Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Yeni Gençlik Spor İl Müdürümüz !

Levent Ömer Bıltır

Yeni Gençlik Spor İl Müdürümüz !
  8 Temmuz 2022

   

        YENİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ!

           Yeni Gençlik ve Spor il müdürümüz Emrullah Güler bugün göreve başlayacakmış. Hayırlı olsun diyelim ...

       Bolu’nun gazetelerinden aldığım özgeçmişi aşağıda ki gibi..

        EMRULLAH GÜLER KİMDİR?

        1981 Muş doğumlu olan Emrullah Güler, Muş İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Sağlık Bakanlığı bünyesinde memuriyete başlayan Güler, Bursa Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesinde görev yaptı. 2015 yılında siyasete atılmak için görevinden istifa eden Güler, Bursa’dan Ak Parti Milletvekili aday adayı oldu. Güler 2019 yılında memleketi Muş’a Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı ve 3 yıldır bu görevi yürütmekteydi.

           7 -8 yaşından beri farklı branşlarda yaz kış demeden ter döken, onlarca kez milli olan, bütün hayatları sporun içinde geçen , BESYO’ları bitirip öğretmen, antrenör, idareci olan onlarca Bolu’nun çocuğu, ya da ülkenin evladı varken, atanan bu yeni müdürümüzün özgeçmişinde sporla ilgili tek kelime yok.

          Binlerce gencimizin üniversite bitirip bir bankanın şubesinde sıradan bir memur olmak için onlarca mülakattan geçtiği bir ortamda nasıl hayatında yalnızca güreş yapmış olan asrın güreşçimiz Hamza Yerlikaya’nın bir bankamızın bir şubesinde sıradan memur, şef ya da müdür değil, genel yönetim kurulu üyesi olmasında bizim göremediğimiz, anlayamadığımız bir hikmet varsa, yeni müdürümüzün de mutlaka böyle bir hikmeti vardır diye düşünüyorum.

          Spor geçmişleri varsa ve bana iletirlerse köşemde seve seve yer veririm..

          Levent Ömer BILTIR

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak