den başka sahip çıkan olmamış.

        Fatih Metin Ankara'da devam
        Eski Milletvekilimiz Av. Fatih Metin kaybetmenin etkisinden hala kurtulamamış. Bu nedenle Bolu'ya dönmekten vazgeçmiş. Ankara'da avukatlık bürosu açmış. Yeni Vekilimiz Av. Tanju Özcan ise milletvekili seçildiği takdirde avukatlık tabelasını indireceğine dair verdiği sözü yerine getirmemiş.

        Boluspor'u düşürürler mi?
  Boluspor'la ilgili şike söylentileri ayyuka çıkmış, herkes bir yorum yapıyor.
  Bana sorarsanız bizi küme düşürmeleri biraz zor! O tarihte yapılan yerel seçimler öncesi Eskişehirspor'la Sakarya'da oynadığımız final maçına doğru geçmişe bir uzanıversek yeter.    

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilgi insanı şüpheden, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak korkudan kurtarır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi