Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Boluspor a yönetici adayı var mı?

Cumhur Bandakçıoğlu

  4 Mayıs 2010

      2009–2010 sezonunda matematiksel olarak iddiası ve şansı olduğu haftalarda bilinmeyen sebeple süper lig yarışında havlu atan Bolusporumuz, Türk futbol tarihine yeni bir rekoru armağan etmekte.
      Bugüne kadar görülmemiş ve duyulmamış şekilde çok sayıda şahsın Boluspor'a başkan adayı olduğunu, ya da gösterildiğine şahit oluyoruz. Bundan 5-6 yıl önceye kadar vebalı bir işmiş gibi kaçınılan Boluspor Kulübü başkanlığının bugün tutanın elinde kalacak bir şekil alması oldukça düşündürücü bir konudur. Tabi işin kara mizah yönü ise bütün adayların ağız birliği etmişçesine Belediye Başkanımızın desteği olursa başkanlığa talibim demesidir.
     Buradan ortaya çıkan sonuç Boluspor'un mevcut şartlarda siyasi güç dolayısıyla siyasi destek olmadan ayakta duramayacağı siyasetin de saat başı değişti bir ülke şartlarında Boluspor'a verilen bu gücün hiçbir zaman kalıcı olmayacağıdır. Boluspor'un süper lig sevdası da, bu şartlarda hep bir sonraki sezona kalmaya mahkûmdur. 
      Belediye Başkanımızın bu durumda çıkıp, "Biz Bolu Belediyesi olarak Bolusporumuz'a en iyi hizmeti verebileceğine inandığımız başkan adayını siyasi görüşüne bakmazsızın destekliyoruz" demesi gerekir. Çünkü Bolu Belediyesi'nin maddi ve manevi olarak Boluspor için kullandığı kaynaklar şahıslara değil, Bolu halkına aittir. Ve bu kaynakların kullanımı ileride iki tarafa da sorun çıkarabilir. Başkan adaylarının da ortaya çıkarken hem cebine, hem beynine, hem de duruşuna güvenmesi gerekir. Örneğin Emin ağabeyimizin Boluspor Başkanlığını düşünmeden önce BTSO binasını bitirmesini isterim. Bolu'nun kanayan bir yarası olarak ortada durmaktadır. Bunun gibi diğer adaylar içinde birçok örnek verilebilir.

        Başkan demişken konu başlığımızı unuttuk! Başkan adayı çok da, yönetici aday var mı acaba diyeceğim ama, başkan adayının bu kadar çok olduğu yerde gelin siz düşünün yönetici adayı sayısını.
       Diğer taraftan işin gerçeğinde ise bu balondan başkan adaylarının birçoğunun kongre öncesi falanca kişi lehine adaylıktan çekiliyorum açıklamalarının arka arkaya geldiğini hep birlikte göreceğiz.

       Karaçayır- Anıtpark
       Karaçayır'daki lunapark alanının değişmesi Bolu gündemindeki en önemli konularından! Bende bu konuda yer değişikliği yapılmasına muhaliflerdenim. Karaçayır'ın hali ortada, olimpiyat parkını hasretle bekliyoruz. Karaçayır tartışmaları sürerken Anıtpark da yeni düzenleme için harekete geçildiği haberine, Anıtpark'ın rezil durumuyla ilgili en çok eleştiri yapan ve yazı yazan kişi olarak çok sevindim. Ama korkum var, sebebi de Bolu'da başlanıp da bitirilmeyen birçok projeye benzemesinden dolayı. İşte Karacasu Yolu'nun hali ortada! İnşallah biz yanılırız ve Anıtpark için helal olsun diye bir yazı yazarız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Çalışmak, neşeli olmak, çeneyi sıkı tutmak, işte sana başarı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak