Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Bir Belediye Başkanına Mektup

Okuyucu Mektubu

Bir Belediye Başkanına Mektup
  31 Ekim 2020

       Bir Belediye Başkanına Mektup

  Kur’an-ı Kerim şovu ile göreve başladığınız gün size olan güvenim sıfıra inmişti. O tören, cıvık cıvık bir halk dalkavukluğu idi.

  Sonra şehrin her yerinde Rolex saatli itici posterlerinizi gördüm. Bunlar da Doğu tipi lumpenliğin işaretlerindendi.

  Kendinize yardımcı olarak seçtiğiniz lise mezunu ucube-vasat “gazetecinin” zırvalarını her gün okumaktan/izlemekten da inanın usandım. Şehirde başka insan bulamadınız mı? Yığınla ultra yetenekli, üniversite mezunu kaliteli evladımız var…

  Şehrin yol kenarlarına ABD’nin CIA örgütü tarafından görevlendirilmiş olduğu sağır sultanın bile duyduğu darbeci, çıkarcı, masonik yapıların kuklası, oligarşinin çıkarlarının savunucusu, ABD, İngiltere ve İsviçre bankalarına para yığan tiplerin resimlerini yapmak da size ve mensubu olduğunuz partiye yakışan bir tutum değildir.

  Üniversitede okurken CIA kuklalarının kurduğu oligarşinin tetikçisi bir partinin mensubu, takipçisi olduğunuzu da biliyoruz. Sizi Cumhuriyetin kurucusu olan ilerici bir partiye kim soktuysa Allah’ından bulsun diyorum.

  Belediye başkanı seçilme sürecinde lüks Audi aracınızla geldiğiniz iki kahve sohbetinizi dinlediğimde, 'karşımızda tam bir siyasi oportünist, zübük duruyor' dedim. İnanın Aziz Nesin’in yazdığı Zübük adlı kitapta ifade edilen karaktere tıpatıp benzemektesiniz.

  Asla şehrimizden olmayan, olamayan, kişiliği ve özel hayatı çarpık ilişkilerle dolu, yıllarca mafyanın sözcülüğünü yapmış sahte bir gazetecinin birkaç çamur gazetesinin esiri olmaktan hala kurtulamadınız. Allah için bu çarpık kafalı adamı muhatap almayınız. Ona halkın parasından ödeyip durmayınız.

  Allah rızası için emek, demokrasi, adalet, bilim, üretim, sınıf, eğitim, hak, hukuk, sağlık, temizlik, estetik, Kemalizm kavramlarını daha fazla aşındırmayınız. Kendinize geliniz. İnsanları CHP’den Atatürk’ten nefret ettirmek için ne gerektiyse yapmaktasınız. Artık yeter.

  Göreve geldiğiniz günden bu yana, sınavsız, duyurusuz kaç kişiyi işe aldığınızı da açıklamak zorundasınız. 

  Bu yazıyı maalesef mensubu olduğunuz partiye, tüm vekillerinize ve medyaya da yollayacağım.

  40 yıldır küçük şehrin belediyesinin çalışmalarını takip eden bir yurttaşım. 

  Sizden önce görev yapan 4-5 başkanın da ne kadar götürdüğünü, getirdiğini biliyorum. 

  Bu şehrin kaynakları hep hak etmeyen kişilere aktarıldı. Nepotizm her zaman zirve yaptı. 

  Artık dijital çağdayız. Hiç kimse hiçbir şeyi saklayamaz. Belediyenin kaç kişi çalıştırması gerektiğini, nelerle meşgul olmasının lazım geldiğini ilkokul çocukları bile biliyor.

  Belediyenin resmi web sitesine aylarca Atatürk resmini bile koydurmayan bir kişinin nasıl olup da Cumhuriyetin kurucusu, kültür devriminin öncüsü partiye sızabildiğine aklım ermiyor.

  Bir Vatandaş - Bolu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı