Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Mağrur olma ey Muhtar, senden büyük Allah var !

Mebrure Alagözoğlu

  12 Aralık 2012

       Bizler çoğunluğu Müslüman olan bir toplumda yaşıyoruz. "Yaradılanı hoş gör, Yaradan'dan ötürü" diyen, büyük düşünürlerin, şairlerin yetiştiği bu topraklarda büyüdük.
        Soruyorum size Muhtar Bey bu kibir niye?
        Biz özel bir çocuğa sahip, mütevazı bir aileyiz.
        Bana herkesin içinde; "...Sizler zaten dışlanmış bir ailesiniz" diyerek söylediğiniz 'DIŞLANMA' sözünü;
        Ben ve ailem; "Biz bu özel göreve Allah tarafından görevlendirilmiş bir aileyiz" diye, görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışarak yanıtlıyoruz.
  Alpağut Mahallesi'ne kurulan baz istasyonuna tepki eylemi sırasında orada bulunan bütün herkesin önünde, şahsıma karşı sarf ettiğiniz hakaret dolu sözlerinizin cezasız kalmayacağına inanıyorum. Yargıya intikal etmiş olan bu konuda yoruma girmek istemiyorum. Bu konuda Yüce Türk Adaletine güveniyorum; bize karşı kullandığınız hakaret içerikli kelimelerin hesabını Adalete karşı elbette vereceksiniz. 
        Ama ben İlahi Adalete de inanan bir insanım. Yüce Rabbimin, sizin bize karşı kullandığınız bu DIŞLANMA kelimesinin karşılığını vereceğine de yürekten inanıyorum.
        Biz Yüce Allah'ın bize emanet ettiği, eşi ve benzeri bulunmayan bir ruh güzelliğine sahip özel yavrumuzu en iyi şekilde yetiştirmek, hem de bu konuda topluma örnek olabilmek adına, yıllardır özel eğitim desteğiyle çaba veriyoruz.        

       Toplumdaki tüm FİKİR ENGELLİLERE rağmen, bunu başarıyoruz. Özel eğitimle çok yol aldık. Verdiğimiz emeklerin sonucunu aldıkça, daha bir şevk ve istekle yolumuza devam ediyoruz.
        Biz ve bizim gibi ÖZEL EĞİTİMİN içinde olan ailelerin yolu, meşakkat isteyen bir yol. Bizler bu yolda yürürken, duyarlı ve anlayışlı insanların desteğiyle bu günlere geldik.
        Toplumda zihinsel veya bedensel engelli olmak veya sonradan engelli hale gelmek, bunlar yaşayan herkesin başına gelebilecek şeylerdir.
        Yüce Allah'ın bize verdiği aklı ve fikri doğru kullanamayan, toplumda normal insanlar gibi görünen maalesef birçok insan da yok değil.

         Biz de bunlara; FİKİR ENGELLİLER diyoruz.
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  İşsiz adam durgun su gibidir, bozulup kirlenir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak