Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Açık Dilekçe

Cumhur Bandakçıoğlu

  15 Ağustos 2011

          Bolu Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü'ne

          Malumunuz Bolu şehir merkezi trafik uygulamaları ülkemiz genelinde müstesna bir yere sahiptir.

        07.Ağustos 2011 Pazar günü Belediye Meydanı'nda bir esnaftan alışveriş yapmak üzere mevcut alanda park etmiş bir otobüsün yanına aracımı park ettim. Alışverişim bittiği anda Belediye Trafik Zabıtası aracı arabamın plakasını anons ederek, buranın Belediye otobüs durağı olduğunu söyledi ve arabamı çekmemi istedi. 1 dakikaya çıkıyorum dememe rağmen aracımın fotoğrafını çekti.

        Mevcut park yerinde günlerdir neredeyse günün 24 saati park halinde olan otobüsleri sorduğumda, onlar izinli cevabını verdi.

       Zabıta ile aramızda geçen bu diyalogtan sonra İstanbul'a döndüm. İstanbul plakalı aracım Eyüp/ Göktürk adresinde kayıtlı olmasına rağmen, Ülkemizde görülmeyecek bir hızla adıma düzenlenen ceza tutanağı Bolu'daki ev adresime 12 Ağustos 2011 tarihinde tebliğ edilmiştir.

       Bolu'nun işgüzar trafik zabıtaları görünen o dur ki Bolu Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ile koordineli olarak çalışmaktadır.

       Aracıma ceza kesildiği gün ve diğer günlerde aynı park yasağı olan bölgede saatlerce park eden aşağıda plaka numaraları ve fotoğraflarla da görüntülenmiş olan otobüslere de caza uygulaması yapılıp yapılmadığını öğrenmek istiyorum. 37 PD 441 ve 19 TZ 333 plakalı otobüslere caza kesildiyse makbuzunu, kesilmediyse hangi yasaya göre veya hangi kurumun hangi sayılı tarihli iznine göre kesilmediğini Bolununsesi İnternet Haber portalı aracılığıyla ve şahsıma ve kamuoyuna tarafınızdan açıklanmasını arz ediyorum. Saygılarımla.      15.08.2011

                                                                          H. Cumhur  Bandakçıoğlu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi